Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ~SAD~Evropa~Rusija~Ex Yu~~~Budjenje neonacizma~~~  (Pročitano 14028 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Ja sam misljenja da taj nacizam u danasanje vreme uopste ne bi bila losa stvar za nas!
Njihova borba je ionako usmerena prema muslimanima, jevrejima i ciganima (koji i jesu problem  Smile  ...don't shoot at me now!  Smile ), vise nemaju problem sa slovenima (Hitler nas je pred smrt proglasio za visu rasu  Smile ) , a i svaki pripadnik bele rase im je dobrodosao, jer smo u drasticnom opadanju  Smile

Tako da, ne vidim sto je u ovom trenutku problem to neko "budjenje" fasizma i nacizma  Smile

Ionako sve partije i politicari koje vezuju za tu ideologiju su vrlo prijateljski raspolozeni prema Srbiji i srbima...od Hajdera, preko LePena, pa nadalje
« Poslednja izmena: 20. Apr 2011, 11:35:42 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.5
mob
Nokia ne znam
(Hitler nas je pred smrt proglasio za visu rasu  Smile )
Ovo mi je jos neko verovao,ali joj nisam verovao...
Jel imas neku potvrdu ove informacije,posto mi je bas tesko da je prihvatim...

Citat
Tako da, ne vidim sto je u ovom trenutku problem to neko "budjenje" fasizma i nacizma   
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ali je problem u tome sto su nevidjeno zadrti.

Dzaba tebi/meni/kome god sto ti isto ne podnosis pedere,ako neces da ides sa njima da ih palis,ili da im se pridruzis u lovu na "citavih" 50 crnaca koji zive u Srbiji,i to privremeno.

To je problem.I taj problem pogadja sve ljude(mislim,i one koji nisu crnci/cigani/jevreji/pederi),jer sve posmatraju crno-belo.Dzaba ako ne podnosis nekog-ako neces sa njima da ides i da zaista izlemas tog nekog,ti si onda automatski njihov neprijatelj.

Doduse,sto jes jes-tako je isto i na "Drugoj strani"-u crnackim zajednicama gde ima bandi.

To je problem danasnjih ljudi - nema vise onog "Cutim i gledam svoja posla".Nego "il si s nama(do kraja),il si protiv nas".
I tako je svugde i u svim sferama zivota.Il si za Zvezdu,il si za Partizan.Il si za ove,il si za one.U Americi-il si za pljackanje sveta,il si terorista.

Muka mi je bre vise od toga.  Smile Ko oce da ratuje/maklja se/ispunjava svoju zivotnu misiju/svira kurcu... nek ide,pa nek sam radi to.  Smile

Danas covek treba da pobegne na neko usranu pusto ostrvo,samo da bi mogao na miru da zivi svoj zivot i gleda svoja posla.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung Galaxy IIs
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
(Hitler nas je pred smrt proglasio za visu rasu  Smile )
Ovo mi je jos neko verovao,ali joj nisam verovao...
Jel imas neku potvrdu ove informacije,posto mi je bas tesko da je prihvatim...

Citat
Tako da, ne vidim sto je u ovom trenutku problem to neko "budjenje" fasizma i nacizma   
Smile

Citao sam na vise mesta, mrzi me da googlam...sacekaj BF-a njega nece mrzeti da googla  Smile
U svakom slucaju, proglasio ih je za visu rasu pred sam kraj rata, u trenutku kad su mu Rusi od Berlina pravili gomilu suta i krsa  Smile i kad je video da je sve izgubljeno ....tako da je pitanje kolko je bio iskren u tome  Smile ali to njegovim sledbenicima ne smeta da vise ne prave planove da istrebljuju slovene, vec sa njima saradjuju - pa najveci i najmasovniji nazi pokreti su ti u Rusiji  Smile

Uostalom, covek nije hteo ni da ratuje sa nama, a kamoli nas istrebljuje....ali onda smo izasli na ulice sa cuvenim Bolje rat nego Pakt...jebali nas englezi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Kako bi svet otprilike izgledao kad bi se danasnje grupe i organizacije sretale svaki dan na javnim mestima?  Smile



 Smile Smile

Ovo ko da je pravljeno za takve teme.  Smile Smile
Pogledajte-Imamo i predstavnika komunista,onaj u SSSR majici  Smile,i Niggera,sa fantomkom  Smile,i nacistu,sa cirokanom  Smile ,i zutaca  ( u zutoj majici) ! Smile  Smile

A eno ga cak i Hkj na 1:27 i 1:45 koga zabole dupe za sve redom!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Nacionalni-Socijalizam je spas za belu rasu.

