Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Руско наоружање или Најслађе се смеје онај ко први пуц  (Pročitano 15946 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa cemu diskusija o necem tako ociglednom kao sto je ruska ili americka nuklearna moc Smile Nisi otkrila toplu vodu ako kazes da niko ne sme da napadne Rusiju nego si rekla nesto sto zna svaki covek na planeti zemlji Smile

Bliski smo i sada vrlo i mislim da odnosi treba da se poboljsavaju u skladu sa nasim interesima. Isto tako odnosi sa svima ostalima treba da se menjaju u skladu sa interesima Srbije. Nismo niciji mali brat, niti zelimo starijeg brata mozemo sami da se staramo o sebi samo kad bi prestali da tripujemo toliko o tome da nam je neko vecni prijatelj Smile


Lepi bora nuklearni rat se nece desiti i svaki scenario je nerealan.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
Braca, braca pa braca. Meni nisu bili niti su sada niti ce biti. Ni oni ni Amerikanci, ni Japanci, ni Kinezi, ni Afrikanci ... Sta ima neko vise da mi namece nesto kako mi je neko brat, ili narod braca.
Zastrasujuci arsenal ? Mogu da uniste 33 puta svet. Dovoljno je da se moze i jednom. Ne treba vise. I sada je to za ponos ? Mogu da uniste. Samo bi ste unistavali, divite se tudjoj nesreci, opcinjeni razaranjem... Ma divno, predivno. A kada vam vasoj guzi zapreti, onda se kuka ... trazi se pravda. Jer to je vasa guza.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MRA
Nismo niciji mali brat, niti zelimo starijeg brata mozemo sami da se staramo o sebi samo kad bi prestali da tripujemo toliko o tome da nam je neko vecni prijatelj Smile

Оно што је Србија доживела последњих 20 година двадесетог века и прве деценије двадесетпрвог века демантује ову твоју тврдњу да нам не треба старији брат, и да можемо да се старамо сами о себи.
Да те подсећам или ћеш се сам сетити на шта мислим...
У ствари, нећу да губим време, јасно ми је коју политичку опцију заступаш, па да се вратим теми:
Citat
Генералштаб Русије је објавио, да је употреба нуклеарног оружја могућа само за заштиту своје земље и савезника.
"У новој војној доктрини јасно је прецизирано: Русија има право да примени нуклеарно оружје за заштиту своје земље и својих савезника или у случају опасности од ликвидације државе", - изјавио је у време сусрета са војним аташеима иностраних држава начелник Генералштаба оружаних снага Русије генерал армије Николај Макаров

Braca, braca pa braca. Meni nisu bili niti su sada niti ce biti.
Шта ти значи то супервизор форума?
Опет нека власт... Smile
Па шта ако теби нису браћа, то нема никаквог значаја за 80 посто грађана Србије који су по различитим анкетама окренути Русији - у сваком погледу.
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 22:33:06 od La Pasionarija »
IP sačuvana
social share
"Одбијам да бивам међу курјацима и нељудима" - Марина Цветајева
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
A stariji brat je bacio nuklearku na svaki veci grad nato drzava koje su nas bombardovale '99 samo da bi ih sprecio bombarodovanje!! Ono sto vidis na televiziji to je jedna velika laz ti gradovi ne postoje u stvarnosti.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Braca, braca pa braca. Meni nisu bili niti su sada niti ce biti. Ni oni ni Amerikanci, ni Japanci, ni Kinezi, ni Afrikanci ... Sta ima neko vise da mi namece nesto kako mi je neko brat, ili narod braca.
Zastrasujuci arsenal ? Mogu da uniste 33 puta svet. Dovoljno je da se moze i jednom. Ne treba vise. I sada je to za ponos ? Mogu da uniste. Samo bi ste unistavali, divite se tudjoj nesreci, opcinjeni razaranjem... Ma divno, predivno. A kada vam vasoj guzi zapreti, onda se kuka ... trazi se pravda. Jer to je vasa guza.  Smile

