Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung Omnia HD i8910 bre !  (Pročitano 93889 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Samsung omniahd
siljim se stize mi za dva tri danaa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia N95 8GB + N 97
Hvala ti, cekacu jos par dana vidim da nisi odusevljen.Bitan mi je ton u slusalici, nevolim da koristim bilo kakve slusalice,mozda cu morati da se privikavam polako zbog ZOBSaobracaja jer ce kazne biti Smile.Sto se tice slika ja mislim da su samo0 digitalno obbradili fotografiju ( razvlace je jos od 2 megapixela...) ko jos na 8 mpx stavlja Led diodu ? Osim Nokie i Samsunga koji ce nam za sest meseci prodati istu stvar sa 12 mpx i ksenonom  Smile. za 300 evra doplateNista novo nisam izmislio , verovatno cu medju prvima da se zaletim .Sto se tice softvera videh da ima preko 150 mb ram memorije Smile stvarno dosta i za najzahtevnije korisnike, sta li si radio kad si bateriju sjebao za pola dana? Praticu jos par dana tvoje komentare jer ne daju mi se N95 8gb + 5800 expres + 100 e. Kupicu ga samo je pitanje dana, vidim da je INOV8 pao na 240 evra polovan a bio je 150 evra preko N95, sad su tu? Na ovo sam mislio kad sam u prvom postu naveo da je SAMO 30 evra jeftiniji od N 97. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iP5
...Procitao sam da su fotografije  takodje problematicne za 8 mpx, a video zapis  fenomenalan...


Gledajući razne review-e na netu, ja sam došao baš do suprotnog zaključka - fotografije su fenomalne za 8MP na mobilnom telefonu (Samsung po meni tu već neko vreme bije i Nokiu i Sony Ericssona zajedno), ali je video zapis problematičan jer se za snimanje zvuka koristi zastareli AMR codec. Čak su i u Samsungu izjavili da su svesni ovog problema i navodno će sve biti ispravljeno u nekom narednom fw update-u.


Neki tip je čak napravio i poređenje video zapisa sa 5800XM i evo kako to izgleda:

Samsung Omnia HD i8910
http://share.ovi.com/media/yade.OmniaHD/yade.10650


Nokia 5800
http://share.ovi.com/media/yade.OmniaHD/yade.10649


Video snimak na Samsungu je zaista fenomenalan, ali zvuk je... Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia N95 8GB + N 97
Video sam ovo poredjenje,ali sam video i gomilu drugih gde se tvrdi suprotno, da ne idemo u nedogled covek ima tel i uradice neko poredjenje sa nokiom pa cemo videti.Nokiu danas ima svako,bar jednu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iP5
Ne znam, ja nigde nisam pročitao da su slike koje pravi Omnia HD problematične već se u svakom review-u hvali kvalitet tih fotografija sa čime se u potpunosti slažem jer ja nisam video nijednu Nokiu, Sony Ericssona ili LG koji prave bolje fotke.

Fotografije iz preview-a sa Gsmarene:
Link

Fotografije iz review-a sa PhoneArene:
Link
« Poslednja izmena: 15. Jul 2009, 00:24:52 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Sony Z2
    Samsung Omnia HD – torture test


I have no idea where the video below comes from – all I know is that the Omnia HD must have a huge amount of memory to keep all those applications open at the same time:




Click
« Poslednja izmena: 15. Jul 2009, 01:07:24 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung S7 Edge
Mozda ja previse ocekujem od ovih 8mpx ...
U svakom slucaju mene su privukle druge stvari kod ovog modela,veliki displey koji je stvoren za navigaciju,jaka baterija a kad sam kod baterije na pitanje kako sam je potrosio za pola dana odgovor je:mini opera i Sygic Mc Guider
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Oh my god, they killed Kenny!You bastards!!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
HTC Hero + 8gb
Mene zanima par stvari:

1. Kakva je kompatibilnost sa aplikacijama? Da li sve aplikacije normalno rade na samsungu?
2. Kakav je zvuk u slušalicama?
3. Da li je telefon preveliki?
4. Da li je kućište dobro urađeno?
Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Samsung omniahd
samsung uzivo pravi muski telefon, drzao sam u ruci 97 i narucio samsunga, cekam da mi dodje za par dana, veci je od Nokie za cenat ali je tanji, kvalitet izrade je bolji, mada je i n.dobro uradjena (puno bolje od prethodnih nokia, koje su skriputale pod pritiskom itd..) samsung se osjeca u ruci kao da je od metala a kolko mi rece prodavac ekran je otporan na ogrebotine, komentari o zvuku i ostalom za koji dan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.