Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung D900  (Pročitano 17254 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
proverene samsungove tehnologije
Hmmm.....možda duže traju od ostalih? Kakva je pa sad proverena samsung tehnologija kad i na kineskim buvljacima mogu da se nadju telefoni koji rade sigurno i stabilno do trenutka zamene novim modelom?!?
Nije ovo doba Philips i Grundig televizora kada su svi kupovali iste jer su ostali bili uvek tri klase iza. Sada je tehnologija napredovala, dostupna je svima i uglavnom izjednačena po kvalitetu - odlučuju samo dobre reklame i ništa više!
Citat
mogucnosti prebacivanja materijala na komp
Ako Symbian ili WindowsMobile aparati nemaju ovakvu mogućnost(100 puta bolju) onda stvarno...svaka čast.....naročito uzimajući Samsung kao najgori primer problema oko prebacivanja..! Smile
Citat
velicine,izgleda,jacine kamere....
Individualna stvar koja se izgleda postavlja pod geslo: "o ukusima ne vredi raspravljati"!
Citat
ne dajem za telefon pare koje ti spominjes-a i da dajem...opet moja stvar
Ako ne daješ toliki novac verovatno shvatajući da to ne vredi ni približno toliko onda budi racionalan i to priznaj umesto što pokušavaš opravdati ono u šta i sam ne veruješ!
Baš tu "tvoju" ili bilo čiju "stvar" i potenciram i pokušavam da vas nateram da objasnite razlog, a vi se uglavnom vadite na veličinu, kameru, mp3, izgled, što dovodi do zaključka da telefone kupujete radi dokazivanja a ne neke upotrebne vrednosti!
"Lep, ima "jačinu" kamere - kupujem ma koliko košta i to je moja stvar", ha?!?
To ja zovem neracionalno trošenje i bacanje novca. To bi ti potvrdili i svi mogući svetski eksperti osim ovih naših ovde u srbiji, no.....
Citat
Ali posle gomile glupih,beskorisnih,skart programa koji su radili polovicno ili nikako
Meni je zaista žao što ti nisi malo bolje bio upućen u Symbian softver i znao da odabereš kvalitetne i stabilne programe već uvek nabasao na škart i polovične no, na ovom forumu čitanjem tema se možeš vrlo lepo edukovati i upoznati sa kvalitetom telefona koji poseduju OS za razliku od onih koji ga ne poseduju.

