Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sarkozi ruši 300 romskih naselja  (Pročitano 15333 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
gde bre njegov Izrael?taj nije video dalje od Niske banje.

u pravu si. izrael je rotšildov (katastarski), a narod koji je naseljen tamo, samo je iskorišten da besplatno čuva njegov posed.

taj Rotsild mora da je neki zajebat
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
eee to je ono. kada bi izvršili denacionalizaciju cela metohija bi bila vraćena SPC. tada bi mogli da se borimo za teritoriju kao izraelci. znači katastarski bi pripadalo Srbiji.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
ne bi mogli Wink mi nismo izraelci mi smo nesposobni Srbi koji ni na balkanu vise nemaju uticaja.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mogli bi da se vadimo na njih. "vidite časni sude kako oni mogu"

ma ko zna. posle oluje stižu sunčani dani.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Tattoo
Fašisti, ne mogu oni tako sa građanima EU. Moraju da im sazidaju stanove, obezbede zaposlenje i školuju decu.
Ajde zatvori oči i zamisli ciganina u odelu kako radi u nekoj firmi,i zamisli ciganina u kućnim papučama kako sedi u fotelji i gleda izveštaj sa berze,ili zamisli da mali ciganin donese sve petice iz škole,i da sedi kući radi domaći iz matematike a keva mu pomaže da uradi domaći,priznaj teško je zamisliti a da se ne nasmeješ. Smile

 

nije uopšte i ne moram da zamišljam. poznajem romkinju koja ima dva završena fakulteta, profesor je, vlasnica privatne škole a hobi joj je programiranje i predsednica je jedne NVO iz niša. govori tečno engleski i nemački (i naravno romski i srpski) i kada bi razgovarao sa njom telefonom a da nemaš pojma da je reomkinja, oduvala bi te koliko je pametna.

Jedan od svojih albuma Janet Jackson završava sledećim rečima:

“In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you.”


Lepo rečeno.
Pa znaš jednu,a na tu jednu dođe milion nepismenih.Pošto je vlasnica privatne škole,predpostavljam da je naravno sve rome zaposlila u toj školi da rade,ili možda grešim. Smile

I post je bio zezanje,naravno da bi bilo dobro da su oni "normalni" pripadnici društa,ali oni mora da porade na tome,a ne neko drugia velika većina ne želi,takvi su,ne možeš ti nekoga da biješ da ide u školu,a oni neće da idu u školu,a ako neće da idu u školu ostaju nepismeni i bez mogućnosti da bilo šta rade,onda je svaka dalja priča u uključivaju u društvo suvišna. Smile

Osnov je školovanje,možeš da im daš stanove,i odakle oni da plaćaju troškove za stanove,grejanje struju... ako ne rade nigde,a kako da rade kad su nepismeni,kad bi oni svu svoju decu naterali da idu u škole,pa da dobiješ jednu generaciju koja je pismena,pa da završe neke zanate,ili neke srednje škole,pa da mogu da se zaposle negde,pa da u neko vreme podignu kredit,kupe stan,i moglo bi se reći da su uklopljeni u društvo.
Postoje i romi koji žive normalno,znam ja i takve,ali oni su u velikoj manjini u odnosu na one koji žive po kartonkama.

Ali me užasno nervira što oni ništa ne rade za sebe,nego hoće da sve drugi odrade,da ih maltene preko noći ubace u stanove,naravno opremljene sa punim frižiderima,da se najedu naspavaju,ujutro kad se probude da idu na dobro plaćen posao,i onda bi bilo sve ok.

Pa kako se niko od tih cigana ne žali da mu deca ne idu u školu,niko obrazovanje i ne spominje,zabole ih za to,daj stan,a škola,jebo školu,tu mora nešto i da se trudiš,da ustaješ par godina svaki dan,da sediš i sllušaš kako neko drobi o nećemu dok se drugari po mahali valjaju u blatu. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.