Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung S5230  (Pročitano 74602 puta)
Ucesnik diskusija

Livin' la Vida Loca! ®

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 136
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5800
Ljudi da li neko moze da mi kaze gde mogu da skinem Java aplikacije za ovaj telefon(da li ima opera,skype,msn,teme...itd...)???
IP sačuvana
social share
čika Mare
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


3/8 sa mesom i jogurt...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 897
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S 4
e ljudi prso  mi  je touch.nije totalno otkazao ali ne mogu da udjem u meni,tastaturu,ne mogu da otvorim poruku i sl.kao da mu je potrebno kalibrisanje ili kako vec.sta da cinim,ako je neko ima slican problem ili zna sta treba,molim pomoc Smile
imam i ja ovakav problem zna li neko sta moze da pomogne.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Samsung 5230
Moj problem je sledece vrste - ne mogu da nadjem gde se aktiviraju service command? A trebaju mi zbog dopune kredita! Pomoc!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Semper fidelis

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Bačka Palanka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jel neko resio problem sa pustanjem mp4 fajlova na ovom telefonu.Nije meni problem prebaciti u 3gp,nego zelim bas da vidim kako izgleda neki mp4 fajl na tom telefonu.

Koji god da pustim,kaze mi da je brzina prenosa veca....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 216
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Da li je neko koristio RSS reader na telefonu?Ja ne mogu da ga podesim nikako,jel kada mu zadam adresu on nista ne pronadje.Da li zna mozda neko neki programcic slican ovom koji ce raditi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung s5230
Imam ovaj telefon i otisao mi je touch screen digitajzer. Uzeo sam drugi i zamenio. Imam dva problema, kad negde pritisnem uhvati kao da sam pritisnuo na 5 mesta i nemoguce ga je kalibrisati. Ako je neko ovo radio zna o cemu pricam, uhvatim 2 ugla ekrana u koja treba da kliknem kad izaberem opciju da kalibrisem, a dalje je nemoguce, tj kad god pritisnem u dolnjem levom uglu on mi konta kao da stiscem po sredini. Jel moguce da sam uzeo neispravan deo ili je samo problem do kalibracije.
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.3
mob
Nokia C 5
imam mali problem sa ovim telefonom kad sam ga kupio podesio sam opciju da mi posalje poruku na nekom drugom broju tel. koji je broj ubacen u tel. u slucaju da bude ukraden ili izgubljen. i onda se desava problem da sam ja moro da zamenim broj i sada mi non stop salje poruke na drugom broju  a sifru koju sam ukuco sam zaboravio pa ako neko zna neku pomoc neka kaze unapred hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ja ne skidam torente ja kupujem programe :):):):)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 294
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung C3050
E pozdrav ljudi uzeh tj. dobih i ja ovaj telefon iz Svabarije i moram da primetim da je softver drugaciji , da brze i bolje radi od istog ovog telefona ali koji je nabavljen na nasim prostorima? Kako to znam...? Pa moja devojka je koristila s5230 2 godine i zadovoljna je, a moje iskustvo sa njim je vise nego odlicno , telefon je extra za korisnicku grupu kome je i namenjen, dakle ako volite da se furate kako imate ultra mega giga power fon onda nemojte ni da ga uzimate , ali ako zelite fin telefon lepog dizajna , sa dovoljnim brojem aplikacija za ubijanje dosade , solidnim zvukom i svim onim sitnim dodatcima koje cine ovaj telefon dosta zanimljivim. Sve u svemu oja topla preporuka.
Edit: samo mi nije jedno jasno pa ako neko moze da mi kaze koju god igru ubacim ( npr. sa sajta mobileheart gde uzimam igre koje su bas za s5230) on meni izbacuje Unsuported file , jel zna neko koja je fora?
« Poslednja izmena: 29. Avg 2012, 20:56:34 od Sveti Krstas »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.