Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:43:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusko skladiste oruzja  (Pročitano 7696 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Pfffff.... EnglishRussia... naso si odakle da se informises,Maradicu.

Sa sajta na kome se sve svodi na "Only in RUssia".

Pukne hidrant i kulja voda na ulicu - Only in Russia.
Desi se sudar - only in Russia.
Covek vozi pijan - only in Russia.
(sta god) - only in Russia.

Smile 
« Poslednja izmena: 25. Jul 2011, 14:21:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Pa normalno da ce stavljati zanimljivosti iz Rusije jer je ruski sajt, hebi ga, nije izvor CNN   Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Zanimljivosti?

Zanimljivosti ili izmisljene tekstove/neproverene informacije/rekla-kazala price,koje pisu zadrti,frustrirani rusofobi i lelemudi?

Jedino za sta taj sajt valja su slike.Da covek vidi slike,pa onda sam posle pocne da traga za informacijama.Sve ostalo tamo-tekstovi,opisi,price... je obicno smece.


Ajde bre,ljudi uzmu sliku napuklog hidranta,okace ga tamo,nabiju naslov "underground whail in Moscow" i napisu tekst za koji se iz aviona vidi da je preveden sa ruskog preko google translate-a,ko da ga simpanza pisala.
Sajt nista bolji,niti pametniji od jednog obicnog linkera(linker-sajta,onih sa "smesnim" slikama,videima,itd... koji vode korisnike u krug putem linkova)
« Poslednja izmena: 25. Jul 2011, 22:25:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Otkud to da su Rusofobi  Smile
Sad ako slikas negde zapustene Orlove i Galebove pored piste ispalo bi automatski da si Srbofob  Smile
Ima tamo raznih tekstova, i da, dobrih slika
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Ocigledno nisi citao izmedju redova.Obrati paznju na nacin na koji su napisani komentari/opisi slika.Ili i sami tekstovi.
Ne pricam o tome sto su svi samo "google-translate-ovani"(ozbiljno,nema sta...) nego i o tome o cemu pisu.

60% "tema"(clanaka) sa tog sajta su obicna sprdacina i pisanje po Rusiji i stvarima vezanim za nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Preterujes, hebi ga. Istina da je teziste na slikama i da clanci nisu nesto zahtevni ali ima dosta interesantnih stvari recimo ko ovo:











Ili recimo ova slika, snimljena u Avganistanu sredinom pedesetih  Smile Smile




Mislim, ne vidim tu neku sprdacinu  Smile
Stranica nije losa, prikazuje Rusiju i okolne zemlje za englesko govorno podrucje i za recimo ljude koji bolje vladaju Engleskim nego Ruskim
« Poslednja izmena: 25. Jul 2011, 23:47:01 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung 
I meni se ucinilo na prvi pogled, da je sajt malo vise seratorski, da tako kazem. Pa i na drugi. Posle sam video da ima i normalnijeg sadrzaja.

Mada opet, kada se vec radi o takvoj neodgovornosti, zbog koje je i otvorena tema, nakon onog sranja sa tenkovima ostavljenim u sumi, ovo me i nije toliko zacudilo. Sigurno je da ce proci neko vreme, pre nego sto se u ruskoj vojsci sve postavi na svoje mesto. Nikako pritom ne mislim da ih potcenjujem, posto u Srbiji nakon bilo kakve kritike, saznas od drugih da si zapravo rusofob, ali je jednostavno neozbiljno da jedna vojna sila, koja razvija nuklearne rakete, avione, podmornice novih generacija, ima i dalje takve propuste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Preterujes, hebi ga. Istina da je teziste na slikama i da clanci nisu nesto zahtevni ali ima dosta interesantnih stvari recimo ko ovo:

Interesantnih stvari ima,i to puno.Ali opisi i tekstovi koji prate slike,kao i generalne informacije(sta je,gde je,kako... ) su obicno glupost.

I meni se ucinilo na prvi pogled, da je sajt malo vise seratorski, da tako kazem. Pa i na drugi. Posle sam video da ima i normalnijeg sadrzaja.

Mada opet, kada se vec radi o takvoj neodgovornosti, zbog koje je i otvorena tema, nakon onog sranja sa tenkovima ostavljenim u sumi, ovo me i nije toliko zacudilo. Sigurno je da ce proci neko vreme, pre nego sto se u ruskoj vojsci sve postavi na svoje mesto. Nikako pritom ne mislim da ih potcenjujem, posto u Srbiji nakon bilo kakve kritike, saznas od drugih da si zapravo rusofob, ali je jednostavno neozbiljno da jedna vojna sila, koja razvija nuklearne rakete, avione, podmornice novih generacija, ima i dalje takve propuste.

To stoji.Znam i ja za te napustene tenkove i slazem se da je to ne bas pametno i da ce proci jos vremena dok Ruska vojska ne bude 100% sredjena.
No... ja verujem da postoje slicne stvari i u Americi.ne uzimam nju za primer zato sto je,eto,Amerika,nego zato sto je i ja sam znam kao drzavu sa jakom organizacijom i koja uci na greskama(Mrzim je,ali priznajem da ima neke vrline i sposobnosti). Znam na primer da se desavalo i tamo da civili nabasaju na gomile neobezbedjenih projektila i otrova,kao i to da su se desavale brojne kradje iz magacina Nacionalne garde.Jednostavno-velika vojska,veliki resursi,teze za cuvanje i nadzor.

Tako da cisto da se zna da nije Rusija jedina koja ima propuste(a EnglishRussia voli to tako da prezentuje),vec i zemlje za koje mi ovde mislimo da su savrsene(opet stvar prezentacije).
No,cinjenica ostaje da je to propust i ne,ne smatram te rusofobom,niti da potcenjujes bilo koga i bilo sta,time sto kazes kako jeste.Samo kazem da sve sto se servira na EnglishRussia,cak i u clancima gde se na primer prica nesto pozitivno(na primer o nekom ruskom oruzju),treba primati sa rezervom,jer je prepun neproverenih informacija,glasina i rekla-kazala prica.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2011, 11:11:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Dobro, ovo je moguce da je livadarsko skladiste. SSSR je imao najvise konvencionalnog oruzja i posle raspada zemlje su po inerciji vukli tu municiju u Rusiju i nisu imali kapacitete za skladistenje pa na livadu i to jos pored gradova jer su tu bile baze.
Danas to ne mozes ni preseliti jer je to stajalo dve decenije na kisi, suncu, mrazu. Pa kad bi to stalo da se potresa pri utovaru i prevozu, eto belaja. Jednostavno je osudjeno da stoji i dalje na livadi. Nije tu problem obezbedjenje livade vec sto ce to da rokne jednom kad tad a nema nekog resenja.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.10
izmisljene tekstove/neproverene informacije/rekla-kazala price,koje pisu zadrti,frustrirani rusofobi i lelemudi?
Тачно тако. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:43:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.