Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:06:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky  (Pročitano 9377 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Zato sto si ili nepismen ili glup, treceg nema, da si iole procitao pravilnik znao bi zbog cega nemas pravo da odgovaras na privatne poruke!
Zbog mogucnosti spamovanja svi novi clanovi tek nakon odredjenog broja postova dobijaju pravo na slanje privatnih poruka, ako ti se ne svidja dugme log off!
I s obzirom da takodje ti se u celini nista ne svidja jos jednom predlazem log off pa nadji sebi ravan forum, koji zadovoljava tvoje fekalne potrebe!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Zato sto si ili nepismen ili glup, treceg nema, da si iole procitao pravilnik znao bi zbog cega nemas pravo da odgovaras na privatne poruke!
Zbog mogucnosti spamovanja svi novi clanovi tek nakon odredjenog broja postova dobijaju pravo na slanje privatnih poruka, ako ti se ne svidja dugme log off!
I s obzirom da takodje ti se u celini nista ne svidja jos jednom predlazem log off pa nadji sebi ravan forum, koji zadovoljava tvoje fekalne potrebe!

Eto vidiš, sam si sve rekao o sebi i ovom "forum".35542.poruke je tvoja dozvola za vređanje "početnika", koji je usput stariji od tebe 22.godine.Tvoja "titula" Supervizora je tvoja kvalifikacija  da sudiš o mojoj pismenosti i mojoj pameti i o mojim fekalnim potrebam.Mojih 47 godina nije dovoljno da bih sebe smatrao pametnijim, pismenijim ni obrazovanijim od tebe ali tebi očito tvojih 35452 posta to znače.I normalno, zaslušena dozvola za vređanje "neuglednih" članova fruma u vidu zaslužene "Titule".Sve si rekao o sebi, veruj mi.
A sad o temi, izašao je video koji se snimljen na Russian Game Developers Conference - KRI 2009.Reč je o videu iz novog S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat,snimak je prilično loš jer je snoman kamerom monitor na prezentaciji ali ipak dovoljno da se vide neki novi "momenti" i kako će da izgleda nastavak serijala.Još ako se razume ruski može da se dosta toga sazna iz komentara grupe okupljene oko monitora

http://rutube.ru/tracks/1906775.html?v=f9b77db83f25d3e9116c20d49fa9e578
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Eto vidiš, sam si sve rekao o sebi i ovom "forum".35542.poruke je tvoja dozvola za vređanje "početnika", koji je usput stariji od tebe 22.godine.Tvoja "titula" Supervizora je tvoja kvalifikacija  da sudiš o mojoj pismenosti i mojoj pameti i o mojim fekalnim potrebam.Mojih 47 godina nije dovoljno da bih sebe smatrao pametnijim, pismenijim ni obrazovanijim od tebe ali tebi očito tvojih 35452 posta to znače.I normalno, zaslušena dozvola za vređanje "neuglednih" članova fruma u vidu zaslužene "Titule".Sve si rekao o sebi, veruj mi.