Niko ovde nije ,, ponosan ,, na  cinjenicu  da su dve drzave toliko hipertrofirale nuklearne potencijale , uostalom zato te dve drzave sad i planiraju da pocnu pregovore o smanjenju nuklearnog arsenala . Niko se ne dvi tudjoj nesteci , gde je to napisano ? Niko nije ,, opcinjen razaranjem ,, -  niko ovde nije konstruktor nuklearnog , niti bilo koj drugog oruzja ..... Ovde se otvorila prica o kojoj prica pola planete , uloga oruzane sile u politici , o strategijama pojedinih drzava u pogledu upotrebe nuklearnog oruzja i slicno ... A kad se  mom narodu zapretilo ja sam se odazvao na poziv vojske SCG , bez ikakvog kukanja .... E , sta su drugi tada radili nek slobodno napisu ...   Smile
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 22:37:05 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MRA
A stariji brat je bacio nuklearku na svaki veci grad nato drzava koje su nas bombardovale '99 samo da bi ih sprecio bombarodovanje!! Ono sto vidis na televiziji to je jedna velika laz ti gradovi ne postoje u stvarnosti.
То би урадили некакви фашисти, али браћа ће нама лепо омогућити да имамо оно што имају и они, па да нико више не сме ни да нас погледа попреко, а не да без питања уђе на територију наше земље.
Ја телевизију не гледам, осим кад Путин четири сата одговара директно на питања својих сународника, то не пропуштам, а после гледам снимак, по неколико пута, кад год ми се смуче наши лопови и лажови на власти.

uostalom zato te dve drzave sad i planiraju da pocnu pregovore o smanjenju nuklearnog arsenala

У прилог овој твојој тврдњи:
Citat
Дмитриј Медведев: Русија и САД морају заједно ратификовати СТАРТ
субота, 16. јануар 2010.
МОСКВА – Ратификација Договора о смањењу арсенала стратешког наоружања (СТАРТ) мора бити синхронизована - или ће и Русија и САД заједно ратификовати документ, или је неће бити, рекао је председник Русије Дмитриј Медведев.

„То је паритетна ствар и зато су заинтересоване обе дрзаве. Или ћемо заједно ратификовати документ, који ће бити прораћунат и одражавати наше представе о стратешким атомским снагама у будућности, или тај процес неће моћа да се обави”, рекао је Медведев на састанку са лидерима политичких странака, додавши да је уверен да амерички партнери то знају.

Руски председник је истакао да је недопустива ситуација каква се догодила „у совјетском периоду, када је Совјетски Савез ратификовао документ, а САД то нису урадиле.

Претходни споразум о стратешком наоружању престао је да важи 5. децембра прошле године. Представници Русије и САД су, у више наварта, изјављивали да ће преговори о следећем бити завршени - до тог рока или до краја прошле године.

Четвртог децембра председници Медвев и Барак Обама су дали заједничку изјаву, у којој су обећали да ће наставити сарадњу у духу договора који истиче и да ће „обезбедити што скорије ступање на снагу новог Договора о стратешком наоружању.

Медведев је, међутим, данас изјавио да „преговори не иду просто, али смо се у целини и у многим стварима договорили”. Он је додао да је дијалог компликован али са добрим перспективама.

Проблем је, према изворима руских агенција, настао око механизма провере и контроле који морају бити део новог Договора.

(Танјуг)
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 22:42:47 od La Pasionarija »
IP sačuvana
social share
"Одбијам да бивам међу курјацима и нељудима" - Марина Цветајева
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Skidam ti kapu Smile Prevazisla si gambija Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
И? Кад стижу Руси на тенковима?  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 22:39:47 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kurati  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
А да нађеш неког мужјака да лепо природно ослободиш своју сексуалну енергију, а не блејући у Путина на ТВу? Smile

браћа ће нама лепо омогућити да имамо оно што имају и они, па да нико више не сме ни да нас погледа попреко, а не да без питања уђе на територију наше земље.
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.