Evo ti i moje mišljenje: da kojim slučajem želim samo lep mobilni telefon, nosio bih SonyEricsson T610 i bio srećan takvim aparatom. Ako bih želeo slikati - nosio bih digitalni foto aparat sa sobom, ako bih želeo slušati muziku - eh, tu je spisak opcija podugačak!
« Poslednja izmena: 09. Jun 2006, 01:33:54 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
nemam digitalni aparat,vec neku staru "furunu" pa mi je ovaj na telefonu bitan i zgodan za nosenje  Smile
sonyericson mi ne lezi,mada priznajem da je po opcijama u toj klasi jak,
dosadan si sa tim dokazivanjem i pokazivanjem jer opet ti ponavljam nisam klinac i nikad telefon ne vadim na sto kafica na izlozbu...
a za ostale stvari mogu ti samo dati jedan primer-mozda ne savrsen ali...
jel ti poznajes nekog u svojoj okolini koga recimo ne zanimaju kompjuteri i tehnika iz bilo kog razloga?e sad , ti kao neko ko je u toj sferi interesovanja mu punis glavu kako je to odlicno,kako treba da to kupi sebi jedan itd.a taj neko opet zna da iako ga uzme mu nece sluziti maltene nicemu vec za skupljanje prasine i povremeno igranje i sl.Taj ce se neko pre odluciti , ako vec stvarno hoce da potrosi pare , da uzme neku konzolu za igru a ne racunar!
u ovom primeru je akcenat na igranju sto nema veze sa telefonom,vec ti samo predstavljam racionalan nacin razmisljanja nekoga koga nesto ne zanima...
valjda sam bio jasan i stvarno ne vidim razlog da nastavim ovu diskusiju ako nisi ni sada shvatio sta sam hteo da kazem
a za kraj bi sada ti mogao da mi kazes koje su to aplikacije na tvom telefonu koje ti tako mnogo znace  u tvom zivotu,dal poslovnom-dal privatnom i da ne mozes bez njih...?
pozdrav   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ja jesam dosadan kada sam u pravu i ne vidim razlog što ne bih bio.
Ako nekome ne treba kompjuter ili ti pametan mobilni telefon, rekoh - neka ne baca pare na telefone za "dokazivanje" već kupi sebi skroman telefon za telefoniranje. Ili, neka prizna da mu se takvi modeli svidjaju baš iz razloga dokazivanja. Ovo se ne odnosi na tebe lično već uopšteno jer vidim da si možda pogrešno shvatio i mislio da neko baš tebe kritikuje ili ti iste upućuje.
Ova tema i telefon o kome raspravljamo je telefon za dokazivanje ili ti najbolje objašnjenje možeš dobiti u malo razvijenijem svetu gde doslovce u reklami za ovakve i sl. modele stoji natpis "Luxus handy" - u prevodu: mob. telefon za hvaljenje, luksuz i dokazivanje!
Citat
a za kraj bi sada ti mogao da mi kazes koje su to aplikacije na tvom telefonu koje ti tako mnogo znace  u tvom zivotu,dal poslovnom-dal privatnom i da ne mozes bez njih...?
Symbian aplikacije bez kojih ja ne mogu i sam opis i vrednost istih, zatim mogućnost telefona zasnovanog na Symbian platformi i sve ono što on obuhvata "u jednom", ja sam mnogo puta dao na ovom forumu i ne vidim razloga da se i ovde ponavljam po stoti put!
Pozdrav takodje!
« Poslednja izmena: 09. Jun 2006, 13:37:39 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia E61i & S200
Au......  kakvi vruci postovi! pozdrav oboici!  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
zao mi je sto sam ostao uskracen za odgovor al ok,mozda neki drugi put na nekoj drugoj temi...hehe,ipak je ovo forum i bilo bi glupo da svi odgovaraju sa "da","u pravu si", "i ja mislim isto"....   Smile
pozdrav i tebi i svim ostalim burekdzijama koji su ljubitelji mob. telefona ma kakvih osobina i brendova...   Smile
a sad pozdrav,pocinje svetsko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N900,N97mini,N95
Mnoogo je tanak, a slajder...ne ide mu sa izgledom, meni mnogo lepse izgledaju deblji slajder telefoni(ali ne i predebeli)! Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Follow imagination

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3388
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6233
zna li neko mogu li se slusalice od f300 "nataknuti" na d900?
interesuje me zbog 3,5mm adaptera.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
aha  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
na koji nacin se preko PC moze instalisati java igrica/program u samsung D900i?
na jednom stranom forumu sam nasao uputstvo, medjutim ono se odnosi na OS XP, kod mene na zalost to ne funkcionise zbog viste- odnosno, sve sam odradio i instalisao kako uputstvo kaze ali sam zablokirao kod opcije "New Connection Wizard" koja kod viste verovatno ima drugi naziv (dosta je konfuzno).

ako ce pak korisnicima xp zatrebati ovako nesto, odgovore mogu da nadju pod sledecim linkovima:

ovaj link vodi do uputstva u PDF formatu koje na jednostavan i slikovit nacin objasnjava:
http://usmanafzal.110mb.com/doc/Install%20games%20on%20E200.pdf

evo adrese sajta preko kojeg sam dosao do uputstva ako ne upali prvo, doduse treba se prvo registrovati kako bi mogao koristiti linkove:
http://www.noeman.org/gsm/samsung/46268-samsung-d900i-java-problem.html

ukoliko je neko uspeo ovo da resi pod operativnim sistemom vista, bio bih mu zahvalan da iznese resenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Volim samo Dinamo, alkohol i žene!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
razmisljam da si uzmem taj telefon jer ga mogu dobiti povoljno uz produzenje ugovora. izmedju tog telefona, mogu odabrati jos ili nokiju 6300 ili SE k550i, pa sad neznam koji da uzmem.
samsung nikad nisam imao, preferiram najvise SE, i stalno njih i kupujem, trenutno imam k800i, ali se poceo kvarit i moram ga se rijesiti a i ima vec vise od 2 godine, pa me zanima kakav je ovaj mob i koji je najbolje da izaberem.
i dal neko moze objasnit kakvi su to problemi kod prebacivanja fajlova u njega? sta je to nesto komplicirano? vidim da svi bruje o tome a ja nemam pojma.
IP sačuvana
social share
"...ne postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori!..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.156 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.