Ja tebe licno nigde nisam uvredio, to sto si se ti nasao uvredjenim je tvoj problem a ne moj.
Moja titula ili kako li god vec je moja obaveza da ljude koji ovde upadnu i pocnu vredjati sve okolo bez ijednog jedinog razloga da opomenem ili udaljim sa foruma ukoliko to i nastave raditi.
Moji postovi su samo brojka koja je totalno nebitna u ovoj prici.
A etiketu neuglednih clanova si sam sebi stavio, jer od prvog posta pa na ovamo pljujes po ovom forumu, kako je dizajn njesra, pravila su njesra i sve ti je njesra.
Takvu vrstu fekalija ja licno necu dozvoliti, znaci nadji sebi dostojanstven forum gde kao zasluzen clan mozes psovati do mile volje... Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
@purke62-
a sto se tice teme-bravo za slike i za video!  Smile  Smile
Za sada izgelda dobro.mada,vidim da i ovde nastavljaju sa principom "zasto jednostavno kad moze komplikovano",al aj dobro,necu da sudim po slikama i klipovima...
samo,cekaj-ti si rekao da ce se sve odigravati u Pripjatu i njegovoj okolini,a ja ovde vidim cak i Dark Valley...?  Smile ili sam ja to pogresno razumeo?  Smile
i drago mi je da vidim da cak i clanovi godina poput tebe imaju cak interesovanja za igre...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Maj 2009, 12:41:20 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Zato sto si ili nepismen ili glup, treceg nema,.......  ........, koji zadovoljava tvoje fekalne potrebe!
Da to nije uvreda, da, da.I još lepo kaže nema trćeg.Da si dodao alternativu"ili se praviš blesav" pa da ne bude uvrda i čak možda da mi bude simpatično.Nema alternative, ili sam nepismaen ili glup ili sam najverovatnije i jedno i drugo čim se upuštam u raspravu sa sa ljudima koji i pored "Titule" se nisu podtrudili ni pravila na koja se pozivaju i na koje upućuju da pročitaju.
"3.1. Zabranjeno je vređanje i provociranje sagovornika
Na Burek forumu je izričito zabranjeno vređanje i provociranje sagovornika,..."
Ja nikog nisam uvredio(osim onog "uvaženog" člana koji je mene ućutkavao),Ako sam govorio "kritički" da nekažem pljuvački o "Forumu" to neznači da sam prekršio i jedno slovo Pravilnik.U Pravilniku nigde nepiše da je kritikovanje i vređanje samog Foruma izričito zabranjeno.Da si ti pročitao pravilnik na koji me upućuješ , primetio bi da nema ni slova o tome zašto je zabrnjeno "početnicima" da šalju i odgovaraju na privatne poruke.Nisam primetio da si opomenuo "uvaženog" člana koji me je ućutkavao, a tako se divno dečko uključio u temu o kojoj je reč.Ja sam član Foruma više od godinu dana, i aktivan sam samo kad ja to želim i to je mislim uredu, zar ne?
Priznajem , prekršio sam jedno pravilo, nehotično, pomenuo sam ime nekog drugog foruma, i još jednom sam prekšio jedno praavilo
"13.1. Prijava problematičnih poruka
Svaki član ima pravo i obavezu da prijavi poruku kojom se na bilo koji način krše opsta ili posebna pravila ponašanja Burek Foruma...."
Eto,imao sam obavezu da te prijavim i neću, pa makar me banovali.Uvredio si me i ne samo da si me uvredio  nego si imao nesumnjivu nameru da me uvrediš i omalovažiš.I umesto da se izvineš ti nastavljaš  u stilu "Ja tebe licno nigde nisam uvredio, to sto si se ti nasao uvredjenim je tvoj problem a ne moj."Meni se obraćaš, a na koga bi se to odnosilo nego na mene.
Steći ćeš utisak da sam ja matoro čangrizalo i svađalica, ali varaš se.Veruj mi prilično sam tolerantan i miran čovek i uvažavam tuđa misljenja, stavove, ukus i td.
---------------------------------------
Vratimo se temi,
@hkj
"zasto jednostavno kad moze komplikovano", pa to je već interesantno pitanje.Sama igra je koncipirana tako od početka.Stalker nije klasična FPS roštiljada.Uvođenjem RPG elemenata je stvar "zakomlikovana".Za moj ukus to igri daje na specifčnoj težini i igru čini izuzetno zanimljivom.Nebih rekao da je SoC bez bagova, i prvi deo je bio prilično bagovit sve do peča 1.0004 .Ja imam original SoC i kad igram  bez pečevaa jako puno bagova ima, ali u svakom slučaju neuporedivo manje nego Clearr Sky.Razlozi zašto je tako su pre svega prerano izdata (nedovoljno testirana ) igra i možda veći elemen tu ugru na koji je stavljen naglasak, a to je Rat Frakcija.Najviše bagova je uzrokovano tim ratovima frakcija.Ako se sećaš u prvom delu je postojao rat frakcija i često su se sukobljavali ali nije bilo osvajanja protivničkih pozicija i punktova i njihovo preuzima nje i držanje.Postojalo je u SoC i napad jedne frakcije (Duty) na glavnu bazu druge frakcije(Freedom).Njima nije tom prilikom cilj zauzimanje i preuzimanje baze nego ubistvo vođe Likaša.Čak i ako im pomogneš i očistiš bazu od freedom frakcije Duty  vojnici će se povući na svoj punkt nedaleko od tvrđave.U Clear Sky se vode ratovi za teritorije i celi nivo su čas u rukama jedne a čas druge frakcije.
Očito da su developeri i autori svesni da je Rat Frakcija izazvao njaviše problema ibagova pa su to i priznali i najavili da će novi Stalker biti bez Rata Frakcija.Barem ne u obliku i  obimu kao u Clear Sky.Navodno S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat će se ugledati na SoC 70% a na Clear Sky 30%.Daj bože da to bude tako jer je po meni to prava kombinacija.
Što se tiče Dar Valley, možda potseća, ko šro je mene podsećao prvi zvanični screan shoot za igru na Swamp  gde se vidi neki most a desno se vide neke baruštine.Bio sam ubeđen u prvom momentu da sam to video u Clear Sky.
http://pcmedia.gamespy.com/pc/image/article/978/978696/stalker-call-of-pripyat-20090501030533838.jpg
Videćemo šta će biti.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sony xperia
@purke62

