2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Рукометни клуб Црвена звезда  (Pročitano 44379 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Tel.Me Your.Number
Ne mogu da verujem da je mod prebacio naslov teme u ćirilicu Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Ne mogu da verujem da je mod prebacio naslov teme u ćirilicu Smiley 1
Kakve to veze ima?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7943
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 6700
sve vreme smo vodili i na kraju uprskali  Smile ovo je tek prvi poraz ove sezone ali zato nam je golman uzasan nista danas nije odbranio kreten

E,to sam i ja primetio...ako je nas neko izvukao danas,onda je to golman.

Hvala  Smile Nego i dalje smo prvi ,samo da se zna  Smile

Ali,mi imamo utakmicu manje,cini mi se... Smile

Ako pobedimo,mi smo prvi... Smile
bolje bi ja branio  Smile ima reflekse ko mrtav konj  Smile
IP sačuvana
social share
Звечан навија за звезду
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Jeste, golman je uzas , bolje da smo imali kamen umesto golmana...nego ovaj mec je izgubio trener Butulija .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2041
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
butuliija bolje da je malo mislio da koncept utakmice,nego kako ce da napda sudije... Smile
IP sačuvana
social share


Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
HTC One M8
Butulija nema podršku za teoriju zavere


Trener rukometaša Crvene zvezde Igor Butulija potpuno je usamljen u tvrdnji da se u svim sportovima favorizuje Zvezdin večiti rival Partizan! Funkcioneri ostalih klubova iz crveno-bele porodice uglavnom poručuju da sa crno-belima gaje zdrave i prijateljske odnose, bez obzira na veliki rivalitet!

Butulija je, posle poraza u večitom derbiju od Partizana u nedelju, izjavio da je njegov tim pokraden i da se slična nepravda događa i u drugim sportovima. Partizan je savladao Zvezdu 29:26, iako su crveno-beli u jednom trenutku vodili 17:11, a Butulija je razlog za poraz našao u sudijama i sveopštoj zaveri protiv crveno-belih.

Međutim, čak se ni predsednik RK „Crvena zvezda" Dobrivoje Glavonić ne slaže sa ocenom da
sudije „mafijaše" u korist Partizana. Štaviše, on je ocenio da su crno-beli zasluženo slavili u derbiju, a uzroke poraza potražio je u sopstvenim redovima.

- Sami smo sebe pobedili. Čestitamo Partizanu, ovog puta su bili bolji. Nemamo zamerki na suđenje. Voleo bih samo kad bi naši bekovi ponekad postigli gol sa devet metara - izjavio je Glavonić.

Sličan je i stav sportskog direktora Zvezde Nenada Peruničića, koji je po završetku meča bukvalno branio sudije od pobesnelog Butulije.

- Nije nas razbio, mi smo sami krivi za poraz - rekao je Peruničić.

Butulija nije dobio podršku ni u FK „Crvena zvezda", iako je on već godinu i po dana član Upravnog odbora fudbalskog kluba. Predsednik kluba Vladan Lukić nije želeo da kaže da li se slaže sa svojim saradnikom ili ne, pravdajući se serijom zakazanih intervjua, kao i sastankom sa generalnim sekretarom Andrijom Kleutom.

Ni rukovodioci Košarkaškog kluba „Crvena zvezda" nisu želeli da se bave tvrdnjama trenera crveno-belih rukometaša. Oni su poručili da nemaju nikakav stav, a ni komentar na izjave Igora Butulije.

S druge strane, iz Zvezdinog odbojkaškog kluba jasno su poručili da u njihovom sportu nema favorizovanja Partizana. Generalni sekretar Ana Avramović kaže da se u odbojci gradski rivali ne bave zakulisnim radnjama.

- Nisam upoznata sa izjavama Butulije, ali mogu da kažem da mi u odbojci sa Partizanom imamo izvanredne odnose. Evo, mi smo izgubili prethodni derbi i čestitali smo im. Već godinama negujemo prijateljske odnose sa crno-belima i nikad se nismo bavili zakulisnim radnjama - rekla je gospođa Avramović, koja je prvi operativac muškog i ženskog odbojkaškog kluba Crvena zvezda.


ŠTA JE REKAO BUTULIJA
- To je čisto mafijašenje. Sramota, bre! U Evropi sude kako moraju, po pravilima. Ali zato posle dođu ovde da mafijaše. Dopuštali su Partizanu da igra po dva minuta bez pasivnog napada
- Došli su s ciljem da Partizan ovde izgubi sa što manjom razlikom, da bi se u revanšu mafijašilo
- Dve godine sam se ponašao gospodski, nisam jednu reč rekao sudijama. Molili su me da ćutim prošle godine kada je isti sudijski par oteo Zvezdi kup protiv Kolubare. Neću više da budem džentlmen
- Pa dobro, mora li Partizan da bude prvak u svakom sportu? Pogledajte ko su njihovi sponzori, a ko naši!
- Sad ću da ti kažem, pošto znam da si ti okoreli partizanovac (novinaru „Sportskog žurnala" na pitanje vidi li svoju i odgovornost svojih igrača za poraz u derbiju)
- Ni ono što se dešava u fudbalu nije slučajno!

(E. P.)

pressonline.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Butuliju čeka skupa kazna

Trener rukometaša Crvene zvezde Igor Butulija najverovatnije će biti novčano kažnjen zbog teških optužbi na račun suđenja derbija posle poraza od Partizana. Takva je, bar, početna ideja direktora Superlige Vojislava Andrića.

- Ponašanje Butulije bilo je protivno članu 44. propozicija o takmičenju i javnom komentarisanju suđenja. Očekuje ga vremenska ili novčana kazna. Međutim, poučen iskustvom, vremenska kazna nije toliko delotrvorna pa će, najverovatnije, biti novčana - objasnio je Andrić za Sport.

Butuliju očekuje vremenska kazna zabrane nastupa od jedne godine ili novčana od 150.000 dinara.

sportal.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Zvezda se oporavila od derbija, pobede favorita
11. NOVEMBAR 2010. | 12:22 | IZVOR: SPORTSKE.NET

Pošalji komentar Komentari (Smile Pošalji Odštampaj Postavi na Facebook
Crveno - belima nije bilo lako u Kaću, ali su sačuvali pobedu. Očekivano, Partizan, Metaloplastika i Kolubara dobili u vanrednom kolu Superlige.
Crvena Zvezda je teškom mukom uspela da pobedi Jugović u Kaću pred oko 1000 gledalaca. Tokom cele utakmice gosti iz Beograda su imali vođstvo, da bi Kaćani u završnici ''pritisli'' i zamalo stigli do boda.

Partizan je očekivano bio ubedljiv protiv Požarevca, dok su zanimljive utakmice odigrane u Kuršumliji i Crvenki.  Po jedan gol je presudio pobednika.

Kragujevčani će danas gostovati u Novom Sadu, Vojvodini, koja nije baš u dobroj formi.

Na tabeli su prvi Crvena Zvezda i Kolubara, koji imaju samo po jedan poraz iz devet kola, kao i Partizan, koji ima utakmicu manje od glavnih rivala za titulu.

Rezultati 9. kola rukometne Superlige:

Partizan - Požarevac 36:29
Crvenka - Dinamo 23:24
Smederevo - PKB 30:27
Planinka - Naisus 24:23
Metaloplastika - Vranje 31:26
Jugović - Crvena Zvezda 26:27
Kolubara - Priboj 29:25

Danas:

Vojvodina - Radnički 18:00
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Црвена Звезда - Пожаревац 33:29 (17:14)  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung 
Sutra igramo sa SKIF-om u EHF kupu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.