2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukomet na Letnjim Olimpijskim igrama 2012  (Pročitano 36579 puta)
25. Jul 2012, 23:38:24
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
Browser
Opera 12.00
mob
Nokia 6260 Slide
Рукомет на Летњим Oлимпијским играма 2012


Рукометни турнир на Играма 2012. ће се одржати од 28. јула до 12. августа 2012. Такмичења у групној фази и утакмице четвртфинала одржат ће се у дворани Копер бокс капацитета 7.000 места у Стратфорду, Источни Лондон. Полуфинала и утакмице за одличја ће се одржати у већој кошаркашкој арени.

Титуле олимпијског победника у бранит ће репрезентације Француске у мушкој и Норвешке у женској конкуренцији. Учествује по 12 репрезентација у обе конкуренције подељене у по две групе са 6 екипа. По четири најбоље пласиране екипе из групне фазе такмичење настављају у елиминационој фази.


Жреб

Ждреб за олимпијски турнир у рукомету одржан је 30. маја 2012. у Лондону. Укупно 12 екипа у обе конкуренције подељено је у две групе са по 6 тимова. Након групне фазе по четири најбоље пласиране екипе из сваке групе настављају такмичење у елиминационој фази турнира.

Мушки турнир




Женски турнир




Судије

Charlotte Bonaventura and Julie Bonaventura
Diana-Carmen Florescu and Anamaria Duta
Carlos Maria Mariana and Dario Leonel Minore
Yalatima Coulibali and Mamoudou Diabate
Matija Gubica and Boris Milosevic
Vaclv Horacek and Jiri Novotny
Per Olesen and Lars Ejby Pedersen
Oscar Raluy and Angel Sabroso
Nordine Lazaar and Laurent Reveret
Brian Bartlett and Allan Stokes
Lars Geipel and Marcus Helbig
Gjorgy Nachevski and Slave Nikolov
Kenneth Abrahamsen and Arne M. Kristiansen
Mansour Abdulla Al-Suwaidi and Saleh Jamaan Bamurtef
Nenad Krstic and Peter Ljubic
Nehnad Nikolic and Dusan Stojkovic
Omar Mohammed Zubaeer Al-Marzouqi and Mohammed Rashid Mohamed Al-Nuaimi
« Poslednja izmena: 22. Avg 2012, 15:18:51 od Enis - Mafija »
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Srpski rukometaši deklasirali Britance u generalnoj probi pred OI2012


Rukometna reprezentacija Srbije pobedila je u Londonu Veliku Britaniju sa 41:18 (19:7) u poslednjoj proveri pred Olimpijske igre.

Najefikasniji u srpskom timu bio je Alem Toskić sa šest golova, sledili su ga Bojan Beljanski i Rajko Prodanović sa po pet i kapiten Momir Ilić sa četiri gola.
 
Za Srbiju pogotke jedino nisu postigli Žarko Šešum i golmani.
 
U ekipi Velike Britanije najefikasniji je bio Sebastien Edgar sa četiri gola.
 
Rukometaši Srbije Olimpijske igre u Londonu počinju u nedelju, 29. jula protiv selekcije Španije.
 
"Momci su savesno odradili posao, dali su sve od sebe. Niko nije tražio izmenu, svi su radili kako treba, što je dobro za trenera, jer ne može da se isproba sve...Gledali smo danas snimak utakmice sa Španijom i rešili smo da isprobamo sve", rekao je Vuković posle utakmice.
 
Meč se igrao u dvorani Bakarna kutija, koja je sagrađena za Igre. Osim roze boje, koja je zaštitni znak Igara, stolice u hali su ofarbane u šest različitih boja. Prema nepotvrđenim informacijama, karte za rukomet su prve rasprodate.
 
"Hala je stvarno odlična, a momci kažu da je podloga dobra i mekana. Odlično je što će biti puno publike", rekao je Vuković.
 
Pivot Alem Toskić kazao je da je tim morao da odigra jednu utakmicu u hali da bi je "osetio", a kazao je i da je zadovoljan pristupom ekipe.
 
"Ovo nam je bila poslednja proba i morali smo da odigramo jedan meč ovde, da osetimo halu, koja je 'ekstra'. Najvažnije je da se niko nije povredio. Britanija i mi ne možemo da se poredimo, ali smo i pored toga odradili ozbiljno i predano. Sada nam ostaje tri dana da se spremimo za Sspaniju", rekao je Toskić.
 
Golman Darko Stanić rekao je visok rezultat posledica i dobre igre u početku meča.
 
"Ne bi bilo ovoliko razlike da nismo u prvih 15 minuta odigrali ozbiljno i pokazali ko je ko", rekao je Stanić.


