Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Samo jednom u životu sam zanemeo.Pitali su me:Ko si?"  (Pročitano 11479 puta)
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mnogi me pitaju cime se bavim u zivotu i ja im jednostavno odgovorim da resavam probleme. pitaju me kakve to prebleme resavam, ja im se tada unesem u lice i kazem, ja sam placeni ubica, resavam se ljudi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 Mi i nismo svesni koliko imamo moći.Naša snaka je zablokirana neprestanim sukobima unutar nas i medju nama.Podele,ratovi,borbe za svoje Ja i sl.čine nas neostvarenim.
 Citat iz jednog od intervjua David Icke-a koji je napisao neverovatnu knjigu- "Najveća Tajna" glasi:
 ...Kao individualna ljudska bića prvo se moramo osloboditi straha od toga - šta će drugi ljudi da misle o nama, jer ovdje se radi o zatvoru u kome većina ljudskih bića danas živi. Dok god se bojimo šta će drugi misliti o nama - mi ne živimo naš lični život u svom istinskom elementu, baziran na istini, mi živimo nečiju tuđu verziju našeg života u skladu sa onim što oni očekuju od nas, kako mi treba da se ponašamo. Tako lažemo sami sebe - a i ostale. Osloboditi se te vrste straha prvi je korak za izlazak iz stada. Drugo : Moramo dozvoliti i drugima da ispolje svoju posebnu individualnost  čak i ako se ona razlikuje od naše. To što drugi ne razmišljaju kao mi nije ništa loše. Kad prihvatimo druge onakvima kakvi jesu – tada prestajemo biti psi čuvari ostatka stada. Treće : Održavanje ravnoteže tj. nepokušavanje nametanja svojih pogleda i stavova drugima, što bi značilo - i poštovanje slobodne volje drugih. Kad ne težimo tome da namećemo svoju volju drugima, naše stanje svijesti se mijenja, postižemo veću vibraciju i onda dolazimo u poziciju kada je moguće da se povežemo sa drugim, odnosno, ostalim fragmentima našeg multidimenzionalnog bića, koje je se manifestuje na jednom drugom, višem nivou svesti koji je istovremeno  oduvek bio deo nas samih, samo što mi toga već veoma dugo - nismo svjesni.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
to lepo zvuci, ali nije primenjivo. Bogu hvala da je tako. Nije sloboda za svakoga
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Zavisi koliko si ograničio sebe u shvatanju i vidjenju sveta;Gde si stao ili nisi,šta si zaokružio kao takvo i slično.Mislim,što si više open-minded to je bolje jer se otvaraš i za viša stanja svesti a to imamo svi ali smo se pogubili i udaljili od prirode u nama.To više stanje svesti podrazumeva lakše pamćenje,smirenost,brže rešavanje problema i konflikata,kreativnost i pozitivnu energiju
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Ja sam napisao da sloboda nije za svakog. Nije retka pojava da necije shvatanje slobode i sprovodjenje iste narusava neciju. Eno onaj iz okoline Negotina se malo oslobodio i sta se desilo...
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 To se ne može nazvati slobodom.On je bio paranoičan i agresivan,puno se puta tukao,čak i u autobusu kad se vraćao iz Austrije.Imao je lovačku i dozvolu što znači da je mogao da koristi pušku.Takodje je psihijatrijski pacijent poznat kao vrlo nezgodan.
 Sve to je bilo poznato državi koja je jedna lenja debela krava čiji službenici brinu skoro isključivo o dobrobiti svoje guzice umesto izmedju ostalog i o javnoj bezbednosti..
 Sam taj slučaj a i masa drugih govore o neophodnosti da mislimo sasvim individualno umesto čoporativnim,oficijalnim načinom.Veoma je važno razmišljati o sistemu i šta on čini za nas ponaosob.Do odgovora možeš brzo da dodješ ako ne pripadaš nekom od stada i čopora,ne čini ništa.
  I šta onda raditi?Truditi se i biti osoben,individualan i iskren prema sebi.Graditi samopoštovanje i prihvatati sebe.To će se desiti i prema drugima ali prvo mora prema sebi.
   Nisu nas učili samopoštovanju već nadmetanju i uporedjivanju sa drugima ali to je tako jer ni ti drugi nisu znali da postoji bolje od toga,stvari koje donose mir.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
pa on se oslobodio i odvojio od " copora " u kome su neki clanovi copora stradali . samim tim sto zivimo u coporu, znaci da smo zivotinje i da imamo zivotinjske osobine,potrebe i zakone. A po tome slobodu namece jaci fizicki ili brojcano i najcesce agresijom
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sony xperia
pa on se oslobodio i odvojio od " copora " u kome su neki clanovi copora stradali . samim tim sto zivimo u coporu, znaci da smo zivotinje i da imamo zivotinjske osobine,potrebe i zakone. A po tome slobodu namece jaci fizicki ili brojcano i najcesce agresijom


Ali to treba prevazici. Uzdici se iznad zivotinjskih instikta. Oa koji k...c smo onda human, bice koje razmislja. Razmislja kako bolje i prefinjenije ubiti, kako jednim udarcem sto vise ljudi usmrtiti, kako nekog zeznuti, kako napraviti sto sofisticiranija oruzja, imati sportski lov i ubijati iz zabave .... Zato mozemo razmisljati, zato koristimo kreativnost, .... da sto bolje koristimo zivotinjske instikte ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
човјек не жели ништа друго - до само тога да буде срећан,

како доћи до среће многи људи на различите начине тумаче...

од искуства егоизма - којем се подчињава неразвијена свијест до пута истинске среће кроз правилне вриједности коју подстиче развијена свијест.

Од ваше свијести зависи којим ћете путем ићи! И срећно нек вам буде 

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.