Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung i300 [QVGA WM] - softver, pitanja i odgovori !  (Pročitano 62521 puta)
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia X6 16gb
toga sam se i plasio,bas sam hteo da postavim pitanje u vezi tog hdd-a.Zar proizvodjaci(samsung) nisu racunali na taj tip ostecenja i stavili neko malo jace kuciste fona???????
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung L870
toga sam se i plasio,bas sam hteo da postavim pitanje u vezi tog hdd-a.Zar proizvodjaci(samsung) nisu racunali na taj tip ostecenja i stavili neko malo jace kuciste fona???????
 
  Cekaj ne razumem, o kakvom ostecenju pricate. Proizvodaci su potvrdili da HDD moze da izdrzi pad sa 1.5 metara.

Citat
slobodno da se oprostis od HDD

 nije mi jasno zasto da se oprosti.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
Cisto sumnjam da hard moze da strada ako ispadne pa valjda su u samsungu mislili o tome a i meni ne ispada fon skoro nikada jedino mozda sa stola ako mi se zakaci ona vezica za ruku pa mi ispadne iz ruke.

Nego pitanje za gimzu koliko je tezak mislim na masu fona kada mu je ta veca baterija priklucena Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
@Gimza: par pitanja na koja me zaista interesuje odgovor:

- na koliko metara od TV-a ili nekog uredjaja radi taj IrDA Remote Control?!?
 - vidim da telefon ima u sebi i fenomenalni Picsel Viewer, samim tim utisci o tome kako otvara dokumenta(kojom brzinom) i koje sve formate podržava?!? Btw. najveći fajl meren u "Mb" koji si probao da otvoriš u njemu recimo u .doc, .pdf varijanti i da može biti lepo pregledavan?!?
- I da li je moguće da baterija(i to ona "deblja") jedva izdrži jedan dan?!? To je baš preterano malo? Koliko bi izdržao u stand-by bez preteranog čačkanja već samo javljanje na poziv i upućivanje istih??? Jesi li ovo primetio???

Upozorenje:

Što se tiče samih komentara -> usredsredite se na kvalitet a ne kvantitet jer ću pomno pratiti ovu temu i pobrisati svaki off-topic i bezvezni komentar bez ikakvog obrazloženja i upozorenja!
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 01:04:33 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung L870
::Cigla tel.

- Pa u mojoj sobi radi od kauca, ima negde oko 2 metra i 62. Nisam uspeo da nadem vise o blututu u ovom telefonu.

- Pa probao sam jedan pdf fajl od 1.8MB i otvorio ga je za oko 10 sec. Evo i slika.

Podrzani formati su: .doc; .ppt; .jpeg; .gif; .wmf; .xls; .pdf; .png; .bmp; .txt.

- Trajanje baterije zavisi od koriscenja HDD-a, meni traje tacno jedan dan (malo filmovi, spotovi, malo vise muzike...). Ako bi se telefon koristio samo za razgovore  Smile , pre neki dan sam bio na putu i nisam ga uopste dirao a razgovarao sam negde oko 30min i baterija je uvecer bila na oko 80%.


  Prednost imaju korisnici mpx-a, jer mogu da sacuvaju memorisku kartiu sa mpx-a i tako da manje koriste hard. Jer igre i programi zahtevaju non stop rad hdd-a ako se instaliraju na njemu, zato sam ja instalirao igre i programe na karticu i tako mi baterija traje duze.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.1.jpg
(19.57 KB, 240x320)
1.jpg
(16.88 KB, 240x320)
2.jpg
(20.31 KB, 240x320)
3.jpg
(22.7 KB, 240x320)
4.jpg
(16.95 KB, 240x320)
5.jpg
(21.42 KB, 240x320)
8.jpg
(27.37 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Citat
pre neki dan sam bio na putu i nisam ga uopste dirao a razgovarao sam negde oko 30min i baterija je uvecer bila na oko 80%.
Pa to, znači ipak ne traje baš samo 1 dan! Smile
Citat
oko 2 metra i 62
Nije loše ali i ništa posebno ako se ima u vidu da je Nokia 7650 mogla ladno da dobaci i do 5 metara. Smile Šta vredi kada ta nokija nije imala ni mesta za MMC pored ostalih mana. Kada bi se pojavio neki uredjaj koji može da izgura na 5 metara(kažu da novi Symbian telefoni verzije 9.1 to mogu - ali čisto sumnjam) bilo bi woowww ... jesi li probao krajnji domet ili samo u sobi?!?