Блиц
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Teško ćemo dalje od četvrtfinala, a i da bi tu stigli mnogo mora da se pomučimo. Neverovatno koliko je slabija druga grupa, bar 3, ako ne i sve 4 ekipe u polufinalu će da budu iz naše.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
У групи А би лагано били трећи а врло могуће и други, док код нас сви осим Кореје су паклени ривали.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2722
Zastava Buenos Aires
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Procicemo grupu...necemo se puno namuciti protiv Madjara i Koreje verujem,ali treba videti da ne budemo 4ti jer onda idemo na Francuze...koji su po meni sigurno prvi favoriti.Ne znam sto ti mislis da su slabi dzejsone?Odma iza njih su Hrvati,koji jedini mislim da mogu da ih pobede.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Pa zbog njih sam napis'o 3 ekipe iz naše grupe. Jedino Francuzi mogu u polufinale. Ono što su odigrali u Beogradu je bio blagi užas, ne znam koliko su uspeli da podignu formu. Evo vidim da su pre neki dan izgubili od Mađara. Ne svrstavam ih u glavne favorite zbog toga što mislim da nisu na vrhuncu, ali ako odigraju kako znaju, uzimaju zlato lagano.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Stanić: Samo zbog Srbije ću ustati i u šest ujutru

Rukometaši Srbije u nedelju u derbi meču grupe B startuju na Olimpijskim igrama protiv Španije. Od evropskih vicešampiona, povratnika u svetski vrh, očekujemo ulazak u četvrtfinale, a glavna uzdanica naše selekcije je golman Darko Stanić, najbolji čuvar mreže na kontinentu, koji će biti poslednja, ali i najteža prepreka za naše rivale u Londonu. Ne sanja Stanić o medalji, ali veruje da će Srbija daleko dogurati na turniru.

- Nisam od onih koji će da obećavaju odličje, znam samo da ćemo poginuti na terenu, želim da se borimo, pa i ako padnemo, da odmah ustanemo, to će narod ceniti i ako izgubimo utakmicu - kaže Stanić za “Blic”.


Ipak, niste na Igrama da biste videli samo Olimpijsko selo?


- Naravno, tu smo i da upoznamo sportistkinje. Ja bih, recimo, Dariju Plišinu, rusku skakačicu udalj. Šalim se, sve će se videti na terenu ko je ko, a mi smo družina koja će dati sve od sebe za grb koji nosimo. Budite sigurni u to. Cilj nam je plasman u četvrtfinale, a posle je sve moguće. Verujte u nas.

Sreda uveče je bio veliki dan za vas?


- Da, upoznao sam se i slikao sam se s Đokovićem, našim velikim sportistom i velikim čovekom. Kako smo se međusobno bodrili u januaru, on s Australijan opena, ja iz “Arene”! To je taj pobednički fluid... Pošto sam upoznao Novaka, sve sam u životu postigao, sada mogu i u penziju.
Nemojte još, moramo do odličja u Londonu. Na startu igramo sa Španijom?


- Oni su favoriti, ali neka teret bude na njima, mi ćemo kao autsajderi da pokušamo da ih dobijemo. U utorak nas čeka duel sa Hrvatskom, neka se ponovi polufinalni meč Prvenstva Evrope iz “Arene”, kada smo ih pobedili, nemam ništa protiv.


Zanimljivo je da ćete u poslednjem kolu igrati protiv Mađara od 9.30 ujutru?



- Uf, u životu nisam ustao tako rano. Ne znam šta ću i kako ću... Ma, ima Srbija i drugog golmana, ja ću da spavam.

Darko, Srbija ne može bez vas.

- Evo, obećavam “Blicu”, ustaću zbog Srbije u šest ujutru, doručkovaću i biću tri i po sata kasnije najbolji u trijumfu protiv Mađarske - poručio je Darko Stanić

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 27. Jul 2012, 13:15:23 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Kakva glavudža jebote.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Легенда, позитивно луд.
Ово
Citat
Naravno, tu smo i da upoznamo sportistkinje. Ja bih, recimo, Dariju Plišinu, rusku skakačicu udalj.

Citat
Da, upoznao sam se i slikao sam se s Đokovićem, našim velikim sportistom i velikim čovekom. Kako smo se međusobno bodrili u januaru, on s Australijan opena, ja iz “Arene”! To je taj pobednički fluid... Pošto sam upoznao Novaka, sve sam u životu postigao, sada mogu i u penziju.
Citat
Uf, u životu nisam ustao tako rano. Ne znam šta ću i kako ću... Ma, ima Srbija i drugog golmana, ja ću da spavam.

Ово су краљевске изјаве  Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.57
mob
Tel.Me Your.Number
Prvo poluvreme sa Špancima 14:10

Pranje... samo da prestanemo sa glupim greškama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.