Dok god jevreji upravljaju svetskom politikom lose se pise beloj rasii.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia 
Грађанска Војводина: Промотер неонациста изабран у УО РТВ

"Грађанска Војводина" протестује због избора Далибора Бубњевића у УО РТВ, човека који је био промотер књиге "Случај Национални строј" Горана Давидовића Фирера

Коалиција невладиних организација Грађанска Војводина критиковала је данас Савет Републичке радиодифузне агенције (РРА) због избора главног уредника листа Зрењанин Далибора Бубњевића за члана Управног одбора Радиотелевизије Војводине (РТВ).

Грађанска Војводина је у саопштењу навела да је Бубњевић годинама водио маркетинг књиге “Случај Национални строј”, аутора Горана Давидовића званог Фирер, који је правоснажно осуђен на годину дана затвора због распиривања националне, верске и расне мржње.

Коалиција је подсетила да је у тој књизи објављен и програм неонацистичке организације Национални строј. Невладине организације су у саопштењу навеле и делове тог програма, као и импресум књиге, у којем се види име Далибора Бубњевића.

“Избором Далибора Бубњевића у чланство Управног одбора РТВ-а, Савет РРА је показао да му ни отворени подржаваоци нацистичке идеологије нису неподобни уколико се ради о испуњавању страначких квота”, пише у саопштењу.

Оцењује се да та одлука не представља “шовинизам нити пузајући фашизам, већ неприкривено толерисање и друштвено афирмисање отвореног промотора класичне нацистичке идеологије”.
Грађанска Војводина је изразила “запрепашћење” због одлуке Савета РРА.

Савет РРА је јуче изабрао управне одборе РТВ-а и Радиотелевизије Србије.

Грађанску Војводину чине Центар за развој цивилног друштва, Независно друштво новинара Војводине, Центар за регионализам, Хелсиншки одбор за људска права у Србији, Грађански фонд Панонија, Отворени лицеј, Зелена мрежа Војводине и Грађанска акција Панчево.

Деманти Бубњевића

Новоизабрани члан Управног одбора Радиодифузне установе Војводине-Радиотелевизије Војводина (РУВ-РТВ) Далибор Бубњевић из Зрењанина демантовао је данас наводе више невладиних организација окупљених у “Грађанској Војводини” да је наводно водио маркетинг књиге “Случај Национални строј” Горана Давидовића, познатијег као Фирер.

“Није тачно да сам водио маркетинг поменуте књиге, већ се радило о неовлашћеном и самоиницијативном коришћењу мог имена и презимена у њеном импресуму”, додао је Бубњевић у допису упућеном Тањугу који је раније данас пренео протест “Грађанске Војводине”, у чијем оквиру је и Независно друштво новинара Војводине.

Бубњевић је, због тога, тужио издавачку кућу “Арт пројект” и Ивана Даникова, а Општински суд у Зрењанину је 28. јула 2009. године донео правоснажну пресуду у корист тужитеља, некадашњег главног и одговорног уредника “Зрењанина” и “Кикиндских новина”.

(Бета)
http://www.autonomija.info/gradanska-vojvodina-promoter-neonacista-izabran-u-uo-rtv.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Isto kao sto u demokratiji postoje razlicite frakcije i stranke isto tako i kod nacizma postoje ljudi koji ga drugacije shvataju. U samoj naci partiji je postojala frakcija koja je koju je zastupao Oto Straser i kojoj je bio mnogo vazniji socijalni momenat od nacionalnog ili rasnog. Isto tako je bilo i onih koji su bili jos agresivniji od Hitlera. Sam Hitler je bio negde izmedju.

U celoj ljudskoj istoriji nije postojala drzava u kojoj je obican gradjanin (radnik) imao veca prava nego sto je to bio slucaj u nacistickoj Nemackoj. I to je jednostavno cinjenica svidelo se to nekome ili ne. Naravno smor je bio ako si jevrej ili cigan, onda ta prava za tebe nisu vazila.

Evo vam jedna torta ipak je danas rodjendan coveku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 
U ime mog dedastrica Miroslava, trgovačkog kalfe streljanog u Kragujevcu 21. oktobra 1941. od strane nemačkog okupatora iz nacističke mržnje, u ime mojih dedaujaka Milisava i Branka zaklanih od strane ustaša 26.6. 1941. iz nacističke mržnje, u ime dede mog muža prote Budimira streljanog na banjici 17. 8. 1943. iz nacističke mržnje, u ime drugog dede mog muža Vlajka ubijenog u borbi protiv nacista 22. 2. 1943.  i u ime svih mojih predaka koji su bez izuzetka bili na pravoj strani mogu da ti kažem samo jedno:

Sram te bilo i stid!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.