Btw. strava radi ovaj PicselViewer, extra aplikacija, extra! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia X6 16gb
Gde se nalazi hdd,mislim jer moze rucno da se vadi po potrebi?Ako moze to je onda cool.
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
pa ja imam PIxel Viewer na MPx220 sa ROM-om 3.51 pa me i necudi da ima i i300 nego ljudi zar niste provalili da svi WM SP sa QVGA ekranom imaju podrsku za PPC aplikacije pa ja mislim da uzmem neki WM telefon za QVGA ekrnom pa cu mozda ja da uzmem taj i300 a mozda i neki drugi jos nisam siguran,nego gimza nego posto ovaj i300 ima WM2003SE da li postoji za ovaj fon WM5 ROM  Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung L870
Gde se nalazi hdd,mislim jer moze rucno da se vadi po potrebi?Ako moze to je onda cool.

 Nalazise u telefonu, i nerazumem zasto bi ga vadio. Sto se tice hdd-a, ako vam je malo 3 gigabajta mozete da zamenite za 8GB, jedina prednost je sto se lako nadograduje i sto je jeftiniji od memoriskih kartica ali zato crpi bateriju kao grejalica.

  Sto se tice mp3-a tu nema nekih problema ali problem nastupa pri stalnom radu hdd-a, narocito kada se gledaju filmovi zato sto zahtevaju stalni rad hdd-a. Zato je preporuka ako imate vec karticu da filmove stavljate na karticu mada je meni baterija izdrzala 2 filma i dosla je na 10% gde se i iskljucuje HDD.

===========================

Ciglo, samo sam tako probao ali planiram da testiram da vidim na koliku daljinu radi i odmah cu da postujem ovde podatke.

===========================
Saki, postoji to je sigurno samo sto niko nece da ih uplouduje ili oni koji hoce nemaju uslova i to je najveci problem, ali vidim da azijati dosta raspravljaju o tome ali nemam vremena da prevodim forume. To cu da ostavim kada imam vremena, i jos nesto ako vam je lakse samo trazite rom za i300x mislim za one kojima treba.
===========================
Jos dva coveka su uzela i300, jedan za posao a drugi za muziku. I kazu da su odusevljeni.


  Zaboravio sam da dodam da se telefon pri duzem koriscenju HDD-a zagreva. Zato ako prebacujete malo duze vreme sa kompa na mob nemojte da vas zbuni ako je mao topao, to je normalno zbog hdd.


I nemojte da lazu da se hard mnogo cuje jer sam danas na casu gledao film i nisam smetao.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung L870
Informacije o novom romu:

Верхняя строчка I300XEEL1 2.11.2005.0
Нижняя строчка I300XXEFA4 16.1.2006.0

Camera
v1.rc-0043(YK18)
v1.rc-0046(YL19)

Samsung Media
v1.rc-0043(YK18) c 0.4.6
v1.rc-0046(YL19) c 0.4.7

FileManager
v1.rc-0034(YK17)
v1.rc-0047(ZA12)

Launcher
v1.rc-0034(YK16)
v1.rc-0045(YM04)

TaskManager
v1.rc-0034(YK17)
v1.rc-0045(YM06)

TimeManager
v1.rc-0034(YK27)
v1.rc-0045(YM05)

My Items
v1.rc-0043(YK18)
v1.rc-0046(YL19)

Format
v1.rc-0043(YK18)
v1.rc-0046(YL19)

SmartConverter
v 1.11.18
v 1.1.2 (в новой прошивке версия более старая, в копирайте глюк с символом © )

SRS WOW XT
V 1.19.2.0 - одинаковая в обоих

WAP browser
v1.0.0.57
v1.0.0.72

PicselViewer
v1.0.11(build1858) - одинаковая в обоих

WindowsMediaPlayer
v10.0 build 15206 - одинаковая в обоих
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.