Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:52:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 717 718 720
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Русија и Владимир Путин  (Pročitano 811149 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
A da ti, Maradic i jos neki pojedinci zasebno napravite vas forum pa tamo piskarajte do mile volje, kako ti se cini? Smiley

Niko te ne drzi, ne svidja ti se, ne moras pisati ni citati Smile

Citat
Moskva -- Ruski ministar Sergej Šojgu naredio da se vojnicima do kraja 2013. obezbede čarape koje će zameniti "partjanke", platnene krpe kojima vojnici omotavaju stopala.

Pa red je da dobiju carape u 2013 godini   Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
Eto posla za Udarnik. Imace posla za radnike a ako imaju tehnicki visak mogu da ih posalju da ih nauce kako se carape obuvaju i peru.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
A da ti, Maradic i jos neki pojedinci zasebno napravite vas forum pa tamo piskarajte do mile volje, kako ti se cini? Smiley

Niko te ne drzi, ne svidja ti se, ne moras pisati ni citati Smile

Pa to ste vi prvi spomenuli  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Pa to ste vi prvi spomenuli  Smile 

Jok  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Slusaj usijana glavo, ti mene citiras i suprotstavljas svoje misljenje mom misljenju. U zavisnosti od postojanja ili nepostojanja argumentacije dobijas adekvatan odgovor. Tako, ako nisi znala, funkcionise i ovaj i svaki drugi forum. Ti lepo napravi forum gde ces da primis za clanove samo sebe i ovog alokinatora pa diskutujte do mile volje bez bezobraznog mesanja nas sitnih i prodanih dusa.

A da ti, Maradic i jos neki pojedinci zasebno napravite vas forum pa tamo piskarajte do mile volje, kako ti se cini? Smiley

A da ti, arijada i jos neki pojedinci zasebno napravite vas forum pa tamo piskarajte do mile volje, kako ti se cini?

Edit by cg_ac: Da ne brisem ceo post zbog dela...batalite sa prozivkama

..........

Vladimir Putin: Patriotizam je čvrst temelj budućnosti!

U stranim uticajima ruski lider vidi formu konkurentske borbe.
„Kako nas uči naše istorijsko iskustvo, kulturna samosvest, duhovne i moralne vrednosti i vrednosni kodovi – to je oblast oštre konkurencije, a ponekad i otvorenog informativnog rata i dobro izrežiranih propagandističkih napada. ovo nikako nisu fobije, ništa ne izmišljam. To je u suštini tako“ – rekao je Vlaimir Putin.
Prema Putinovim rečima, pokušaji da se utiče na pogled na svet čitavih naroda i želja da se potčine tuđoj volji i da im se nameće sistem tuđih vrednosti i shvatanja – to je apsolutna realnost.
„Tako je i sa borbom za mineralne resurse sa kojom se suočavaju mnoge zemlje pa i naša“ – naveo je primer predsednik Rusije.
Putin je ustao protiv ideološke cenzure, ali je dodao da mediji, internet i reklama moraju biti predmet povećane pažnje javnosti i zakonodavaca.
„U savremenom svetu deca se ne obrazuju samo u školi. Od toga šta vide, čuju i čitaju umnogome zavisi moralna klima u društvu. Smatram da su osnovani zahtevi da reklama, rad medija, internet, mreže preko kojih se distribuira štampa i videoprodukcija moraju biti objekat ozbiljne i povećane pažnje javnosti i zakonodavaca“ – rekao je Vladimir Putin.
Ruski predsednik je rekao da je nacionalno, istorijsko i moralno iskrivljavanje svesti više puta dovodilo do slabljenja i raspada čitavih država i lišavalo suvereniteta.
„Mi treba da gradimo svoju budućnost na čvrstim temeljima, a taj temelj je patriotizam. Ma koliko dugo da raspravljamo da temelj mogu biti i druge osnove za našu zemlju, ništa drugo ipak nećemo smisliti“ – istakao je Putin.

---------------------------------------------------------------------------------------

 ovaj mali celavi skot zivi na ideji matore porodice bus.....

Znaci on i drugari imaju milijarde, a ostatak Rusije porodicno ima mesecno 200-300 dolara i to mozda.........

a onda se cepa moralnost, tako sto se trpa lako savitljiva gimnasticarka pored zive zene i pljuju pederi... moral na nivou bar sto se nase vere tice  Smile

i onda cepamo patriotizam lagano, ja pecam i lovim po rusiji, ovi moji po svetu voze jahte i zene se glumicama.... a kada druga mafijaska ekipa dodje da nam polupa picke onda cete vi ruski junaci da iskocite i da branite nase pravo se kupamo sa manekenkama  Smile

Cudna je ta globalizacija, evo nesposobna arijada (e samo da ti kazem na tastaturi ima Љ ne moras vise da kucas лј  Smile,  i gosn. A.Rajs je bio nemac koji je studirao u svajcarskoj pored njega je bilo i drugih nacionalnosti tada u Srbiji, ima jos ali polako ... )

 cepa ovde po forumu, jer je to jedini nacin da opravda kako ona lepo zivi od prodaje nisa  Smile




« Poslednja izmena: 15. Jan 2013, 00:45:52 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Mosko, koliko znam tebe nisam nigde spomenuo tako da se ne mesaj kad te niko nije dirao.  Smile  Toliko od mene.

Sto se tice teme, tom ''matorom celavom skotu'' Ameri mogu samo da se napasu, njega ne finansira i Kina i ne zivi od bombardovanja i prisvajanja tudjih teritorija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
моско немој да га дираш, осетљив је Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
don tac d prekidac  Smile
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
моско немој да га дираш, осетљив је Smile

Ma nemoj, bajo sa foruma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Mosko, koliko znam tebe nisam nigde spomenuo tako da se ne mesaj kad te niko nije dirao.  Smile  Toliko od mene.

a ko si ti ???

Sto se tice teme, tom ''matorom celavom skotu'' Ameri mogu samo da se napasu, njega ne finansira i Kina i ne zivi od bombardovanja i prisvajanja tudjih teritorija.

 Smile jeste bas je tako bilo, prvo je bio putin pa sve ostalo  Smile


моско немој да га дираш, осетљив је Smile

ja njega  Smile, ne pada mi na pamet (ali moram malo  Smile )... djes orfe, moram da ti kazem da ti fino ide, nervirao si me sa tim lokal patriotizmom...... i jos imas medjunarodne ispade tipa rumuni i petrovac.. ali postovanje za sve ostalo ... nevezano za alegorije vezane za fudbal  Smile

sto se fracuza tice kupio si me za male pare (mali tip - ako ti seru ti prebaci na kulturu, diplomatiju, tajne sluzbe  ... oni tako budjavi i smrdljivi su postavili standarde u tim sverama, prouci, neiscrpan izvor ideja ) Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2013, 01:20:10 od mosko »
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 717 718 720
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:52:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.