Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:42:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 117
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ronaldo - El Fenomeno  (Pročitano 157547 puta)
05. Nov 2006, 21:18:57
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Luis Nazário de Lima Ronaldo

    Ronaldo je rodjen 22. Septembra 1976 u Bento Ribeiro siromasnom predgradju Rio de Janeira.Kao i ostali Brazilski sampioni Ronaldo je ucio da igra fudbal na ulici sa krpenom loptom.Jedna je od najvecih medjunarodnih fudbalskih zvezda devedesetih i Brazilov najveci fudbalski heroj posle Pelea.
    Ronaldo je bogatu fudbalsku karijeru zapoceo u Cruzeiru, a posle izvrsnih igara u Brazilskom prvenstvu dobija poziv na Svjetsko Prvenstvo 1994 u Sjedinjenim Americkim Drzavama.Kao i Pele sa samo 17 godina ucestvuje na Svetskome Prvenstvu.Tada mestu mu je bilo samo na klupi za rezerve.
Evropsku karijeru zapoceo je u holandskom PSV-u (1994-1996) kada je doveden za 10 milijardi lira.Poslije dvije provedene sezone u PSV-u i 55 postignuta pogotka u 56 utakmica odlazi u Barcelonu za 30 milijardi lira.Na Nou Campu zadrzao se samo jednu sezonu i u 37 meceva postize 34 pogotka.Za 48 milijardi lira odlazi u Milanski Inter.U Interu igra od 1997-2002 godine kada prelazi ponovo u Spaniju ali ovaj put u Real Madrid.U interu u 5 sezona je odigrao 68 utakmica i postigao 49 golova.2000 godine zadobija tesku povredu.
U Madridski klub prelazi za 39 miliona Eura.U 4 sezone u Realu odigrao je 120 utakmica i postigao 82 pogodtka.
U dresu Brazila odigrao je 97 utakmica, a zabio 62 puta.
Ronaldo je takodje najbolji strelac svih Svjetskih Prvenstava sa 15 postignutih pogodaka.
1997 dobija Zlatnu kopacku i uz Zidana je jedini igrac koji je proglashen 3 puta za najboljega igraca godine od strane FIFE (1996,1997 i 2002)

O Ronaldu netreba puno pisati mislim da bi najbolje bilo da pogledate njegov DVD koji je izasao ovog ljeta i koje je bio u prodaji na kioscima...
Mislim da vas je vecina pratila u njegovom zlatnom dobu, ja licno nisam pratio njegov igre u PSV-u i Barci ali neki dio njegove karijere u Interu sam pratio...
Za mene on je sigurno uz Zidana najbolji igrac devedesetih.













(02. May 2007, 21:47:28)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65
Ronaldo-El Debeljano Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Trenutno da, ali on ipak ostaje jedan od najboljih igraca ikada...
To sto ga vi neki ne volite vasha je stvar...
Ni ja nevolim Therry Henrya ali ipak mu se divim kao igracu i postujem ga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Pusti ga, za njega su svi igrači osim onih iz Milana govna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Hmm, onda bih se trebao potruditi da nadjem cuveni derbi izmedju Intera i Milana kada je Ronaldo malo pravio slalome i izvaljivao Maldinia  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65
Ja (sam) obozavam Ronalda.Znam da je ziva legenda .Ali se usvinjio i zaboravio da igra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Ma salim se, on je stvarno legenda...Nekada je bio nenormalno brz, tehnicki potkovan, sjajno se snalazio u prostoru ali sa vremenom je oslabio skroz...
Povreda ga je dosta sjeb*la ali i pare...
Po meni kada bi se uporedili on (u svojoj top formi) i Ronaldihno iz proshle sezone da je Ronaldo ipak bolji...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Zanimljiva je bila izjava nekadashnjeg Interovog igraca iz 80-etih nemogu se sad tacno sjetiti imena "Ronaldo bi mogao igrati 6-7 sati neprekidno fudbala, ali za treninge nikada nije bio raspolozen i brzo bi mu dosadile i on bi odustao"...Mislim da to dosta objasnjava...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E65
Ma salim se, on je stvarno legenda...Nekada je bio nenormalno brz, tehnicki potkovan, sjajno se snalazio u prostoru ali sa vremenom je oslabio skroz...
Povreda ga je dosta sjeb*la ali i pare...
Po meni kada bi se uporedili on (u svojoj top formi) i Ronaldihno iz proshle sezone da je Ronaldo ipak bolji...



Upravu si Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ma sta vam je ljudi Ronaldo je poluinvalid da nije bilo povreda on bi jos uvek bio broj 1 u svetu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 117
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:42:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.