Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung I7500 Galaxy  (Pročitano 59930 puta)
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia N95-2 & 5800
Hvala lepo  Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 284
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia E72
pozdrav,
imam problem sa punjenjem ovog fona... Kada se isprazni baterija nece da pocne da puni, kad je na punjacu samo se baterija greje... ali posle par sati ubacim punjac i sve ok... Sta to moze da bude ?

tnx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pozdrav svima. Pre mesec dana kupio sam Samsung i7500, idmah sam ga nabudzio na froyo 2.2. Instalirao sam mu Igo, i nikako da mi pronadje satelite i da me locira. Ni posle pola sata ne pronadje satelite i ako stojim napolju bez prepreka koje bi ometale signal.


Moze li mi neko pomoci oko navigacije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Prijatelju koju si verziju androida skinuo, da li na toj verziji uopste radi navigacija i da li ti radi bluetooth, camera itd. . .  Hvala ti unapred na odgovoru. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Imam priliku da uzmem od prijatelja ovaj telefon.

On ga je kupio u Telenoru, tada je doplatio 20ak hiljda, bio je 40i kusur, sada mu je istekla obaveza, podneo je zahtev za unlock kod, i uzeo drugi telefon, neku nokiu.

Telefon je sasvim OK, očuvan je, znam kako se ophodi on sa tim stvarima.

E, sada, imam par pitanja, ako neko zna ko je ovde postovao, da ne lutam kroz 70ikusur strana teme.

Pošto on nikada ništa nije čačkao "dublje" oko njega, uradili smo mu samo hard reset i format SDa, i verujem da je sada u onom fabričkom/provajderskom stanju kao kada ga je uzeo.

Kako i gde da proverim koju verziju androida ima?
Koja je najnovija/najbolja za njega, a pošto nema više garancije, može i ti "kuvani" i slično....?
Vredi li 90 evra, ako mu platim na 3 rate? Na mesec dana po 30 evra.
Da li može unlock da se uradi sa tim zezanjima, da ne čekamo telenor 15 dana, i onda stignu opgrešni kodovi, kao što se ljudima dešavalo.
Trenutno mi ništa više ne pada na pamet, ali ako znate vi na šta da obratim pažnju, javite .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Za njega je poslednja official verzija 1.6 (praistorija), mada ja to nikada ne bi uzeo, 128 MB RAM-a je jednostavno premalo za Android da funkcioniše normalno, ako hoćeš tako stariji android možeš npr. da nađeš hero-a koji je mnogo bolji od Galaxy-ja a i podrška za ROM-ove je odlična.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa mogu duzmem na rate, o tome se radi .... Smiley

A fon nije za mene, mislio da ga uzmem za ženu, njoj treba nadroid kao lanjski sneg, ono što jo namestim i instaliram, to će joj biti to ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
HTC Wildfire S
Pozdrav svima,

Imam jedan problem.
Drugarica ima ovaj fon, i koristila je onaj "pattern lock" za zakljucavanje telefona.
Koliko sam ja razumeo, kad se nekoliko puta pogresi kombinacija, fon pita za google username & password, u suprotnom se "zakljuca".
Njoj se to nekoliko puta desavalo, ali onda samo ukuca username & password google accounta, i bude okej.
E, sad nije prohvatio username & password i zakljucao se.I sad ne moze nista da uradi.
Odnela ga u servis, traze 1 500 din da ga 'oprave.

Pitao sam se da li neko zna kako mogu "rucno" da ga otkljucam, tj sa kompa, mora postojati neki nacin, a mora biti i jednostavan pretpostavljam.
Btw, mislim da je na androidu 1.6.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.