Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samusung Galaxy S4 - unpacked 2013.  (Pročitano 38668 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.9.0
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Apple iP5
The Energi Sliding Power Case from Tylt juices up your Samsung Galaxy S4 with its built-in 2,400mAh battery:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 31.0.1650.57
mob
Samsung S4
Znate li koje su cene S4 u inostranstvu? Konkretno me interesuju cene u Nemackoj, Hamburg. Burazer mi ide tamo pocetkom decembra pa me zanima isplati li mi se da tamo uzme telefon.  Smile
PLus, trazio bi povracaj PDV-a, mada, jos uvek ne znam kako to tacno ide, tj. od koje cene se odbija tih 19 posto, koliko je u Nemackoj PDV.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
LG Nexus 4
Najbolje da vidiš na konkretnim sajtovima koji te zanimaju ili u mestu u koje ide. Skoro videh da za te potrebe svi idu u beč i da ima konkretna radnja gde se pazari, satur ili tako nešto.

Btw razmotri LG G2, dosta bolje rešenje, sem ako baš ne voliš samsung ili se ložiš na galaxy liniju, kako kažu na mts reklami, svi će vas gledati Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 31.0.1650.57
mob
Samsung S4
Taj Saturn ima i u Nemackoj i cena je mislim, 470 evra.
On konkretno ide u Hamburg i po svim tim vecim prodavnicama, Media Markt, Saturn itd. cene su oko 450-470 eura. Cak i to bi mi se isplatilo zbog povracaja PDV jer bih dobio natrag oko 50 eura na tu sumu.
http://geizhals.de/samsung-galaxy-s4-i9505-16gb-blau-a958925.html#ang
Nisam razmisljao pravo da ti kazem o G2, mada, mogao bih. Smile
Sad vidim da taj Saturn ima akcije i da je proslog cetvrtka, ili kojeg vec, u cetiri njihove radnje u hamburgu cena bila 399 eura.  Smile
Mada, ne znam koliko mi je sigurno da kupujem tamo telefon zbog garancije i eventualne jebade ukoliko, ne daj Boze, dodje do kvara nekakvog.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2013, 17:27:08 od sashas »
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Samsung Wave II
Како се показао овај телефон? Ај нека напише неко ко га има коју реч, да не листам баш целу тему... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Samsung Galaxy S4 Google Play edition gets Android 4.4

Samsung has started pushing out the Android 4.4 KitKat update for the Galaxy S4 Google Play edition. The update comes right after HTC pushed out the KitKat update for the HTC One Google Play edition.



One of the reasons for getting these Google Play edition devices was the promise of getting Android updates on time, along with the Nexus devices and so far they have been pretty close to keeping that promise. In fact, this time around these phones have gotten the update even before some of the Nexus users, who are still waiting for their KitKat update.

The Google Play edition phones, along with the Nexus phones and the Moto X are now the handful of devices to have the very latest version of Android installed. If you haven't received the notification yet, check the Settings app to see if it is available.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S6 & Lumia 9
I9505XXUFNAD – Leaked Android 4.4.2 KitKat Test Firmware for Galaxy S4 (GT-I9505)




It’s been a few weeks since the official Android 4.4 KitKat release for the Galaxy Note 3 and the Galaxy S4 has still not received its update by Samsung. Plus, it’s been a while since we released a test build, so we decided to release one of the latest test firmwares – I9505XXUFNAD – for you folks out there who are still on 4.3 or the previous KitKat test build.

The new Android 4.4.2 update brings minor UI changes, the most noticeable change being the use of KitKat style white status bar icons instead of the multi-colour icons Samsung has been using in all of its devices until now. The phone has also received a performance boost with the latest update and there is an increase in benchmark scores, as well. Samsung has improved the lock-screen by adding a camera shortcut directly on to the lock-screen for quick access and while playing music the album art now shows up in full screen. Samsung’s keyboard layout has been improved for use in landscape mode, which makes gesture typing easy and much faster. Core Android 4.4.2 changes include: wireless printing, new emojis support, choice between stock messaging app and Hangouts for SMS/MMS, option for changing default launchers under settings, and more.
 Model: GT-I9505
Country: Open Europe
Version: Android 4.4.2
Changelist: 481100
Build date: Tue, 28 Jan 2014 22:02:19 +0000
Product Code: OXX
PDA: I9505XXUFNAD
CSC: I9505OXXFNA2
MODEM: I9505XXUFNAD

izvor
« Poslednja izmena: 18. Feb 2014, 18:24:24 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung S4
Zna li neko gde kod nas imaju da se kupe original baterije za S4? Vidim da po netu imam svakakvih kineskih i koje kakvih jos...
Mislim da je meni zapao jedan od onih 30 posto sto imaju sjebane baterije pa bih da je menjam. Doduse, prvo cu ga u servis odneti jer mi je pod garancijom jos uvek.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Apple iP5
Nasao sam podatak da te lose baterije imaju serijski broj koji pocinje sa BD1D i datum proizvodnje izmedju 401 - 529 (1.april - 29.maj).
Znaci, ako je S/N izmedju BD1D401XX i BD1D529XX, onda je verovatno potrebna zamena.

Moja baterija ima S/N koji pocinje na AA1D i za sada je sve OK sa njom (nadam se da ce tako i ostati), a telefon sam uzeo nesto pre Nove godine.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2014, 19:39:39 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung S4
Eto... Broj moje baterije je BD1D604JS...
Narucio sam vec novu jer mi ova polako otkazuje sve vise i vise. Telefon je poceo da se gasi kada mi dodje na 35 posto. Ukljucim ga i pokazuje da je na 2 posto i ubrzo se ugasi...
hvala.  Smile

edit:
Imam utisak da se jos malo nadula. Izvadio sam je iz telefona pa cu koristiti stari telefon dok mi ne stigne nova baterija.
Nasao sam na ebayu sa sve onim dokom bateriju za 30 dolara ukupno. Prodavac ima odlicne ocene tako da bi trebala da je real deal.
Zvao sam i ove oko garancije, mada cisto sumnjam da ce mi nabaviti original bateriju. Rekose da ce mi javiti u toku dana.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2014, 14:20:03 od sashas »
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.