Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samusung Galaxy S4 - unpacked 2013.  (Pročitano 38667 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Apple iP5
Eto... Broj moje baterije je BD1D604JS...
Narucio sam vec novu jer mi ova polako otkazuje sve vise i vise. Telefon je poceo da se gasi kada mi dodje na 35 posto. Ukljucim ga i pokazuje da je na 2 posto i ubrzo se ugasi...
hvala.  Smile

edit:
Imam utisak da se jos malo nadula. Izvadio sam je iz telefona pa cu koristiti stari telefon dok mi ne stigne nova baterija.
Nasao sam na ebayu sa sve onim dokom bateriju za 30 dolara ukupno. Prodavac ima odlicne ocene tako da bi trebala da je real deal.
Zvao sam i ove oko garancije, mada cisto sumnjam da ce mi nabaviti original bateriju. Rekose da ce mi javiti u toku dana.

Samsung besplatno menja takve baterije:
http://www.androidauthority.com/galaxy-s4-battery-swelling-free-replacements-samsung-284308/

Probaj ovde da ih kontaktiras u vezi zamene:
http://www.samsung.com/rs/info/contactus.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung S4
Videh to ali nisam bio siguran da li nasi ovde menjaju.
Elem, zvao sam danas call centar. Javio mi se neki stariji covek, barem mi je tako zvucao, a pricao je nekim polu hrvatskim polu albanskim naglaskom. U jednom trenutku sam pomislio da sam pogresio broj i da me neko lozi jer je skapirao da sam zvao tehnicku podrsku. Pitao me odakle zovem i dao mi adrese i brojeve telefona njihovih ovlascenih centara.
U medjuvremenu su mi se javili ovi od kojih sam kupio telefon i rekli da im ga posaljem preko kurira da provere oni pa ce mi zameniti. Tako da, nisam ni zvao ovog Samsungovog servisera jer sam se istripovao da mi mozda nece menjati, a kod ovih mi vazi garancija jos nedelju dana na bateriju.
Sad nemam pojma, da li da saljem telefon ovima od kojih sam kupio ili da idem kod servisera...
Nisam pametan sta da radim uopste sad.  Smile

edit:
Da dodam samo. Moj telefon je izgleda iz Nemacke, tako da cela ova prica ima jos vise smisla. Kupio sam ga u nekoj prodavnici iz Sombora, narucio, oni poslali i sve super kao. Na telefonu sam imao neke nemacke aplikacije i svi papiri koje sam dobio uz njega su uglavnom ne nemackom, cak sam i neke reklmne pamflete dobio za onaj Bild.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2014, 22:27:26 od sashas »
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Pocelo je Oficijani Update Android 4.4.2 za S4 i9505




izvor
« Poslednja izmena: 25. Feb 2014, 18:43:06 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 4
Nisam do skoro imao priliku da koristim malo uzivo ovaj telefon, a nije me zaintereosvao nikad da bih kod operatera pogledao...

Iskreno, zivo sranje. Cak i g2 koji je zver, jako lose izgleda i oseca se u ruci. Posle nexus4, uzas. Jedino One iz top ponude androida trenutno po meni vredi.
Note III ekstra telefon, ali kolicina krckanja plastike na uredjaju od 600+eur je sramotna.
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Sony xperia
Pitanjce u vezi cipa. Model I9500 ima Exynos 5 Octa 5410 dok I9505 Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600. U cemu je razlika. Mocniji, brzi, manje trosi bateriju ...? Kod nasih operatera mobilne telefonije, sa kojim cipom se nudi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Snapdragon 600 je jaci i brzi, inace Exynos nije octa nego dva quad core procesora gde samo jedan radi u datom trenutku. Mislim da nasi operateri nude samo Snapdragon verziju. Exynos ne podrzava lte (osim nekog standarda iz Juzne Koreje) ali to ti i nije bitno kod nas.
« Poslednja izmena: 26. Maj 2014, 23:55:17 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Sony xperia
Hvala.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.