Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li da ostajemo zajedno?

Glasanje završeno: 27. Avg 2004, 03:04:34

Da
0%  (0)
Ne
57.1%  (4)
Ne znam
42.9%  (3)
Ukupno glasova: 7
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: --СА или БЕЗ Црне Горе??? --  (Pročitano 19278 puta)
21. Jun 2004, 16:37:04
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Да ли да се разиђемо ко људи или да се још увек гњечимо са Црногорцима.Сви знамо да нас они не *ебу ни 5%!!! icon_userfriendly
:srbija:  :yikes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 5
Ne treba da se razilazimo jer smo jedan narod, zar treba zbog necijih sebicnih interesa da cela nacija pati? Oni sto trenutacno vode Crnu goru su samo prolazna situacija jer narod nece nikada da prihvati odcepljenje. Zar su zato mnogi nasi dedovi dali zivote u borbama protiv Turaka i u svetskim ratovima da se mi sada cepamo...danas Crna gora, sutra Vojvodina, pa sta onda? Sumadija? Zar nije dosta ovo sranje na Kosovu? Zar treba da uvek mi Srbi da se glozimo i rasitnjavamo dok se svi ujedinjuju....Zasto smo uopste dozvolili da se pojave muslimani kao nacija, ili Makedonci....trebamo da odustanemo od tih "drzavnih zajednica". Zar nije bilo dosta Jugoslavije gde su nas svi iskoristavali a mi vecito prastali. Treba konacno da napravimo Srbiju i da postavimo vekovne granice, a ne da se uvek cepamo i dajemo drugima sta hoce od nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
U pravu si...
Ali zaista sta ce nam zajednicka drzava??? Smile
Sramota... Smile pogledajte forum BOZE PRAVDE ILI HEJ SLOVENI
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Po meni, ili ce da nas postuju,
ili kud koji mili moji....

Pa nisam ja tamo izabrao vlast nego ONI...
Tako da je prevladala ta ideja...

Ako hoce da glume nesto, onda CAO!

Ali stvarno CAO....
Jer ako se odcepljujemo, onda svi Crnogorci postaju strani drzavljani,
i cao u Crnu Goru...

Jel hocete da se ocepite, ocepite se, ali onda svi Crnogorci i oni koji se tako osecaju MARS u Crnu Goru...
A ako necete da se ocepite, onda ce te da radite po nasem...

I jedino tako moze, a ne povuci potegni...
Ovako cemo se mi uvek preganjati...

Jednostavno, ili vracas dinar za valutu ili mars i kraj.

Koji ce nam k**** ako glume neki nivo...
Sad su oni blizi evropskoj uniji jer imaju evro za valutu.
Jesu k***. Bez nas bi bili niko i nista...(slovima i brojevima).

Nisam ja za ocepljenje, nec za svodjenje racuna.
Ako nece po nasem, neka izvole...
Mi necemo da teramo mak na konac sa njima...
Ponudish im, pa nek sami izaberu...

E a kad bi bilo, svi Crnogorci u Crnu Goru,
onda bi im odmah doslo iz dupeta u glavu... da im trebamo i te kako.
Gde bi se skolovali, gde bi imali polozaje i radna mesta,
koji bi im turisti dolazili... i da ne nabrajam dalje, suvisno je jer primera na sve strane...

Mislim da je ovakav stav ispravan i jedino pravo resenje...
Sve ostalo bi bilo nastavak mrcvarenja i otala pokusavanja da se guma zakrpi bodljikavom zicom.

Njima je Milosevic tako dozvolio, i sad su se oni osilili jer su videli da mogu...
A za takve brljotina koje nisu na samom pocetku rasciscene, nema lepog pregovora...
Ili smo drzava, ili nismo... A ne ovako... Mislim na sta ovo lici???
Zar nije tako???
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat

....Zasto smo uopste dozvolili da se pojave muslimani kao nacija, ili Makedonci
...i mada nije isto seti se ko je to dozvolio

Citat

Njima je Milosevic tako dozvolio, i sad su se oni osilili jer su videli da mogu...
A za takve brljotina koje nisu na samom pocetku rasciscene, nema lepog pregovora...
Ili smo drzava, ili nismo... A ne ovako... Mislim na sta ovo lici???
Zar nije tako???

nije. "Oprosti im Boze, ne znaju sta cine". valjda ces da branis brata svog od propasti.. ako se ocepe, juzna plemena ce im j*** mater za nekoliko godina
Citat

Jel hocete da se ocepite, ocepite se, ali onda svi Crnogorci i oni koji se tako osecaju MARS u Crnu Goru...
A ako necete da se ocepite, onda ce te da radite po nasem...

kako rezonujes u slucaju Kosova? svi Albanci mars u Albaniju, ako necete da radite po nasem???
ne pije vodu ta tvoja izjava
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Sto se Kosova tice,da nije Amerikanaca tamo dole,narod bi digao vojsku da odbrani sto je nase.Ali,kada Ameri odu,Siptari ce proglasiti otcepljenje i stvaranje nove tzv. Velike Albanije a Savet Evrope ce samo reci da nista nisu tu mogli uraditi i bolje to nego rat da se ne dovodi u pitanje stabilnost Evrope...
P.S.Jeste li Vi svesni KO je nama protivnik i ko nam preti?E ALBANIJA!Pa nisu nam ni do kolena,a oni nama prete! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
mislis li da ce ostati na tome?
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Pa ja nisam vise pametan sta treba raditi u svemu tome. Ja nisam za komadanje ovo malog sto je ostalo od juznoslovenske drzave, ali oni nas neprestano zezaju, a sada cujem price i da nas mrze Crnogorci. Strasno. Dakle, nisam vise pametan, ali ako hoce da idu, sta da im radimo? S druge strane, zaista kako da zivimo kada nemamo ciste racune u ovoj nasoj kvazi drzavnoj zajednici gde ni parlament ne moze da radi kako treba i gde se sud bira sa zakasnjenjem, a o uskladjivanju ekonomskih trzista da ne govorimo (Labusova izjava pre neki dan je bila - bar za mene - frapantna).

Kosovo. Trebalo je odavno da napravimo popis, da oteramo napolje sve koji nisu nasi drzavljani, da podignemo kineski zid prema Albaniji, pa da vidimo kome bi oni pretili. Sada je kasno.

Da li je sledeca Vojvodina? Ma ko to vise zna? Ljudi dragi, dodje mi da izludim od svega ovoga. A sve sto mozemo je da nemo gledamo i gledamo...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Definitivno je bolje da se razidjemo ali bolje da se oni otcepe.Znate zasto?Pa po Beogradskom Sporazumu,zemlja koja istupi iz dezavne zajednice,automatski ce biti izbacena iz Saveta Evrope.Zato bolje da se Milo zajebe nego Boris Tadic!!! Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Ja se na slazem sa tim sto pricate. Zar nije bilo dosta cepanja te nase i vase srbije? Zar nismo dosad dovoljno patili zbog takozvanih izdajica srpkog naroda? Zanima me samo sta ce biti sa nama za deset godina, sa srbima, narodom starim vise od 500 godina, da li cemo se svi rasuti, da li cemo smeti u svojoj drzavi da kazemo da smo srbi???
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.