Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sa 1,92 promila alkohola u krvi vozio autobus pun putnika!  (Pročitano 3244 puta)
18. Jul 2011, 17:20:11
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Browser
Chrome 12.0.742.122
Sa 1,92 promila alkohola u krvi vozio autobus pun putnika!


Zdravko J. (53) vozač AD „Autosaobraćaj“ iz Kragujevca, isključen je u nedelju uveče iz saobraćaja i priveden je na trežnjenje, pošto je pijan vozio autobus pun putnika.


Uplašeni putnici pozvali policiju koja je utvrdila da je vozač pijan
Uplašeni putnici primetivši nakon dvadesetak minuta od polaska da vozač „ne drži pravac“ mobilnim telefonima pozvali su policiju, koja ga je zaustavila u Batočini i podvrgla alkotestu.
 
Ustanovljeno je da je Zdravko J. u stanju teške alkoholisanosti i da ima 1,92 promila alkohola u krvi, posle čega je isključen je iz saobraćaja i odveden na trežnjenje u batočinsku policijsku stanicu.
 
Autobus AD „Autosaobraćaj“ pun putnika preksinoć je saobraćao na redovnoj liniji Kragujevac - Batočina - Beograd, i iz Kragujevca je krenuo u 19,30 sati. Nakon polaska, posle kraćeg vremena i pređenih desetak kilometara, putnici su uočili da se vozač čudno ponaša, da ne drži pravac i često pritiska kočnicu.
 
Pretpostavljajući da je pijan neko od putnika je mobilnim telefonom o svemu obavestio policiju u Kragujevcu odakle je odmah javljeno i naloženo Saobraćajnoj policijskoj patroli u Batočini da zaustavi autobus i prekontroliše vozača.

U kragujevačkoj Policijskoj upravi kažu da je vozač Zdravko J. (53) alkotestiran i na licu mesta je utvrđeno da autobusom upravlja u stanju teške alkoholisanosti, odnosno da u krvi ima 1,92 promila alkohola.

- On je isključen iz saobraćaja i određeno mu je zadržavanje do istreženjenja u prostorijama policijske stanice u Batočini, odnosno do jutarnjih sati. Protiv vozača Zdravka J., pravnog lica preduzeća AD „Autosabraćaj“ kao i odgovornog lica u ovom preduzeću koje je vozaču izdalo nalog za vožnju biće preduzete sve zakonom predviđene mere, saopštila je kraguejvačka policija.
 
Sat vremena nakon isključenja, iz AD „Autosaobraćaj“ po isprepadane putnike poslati su drugi vozač i autobus sa kojim su otputovali za Beograd.
 
Vršilac dužnosti direktora „Autosabraćaja“, Jovan Rvović kaže za "Blic" da je ovo što se desilo "strašno i do sada nezabeleženo u istoriji preduzeća".
 
– Vozač je odmah suspendovan, a još najmanje četvoro lica biće obuhvaćeno disciplinskim postupkom, kako bi se utvrdilo ko je uopšte izdao nalog da vozač u alkoholisanom stanju krene na put. U našem preduzeću se vrše redovne kontrole, imamo i svoj aparat za alko test, a navedeni radnik je bio i na sistematskom pregledu pre dvadesetak dana. Svako konzumiranje alkohola u preduzeću se odmah kažnjava suspenzijom - kaže Rvović.

On dodaje da Zdravko J. ima 33 godine staža, da mnogi vozaći iza sebe imaju i po dva tri miliona pređenih kilometara, ali da je bezbednost putnika i vozila na prvom mestu.
 
– Nedopustivo je ovo što se dogodilo, i mi ćemo utvrditi ko je za ovo odgovoran, obećava Rvović.



Blic
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Citat
– Nedopustivo je ovo što se dogodilo, i mi ćemo utvrditi ko je za ovo odgovoran, obećava Rvović.

Ovaj je bre, šašav!
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Vau , ja sam imao jednom 3.2 promila i jos uvek sam ziv  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Vau , ja sam imao jednom 3.2 promila i jos uvek sam ziv  Smile
I verovatno si vozio avion na liniji Beograd-Kabul?
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
SonyEricsson C902
Sa tolikim alkoholom u krvi kako ga nisu primetili kad su ulazili u bus nego su pustili da ih vozi. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0a2
E neka je ziv i zdrav.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
bog ga blagoslovio....

nego sta kazu, jel ide redovno u crkvu, voli svoju zemlju i porodicu.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
bog ga blagoslovio....

nego sta kazu, jel ide redovno u crkvu, voli svoju zemlju i porodicu.... Smile

Naravno, i komšije imaju samo reči hvale za njega, uvek se ljubazno javi.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
– Nedopustivo je ovo što se dogodilo, i mi ćemo utvrditi ko je za ovo odgovoran, obećava Rvović.

Ovaj je bre, šašav!

Odgovorna je rakija. Nije kriv čovek što ga rakija namamila.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Citat
– Nedopustivo je ovo što se dogodilo, i mi ćemo utvrditi ko je za ovo odgovoran, obećava Rvović.

Ovaj je bre, šašav!
Nije, i treba da utvrde ko je odgovaran jer on nije smeo da sedne za volan u takvom stanju. U nekim zemljama ne smeju ni da puste pijanog iz kafane da vozis jerbo se smatra da su oni odgovorni za tebe pa ti onda drzava lepo drapne kaznu jer si pustio pijanog coveka za volan.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.