Opomena pred udaljavanje sa foruma u trajanju od 48h




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Citat
i ja imam ovaj idiotski nick,koji uopste nisam zeleo,samo zahvaljujuci debilnosti nekih stvari na Bureku...a medju njima je i lose postavljene informacije za buduce clanove,tako da uopste se ne radi o mojoj nepaznji...
Ne, radi se visoj sili... volji Bogova... koji su te naterali da to upises kao svoj nick iako si i pre registracije mogao da procitas pravilnik jer je jos od 2006. bio postavljen na strani vidljivoj za goste.
Tvoj, kako sam kazes, idiotski nick, nema veze sa debilnostima na bureku, vec iskljucivo sa time sta si ti upisao prilikom registracije.
Vecina internet servisa ne nudi mogucnost promene username-a (yahoo, google, icq, live, skype, i mnogi drugi), vec samo mogucnost otvaranja novog naloga. Ni mobilni operateri ne nude mogucnost promene broja, nude mogucnost da jedan ugasis a drugi uzmes ili ih koristis paralelno.
Mi imamo svoja, jasno definisana pravila.

Citat
Čemu to pravilo, da mogu dobiti PM a da nemogu da odgovorim
Mozes primiti privatnu poruku zbog toga sto je cesto potrebno nekom clanu koji se tek registrovao skrenuti paznju na pravila ponasanja, a ne mozes je poslati jer je precesto slucaj da novi clanovi zlonamerno (a nekad i nenamerno) pocnu zatrpavati druge clanove putem pp.

Privatne poruke nisu pravo, one su privilegija aktivnih ucesnika foruma.
I svaki veci forum ima to reseno na neki od nacina. Ni ES nije izuzetak.
Nama ovako odgovara. Da je ovo sto radimo pogresno, ne bi danas bili tu gde smo, toliki koliki smo.

Normalno je da kada u neciju kucu dodjes, postujes domacina i njegova pravila, ili da iz te kuce izadjes.
Ako se vec pozivas na godine, toleranciju, toliko bi bar trebao da znas.

Reakcija supervizora iako prelazi granicu pristojnosti prilicno je razumljiva ako se uzme u obzir sta si ti sve ovde napisao. Na bilo kom drugom mestu odavno bi bio udaljen, ovde ti je pruzena prilika. Poslednja, doduse.

A tema... tema vam ocigledno ne treba cim ste je ovakvim stvarima zatrpali...

Ukoliko bude bilo problema, ispratite gospodina.
Zaista nemam nikakvu potrebu da slusam kako neko sere po meni, mom radu i ljudima koji su ovo napravili.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:06:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.