Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sajam zaposljavanja i Strucnih praksi u Nisu  (Pročitano 5821 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat: Coolrunner link=topic=526274. msg9102145#msg9102145 date=1291914262
Jesi ti iz Norveske mozda?  :mrgreen:

Ne znam ispred kog od lopovskih udruzenja si ovde (Centar za razvoj karijera, Studentska unija i slicno) ali moja prica je 100% tacna.

Em sto znam gomiluuuuu ljudi koji ce ovo pot :mrgreen:rditi a da su sa FPN-a, FON-a, ekonomskog, filozofskog, pravnog itd.

Em sto znam gomilu ljudi i iz tih studentskih org, NVO kao i firmi koje "nude" posao.

Meni usluge sajmova nisu potrebne, sto ne znaci da ne treba reci istinu.

Naglasio sam da ce se desiti izuzeci, ali su oni smesni.  


Ponavljam - za ove programe "zaposljavanja" oni dobijaju pare, sto od drzave sto od donatora.  Em dobiju pare, em iskoriste mlade ljude kao jeftinu (tacnije besplatnu) radnu snagu.  Prakse traju od 3-6 meseci, nije ti placeno nista a moras da dolazis puno radno vreme.  Na kraju ti se zahvale i izrabljuju sledecu turu.  Na 1000 ljudi ostane mozda jedan. . .  mozda. .  bice da nemaju kvaliteta  :ballbounce:

Da ne sirim pa pricam do detalja i poimence kako u kom od "poslodavaca" izgleda praksa, na sta se svodi i kako se zavrsava.

Pogresnom si nasao da prosipas pricu.   :wave:


Ne frajeru!! Iz Nisa sam. . .  i tvoju anti bot kampanju i razocarenje cu objasniti jednostavno. .  briga me. . .  misli sta hoces, nemam nameru da te ubedjujem u suprotno.  Znaci potpisujem ti da su Beograd i Nis nebo i zemlja. . . .  dok je Beogradu potreban novac, jer nikad im nije dosta, na jugu se drugacije sagledavaju stvari. . . Zao mi je sto nisam ranije video celokupnu pricu, jer bih ti ponudio smestaj kod sebe i odveo te na isti sajam da vidis i da cujes sta kaze taj "prevareni narod".  Tom narodu je muka od Beograda, ne od sajmova.  Sto se tice novca, tacno je.  Zgrnuo je Beograd pare , ali zato sto je Beograd i sto su kompanije dosle da se reklamiraju.  

Nisam zeleo da udjem u raspravu sa bilo kime, i izvinjavam se ako se neko zbog mojih reci osetio prozvanim, ali jednostavno muka mi je vise od tih podela.  Ti imas tako misljenje i mnogi jer se tako radi u Beogradu, ali ne i u ostalim gradovima. . .  i za kraj evo kako izgleda taj "jadni sajam" na kome se zgrce lova. . .
hxxp:|| www.  elefmagazin .  com/Korak-ka-uspehu/Kompanije-ipak-nude-radna-mesta. html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
sačekaj ga s bejzbolkom iza ugla.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
xaxaxax ... ma ne, nema potrebe za Smile Smile Smile . Svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Ipak je ovo demokratska drzava, a ja sam hteo da objasnim da nije sve tako crno i sivo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
nije nije ima i antracita.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Samo me zanima da li ce se jos neki novi clan sa 0 poruka javiti da brani ovaj sajam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
HTC One
Citat: Coolrunner link=topic=526274. msg9102145#msg9102145 date=1291914262
Jesi ti iz Norveske mozda?  :mrgreen:

Ne znam ispred kog od lopovskih udruzenja si ovde (Centar za razvoj karijera, Studentska unija i slicno) ali moja prica je 100% tacna.

Em sto znam gomiluuuuu ljudi koji ce ovo pot :mrgreen:rditi a da su sa FPN-a, FON-a, ekonomskog, filozofskog, pravnog itd.

Em sto znam gomilu ljudi i iz tih studentskih org, NVO kao i firmi koje "nude" posao.

Meni usluge sajmova nisu potrebne, sto ne znaci da ne treba reci istinu.

Naglasio sam da ce se desiti izuzeci, ali su oni smesni. 


