Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sasa Ilic-Poslednji kapiten kojem je skandirao jug  (Pročitano 31846 puta)
07. Dec 2006, 02:08:55
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Sasa Ilic je rodjen 30 decembra 1977 u Beogradu.Prve fudbalske korake napravio je u nizerazrednom BSK-u iz Borce,da bi jos kao decak presao u Beogradski Partizan gde je 10 godina igrao za prvi tim,ako se ne racuna vreme koje je proveo na pozajmici Spanskoj Celti iz Viga u sezoni 2003/04.Ilic sada nastupa za Turski Galatasaray u koje se jako brzo uklopio,i postao najbolji igrac i strelac tima.

Sasa ilic je poznat kao neverovatno tehnicki obdaren vezni igrac,sa velikom dozom kreativnosti u igri.Pored neverovatne sposobnosti da gurne loptu u prazan prostor,kao i da navuce protivnicku odbranu na sebe a potom preciznim pasovima pronalazi svoje napadace,Ilica je poznat po svojim ubacivanjima iz drugog plana i izrazenim golterskim sposobnostima.On je postigao preko 100 golova u svojoj maticnoj ligi sto ga je dovelo na sam vrh liste najboljih strelaca iako mu to nije proritetni zadatak.Vrhunac svoje slave u Partizanu dostigao je u kvalifikacijama za Ligu Sampiona u sezoni 2003/04.Osporavan i kritikovan od strane tadasnjeg trenera Partizana Lothara Matheusa,Ilic je dosao u situaciji  da more da se dokazuje u 25 godini!Ipak Ilic je naterao Matheusa da proguta svoje reci sjajnim partijama u Svedskoj protiv Djurgardena,i u Engleskoj protiv Newcastle-a,kada je bio najzasluznij za Partizanov prolazak u Ligu Sampiona.U reprezentativnom dresu zabelezio je 35 nastupa.
Ove sezone Sasa Ilic je postigao 2 gola za Galtasaray u LS i 8 golova u prvenstvu i trenutno je najbolji strelac svog tima i drugi strelac lige!Cesto osporavan zbog nedostatka fizicke snage i izdrzljivosti Ilic je konacno zapusio usta svim kriticarima i ustalio se u reprezentaciji.
Na Jugu se jos se prepricavaju njegovi golovi i lucidne lopte,a neretko se zacuje pesma:"Ilic kapiten,Jedan je Ilic kapiten. . ."E takav je bio nas Sale. . .

(02. May 2007, 21:51:47)
« Poslednja izmena: 07. Dec 2006, 13:45:54 od partizan u srcu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ilic kapiten!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ilic1024.jpg
(221.18 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Nisam ga puno pratio ali sam cuo da je jako dobar...Prvi igrac galat~, i igrac sa vizijom koji sigurno treba nashoj reprezentaciji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Da ,da,malo je takvih ostalo u nasem fudbalu. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Igrac sa srcem i vizijom, kako ih ja volim nazvati...Stankovic je odlican igrac sve to stoji alipo meni on nema viziju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Da to je istina ali Stankovic zato obavlja mnogo veci deo posla u odbrani i fizicki je mnogo jaci,ali je Ilic neuporedivo kreativniji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Sale je otisao. Nekako na brzinu, bez pozdrava. Kada je on u pitanju, uvek smo bili sebicni. Verovali smo da pripada samo nama i Partizanu. Kao i Moca Vukotic (godinu dana u Bordou a onda nazad). Ali Turci odvedose Saleta na Bosfor.

Gotovo deceniju Sale je bio nas. I kada je davao golove i kada je promasivao prazan gol i kada je dobijao crvene kartone... Voleli smo ga! Ako dozvoljavate, dragi citaoci, bicu lican. Saleta volim najvise od svih fudbalera u istoriji kluba. Zavoleo sam ga jos kao klinca, jer me je neodoljivo podsecao na Boru Djordevica, najveceg smekera i poetu fudbala. Dolazio sam sa Banovog Brda na Teleoptik, redovno, samo zbog njega. A kad je usao u prvi tim... Zao mi je samo sto nisam prisustvovao njegovom debiju u Cacku. Bio je neki sugav dan, kisa, mrzelo me da idem.

Sasu morate voleti, samo zbog onog gola u finalu Kupa Jugoslavije 2001. godine. Sut bez siline, lopta samo klizi a krakati gurbet ne moze ni da se pomeri. Pa onda onaj gol Dinamu iz Batumija, Rijeci i jos sijaset takvih scena. Umeo je i da promasi, normalno, ali sve je to bilo fudbalski. Mislim i kada su mu zvizdali (sto je za mene bilo svetogrde) da su ga voleli. Pa uvek se najvise ljutite na najrodjenije i najmilije. A, Sale, kao i svako dete, kao da je jedva cekao da ode. To me i najvise boli, mada znam da su mu dosadili Kula, Banatski Dvor i Zemun. Ali, ipak...

I sta na kraju? Zelim Sasi sve najbolje. Galata je veliki klub. Samo, ako ikada zaigra protiv nas, ja tu utakmicu necu gledati. Ne mogu. Ne ide brate, to ne ide. Jer Sale je nas i samo nas.

Mozda je ovaj tekst kratak, suvise kratak u odnosu na ono sto je Sasa bio. Ali jednostavno je tako. Rastanci koji bole uvek su bez mnogo reci, samo uzdrhtala srca i to je sve. Kapitenu, srecno!!!
Ovaj tekst je napisao kreatori Grobarsko fanzima  Fanzima PUP,ako neko slucajno ima njihove e-mail adrese.nek mi javi!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ilic0904.jpg
(12.39 KB, 200x308)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson w700
samo da te ispravim lik je rodjen 30 decembra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Moja greska.Sad je ok. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson w700
e tako posto isti dan i meni rodjendan pa tako znam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.