Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S0oper stvari... prochitajte zanimljivo je....  (Pročitano 4579 puta)
01. Dec 2007, 19:42:31
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
 PItanja i Odgovori na neka cudna pitanja!!!



Zashto kokoshe ne lete??
-Imaju sve shto im je potrebno za let ukljucujuci  i krila ,vazdushne vrecice oko pluca, a i kosti  imaju brojne  vazdushne  k0mpore shto ih chini  lakim i omogucava let.Ali problem je da ih vec vekovima smatramo izvorom hrane  i da ih pripitomljavamo  i samim tim one jednostavno zaborave da lete....

Zashto su zenski glasovi vishi od mushkih ??
-Jednostavno:zhene i deca imaju krace glasne zhice, a visina glasa zavisi  i od frenkvencije njihovog vibriranja, koje opet zavise od njihove zategnutosti i duzhine. Tako  krace glasne zice znache vishi glas!!

Zashto svaki put kad kijamo zatvorimo ochi??
-zati shto fizichi je nemoguce imati otvorene ochi i kijati .Kijanje je reakcija pod nadzorom autonomnog nervnog sistema, koji upravlja  radom srca i disanjem i ne mozhe se svesno kontrolisati. Postojala bi teorija da bi nam, ako ne bismo  zatvarali ochi dok kijamo, izletele ochi , ali neko to nije uspeo proveriti. A ovo  je jedino objashnjenje, nauchnici nisu izmislili ni jedno drugo...                                                                                                         


Umori se od pisanja vishe....Ako vam se ovo svidi  dodjite i trazhite mi josh ... ljudi pa pishite mi nemojte samo da chitate ...niste ferrr bree!!!
« Poslednja izmena: 01. Dec 2007, 23:33:24 od Tamara95 »
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
dobro je daj jos
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


You'll Never Walk Alone

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3479
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
probaj da kineš zatvorenih usta i otvorenih očiju  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
misamix to nije onda pravo kijanje!!!  Smile  Smile   Smile jel ti se svidja ili ...??
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Svaka cast..... Ovo za kokoske sam mislim vec negde procitao ili nesto slicno, ali na foru "zaboravile su"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
hvala ljudi ... pisacu josh samo da nadjem vreme za to.... !!!! i hvala na pohvalama!!!!!!Evo josh ovakvih stvari!!!

Zashto ljudi sami sebe ne mogu da golicaju??
-Golicanje nadrazhuje ostljive nervne zavrshetke ispod povrshine kozhe.Neki ljudi se smeju neki ne.Koliko ce golicanje biti golicljivo zavisi od toga ko golica! Nedavna ispitivanja su pokazala razliku u slikovnim  prikazima mozhdane aktivnosti koje su golicali drugi i ljudi koji su golicali sami sebe. Kod samogolicanja izgleda da mozak unapred zna shta ce se dogoditi i kazhe vam da ignorishete. Slikovni prikaz mozga kod ljudi koji sami sebe golicaju pokazali su da mali mozak koji uchestvuje u planiranju, salje  hitne poruke u druge delove mozga upozoravajuci ih da  se sprema dodirivanje i golicanje....

Zashto loptica za golf ima rupice??
-Rupice  oko loptice stvaraju trubelanciju bez kojih bi se iza loptice stvorio vrtolog kiji bi  delovao kao vucHa sila i povlachio bi je  prema nazad i usporavao...

Zashto prdezhi smrde??(najzanimljivije pitanje XD)
-Struchni naziv za prdezh je  FlatuS, a flatus nastaje bakterijskim debovanjem u debelom crevu. Te bakterije ferrmentiraju nesavremenu hranu, oslobadjaju azot, ugljendioksid, vodonik, metan i sumporvodonik. POslednja tri gasa proizvode se u manjim kolichinama, ali sumporvodonik je poznat po svom smradu na trula jaja , chak i u malim kolichinama.Odatle dolazi smrad prdezha!! hahah !!!

Koji je najjachi mishic ljudskog tela??
-Jezik!! To je ujedno i jedini mishic koji je prchvshcen samo jednim krajem.Shto se tiche ostalih mishica, najduzhi je  sartorius, koji spaja karlicu i koleno, a povrshinom je najveci latissimus dorsi, shiroki mishic koji prekriva  ledja!!

Kako to da detlice ne zaboli glava??
-Detlici ustavri, imaju veoma male mozgove uronjene u technost. Takodje zbog amortizera u klunu , sve to lupanje ima jako malo uticaja na njihovu glavu!!!

AJOJ bre odpadoshe mi ruke... ali nema veze uglavnom da imate vi shta da citate.... poz svima i slobodno me muchite da napishem josh!!
« Poslednja izmena: 02. Dec 2007, 23:45:30 od Tamara95 »
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6670
pa sledeci put samo copy/paste  Smile
ae day yosh
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
hahah ,  ne mozhe copy pa paste zato shto prepisujem iz neke knjige! ali hvala na predlogu!!!

Zashto se zacrvenimo kad nam je neprijatno ili se postidimo??
-Za crvelino je odgovoran simpatichki  nervni sistem, sistem koji chine nervi nad kojima nemamo nadzor.Bez obzira na to koliko se trudimo, ne mozhete sprechiti crvenilo.Ustvari, mozhete samo pogorshati stvar. Emocije pokrecu crvenjenje zbog kojeg je kolichina krvi koja stizhe do lica  povecana i lice nam izgleda crveno. Stvari, odnosno krvotok, se opushatnjem nervnog sistema prilichno brzo vraca u normalu!!!

Kako deluje super lepak i kako se ne zalepi za bochicu u kojoj se nalazi??
-Vecina lepkova tako da rastvarach u kojem se nalazi  ,,lepljiva" materija mora izvetriti. Medjutim, superlepak je cijanoakrilatna smola kojase aktivira hidroksilnim jonima, a  njihov izvor je obichna voda. Kako u pakovanju ili tubi nema vode, nece se slepiti. Zato su tako chvrsto zatvoreni, da vlaga ne bi ushla!! 

Koliko mesechno rastu nokti??
-Nokti rastu od 0,5 mm svake nedelje.Kako u svakom mesecu ima 4 nedelje nokti nam mesechno rastu 2 mm. Malo brzhe rastu leti a malo sporije zimi. Nokti na nozhnim prstima rastu mnogo sporije od noktiju na ruchnim prstima!!

MOLBA: Nemojte mi zameriti ako greshim u pisanju!! pozdrav od MenE!!!!!
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 209
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
ovo je fenomenalno!  Smile
odusevljena sam  Smile  Smile  Smile
moze jos?!!!
IP sačuvana
social share
"Ne verujem da ikada prestanemo sa pokusajima da ponovo pronadjemo taj osecaj beskonacne ugodnosti i bezbednosti. Duboko u srcima mi svi ceznemo za nekom vrstom povratka. To je ono sto ljubav nudi: nasa jedina prilika da se vratimo u etericno zajednistvo kakvo smo nekada imali. I mozda zbog toga ljubav, cak i na prvi pogled, toliko lici na ponovni sastanak.
A bez ljubavi? Bez ljubavi smo svi kao ptice pevacice koje ne mogu da pevaju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
LO0l tnX josh ce biti ali tek danas uveche okkk??
  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.