Ponavljam - za ove programe "zaposljavanja" oni dobijaju pare, sto od drzave sto od donatora.  Em dobiju pare, em iskoriste mlade ljude kao jeftinu (tacnije besplatnu) radnu snagu.  Prakse traju od 3-6 meseci, nije ti placeno nista a moras da dolazis puno radno vreme.  Na kraju ti se zahvale i izrabljuju sledecu turu.  Na 1000 ljudi ostane mozda jedan. . .  mozda. .  bice da nemaju kvaliteta  :ballbounce:

Da ne sirim pa pricam do detalja i poimence kako u kom od "poslodavaca" izgleda praksa, na sta se svodi i kako se zavrsava.

Pogresnom si nasao da prosipas pricu.   :wave:


Ne frajeru!! Iz Nisa sam. . .  i tvoju anti bot kampanju i razocarenje cu objasniti jednostavno. .  briga me. . .  misli sta hoces, nemam nameru da te ubedjujem u suprotno.  Znaci potpisujem ti da su Beograd i Nis nebo i zemlja. . . .  dok je Beogradu potreban novac, jer nikad im nije dosta, na jugu se drugacije sagledavaju stvari. . . Zao mi je sto nisam ranije video celokupnu pricu, jer bih ti ponudio smestaj kod sebe i odveo te na isti sajam da vidis i da cujes sta kaze taj "prevareni narod".  Tom narodu je muka od Beograda, ne od sajmova.  Sto se tice novca, tacno je.  Zgrnuo je Beograd pare , ali zato sto je Beograd i sto su kompanije dosle da se reklamiraju. 

Nisam zeleo da udjem u raspravu sa bilo kime, i izvinjavam se ako se neko zbog mojih reci osetio prozvanim, ali jednostavno muka mi je vise od tih podela.  Ti imas tako misljenje i mnogi jer se tako radi u Beogradu, ali ne i u ostalim gradovima. . .  i za kraj evo kako izgleda taj "jadni sajam" na kome se zgrce lova. . .
hxxp:|| www.  elefmagazin .  com/Korak-ka-uspehu/Kompanije-ipak-nude-radna-mesta. html

Savet za posao broj 1: Na intervjuu ne govori grajeru, ljudi na razgovoru za posao ne vole sleng.

Savet za posao broj 2: Ne gubi zivce ako se ne slazes sa necim, poslodavcu se nece dopasti.

 Smile

Ajmo sad ozbiljno - I onaj ko pocne da velica BG a pljuje druge ali i onaj ko pljuje BG a velica ili kuka zbog drugih su isti, nema razlike.

Ne govorim protiv gradova/okruga/sredina vec protiv izrabljivanja omladine i iz BG i iz Nisa od strane ovih prevaranata.

A sto se tice Nisa - tamo sam sluzio vojsku, vrlo dobro znam i grad i ljude i mentalitet sredine, ne treba mi neko drugi da me uci o tome.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
@ noob,   nije bitno koliko poruka imas vec mesta na kojima ih ostavljas, inace ovaj profil je registrovan kad i tvoj tako da opusteno...

@runner, tu si u pravu, nisam imao nameru da se svadjam i ubedjujem nekog u suprotno. Jesu prevaranti vecina i to sam se i ja uverio tokom realizacije ovih sajmova zadnje 3 godine, ali ove godine nekako se malo i promenila politika kompanija. Nije vise PR samo . Vec stvarno i daju nesto. Vreme ce pokazati koliko daju.... pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
A druze, reci ti nama kolko ti drzava daje pare da organizujes ovo gubljenje vremena i svadjas po forumima o istom trosku  Smile

Vi iz organizacije dobijete pare za "rad sa mladima, obrazovanje, unapredjenje i sta ti ja znam", firme dobiju besplatnu reklamu, a 1 od njih 300 vidi neku prakticnu korist  Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 16:46:00 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Па мора да је код Крађана, пљување по Београду је сада у тренду...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
A i to je skroz zanimljivo...meni kao Nisliji nije uopste jasno kakve veze ima Bg sa tim "sajmom zaposaljvanja", kad se ista sranja organizuju po BG-u, po istom modelu i sa istim rezultatima.

Napune im dzepove sa parama, oni dovedu ljude na taj sajam...i onda njima lepo jer su dobili pare, drzavi lepo jer se predstavlja u javnosti da, kao, brine za nezaposlene i bori protiv nezaposlenosti, firmama lepo jer dobiju bespaltnu reklamu posto im standove obilazi gomila ljudi,....samo oni kojima je to namenjeno nemaju korist ili je vidi extremno mali broj ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.