Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat  (Pročitano 24896 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
kome se ne svidja ne mora ni da je igra..... ja sam odusevljen, tj veliki sam fan stalkera soc je po meni igra sa puno bugova mozda cak i previse...(nisam ni presao) jer ima bash dosta rupa,dok sam clear sky premlatio ceo za 10- 15h.Sad skidam cop,pa i njega da predjem...
« Poslednja izmena: 08. Feb 2010, 01:35:57 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ne znam, za mene u vezi stalkera postoji previse stvari koje su downside, da bi od mene dobio vise od 3 od 10 mogucih. Postoji milion nebitnih i nepotrebnih stvari u igri koje cak i ne doprinose atmosferi. Prica mi se ne svidja, jednostavno izgleda kao kombinovana kopija 10ak vec vidjenih naslova, bez bilo cega originalnog, ili zanimljivog. Dizajn nekako bzvz odradjen, animacija slicno, igrivost nekako repetativna i bagovita. Ma mnogo faktora.
culi smo te i prvi put kad si to pricao,pa kad sam ti objasnio kolko gresis oko tih tvrdnji sa kopiranjem i pricom.

kome se ne svidja ne mora ni da je igra.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mali update....skinuo jutros igricu i na prvi pogled Big Faliure... Smile Smile Smile Smile toliko su zakomplikovali oko pustanja igrice,dok covek pohvata sta treba da obrise prodje voz....e sad na scenu stupa lupanje u glavu,tj.velika neoptimizovanost igre(sramota sa bracu programere) lose odradjen endzin,jedan fajl ne ocitava,na minimum settings mi je new game ocitavao tacno 10 minuta....ko da imam p1,a save game nije ni mogao da ocita izbacivao je gresku(a malopre sam snimio i izasao iz igre) skinut patch 1.6.02 i josh gore.....ocena 2-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
znaci,back to SoC...  Smile

pa,ako je stvarno tako,pravi su trutovi...  Smile Smile
znali su i sami kolko su zasrali CS,i covek bi pomislio da ce im doci iz dupeta u glavu sledeci put i da nece stalno da krpe postojece nivoe,ciji su kodovi,inace,puni gresaka i "ostataka" iz Oblivion lost verzije,ali,ovi opet po svom...  Smile Smile c,c,c...

ma,dobro,mene bas briga,ja ionako cekam da zavrse Lost Alpha mod za SoC,pa da igram to.
mozda u medjuvremenu izadje i neki patch i neki slican,kompletan remake-mod i za COP...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
ja se vracam na clear sky(jedina verzija igrice koja ima 2-3 glitcha) i nista vishe....bar ima modove (za koje nisam znao) ali sada sve moram da poskidam.....
soc mi je izuzetno draga igra koja me vraca u proslost kad sam sa ortacima igrao po ceo dan ....mada nikad nismo ni presli...

skinuti modovi jedva cekam da instaliram i igram....
« Poslednja izmena: 08. Feb 2010, 15:07:05 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia E75
Ja sam bogme bas dosta stigao odigrati,skinuo sam preko torenata i sve mi extra radi,nemam skoro pa nikakvih problema tokom igranja,sve brzo ocitava i lepo radi,normalno je da se slazem sa vecinom da je i ovaj deo nazalost promasaj po mnogo cemu,nije mi se svideo ni Clear Sky,a ovo jos manje,vracam se starom dobrom Shadow of Chernobil jer nema mi boljeg dela,ovo novo sto izlazi je blagi uzas,kao da su programeri maolo kampovali u Pripjatu pa se debelo ozracili i sad prave ovako glupe nastavke,steta sto nijedan nastavak nije dobar kao prvi deo.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
meni je clear sky zakon.....jer soc je pun pa prepun bagova ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia E75
Meni je Clar Sky bio bas bagovit,zajebavao mi vise nego bilo koji od ova tri dela,bagovao je i SoC ali nakon patchovanja sve se ispravi i igra radi kao podmazana,bez ijednog baga i slinih problema.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
eee blago tebi za soc....ja sa njim muku mucim dok sam cs presao glatko ko vreo noz kroz puter....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
i meni je SoC zakon.najbolji je,prosto,nekako najoriginalniji,ima najveci duh...
mada,to ne znaci da ne bih ubacio jos dosta stvari u njega(iliti,da ne bih napravio novu igru baziranu na njemu,ali koja ce imati dosta dobrih elemenata i iz CS i COP.frakcije onako kako su uradjene u CS je nesto sto treba i vredi prebaciti u sledece delove,ili u sam SoC,putem modova...i ima jos stvari koje bih ubacio,ali,dobar je i ovako)

(jedva cekam Lost Alpha...    )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.