2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li je Federer najbolji teniser svih vremena?
Da
56.5%  (117)
Ne
30.9%  (64)
Mozda
12.6%  (26)
Ukupno glasova: 207
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 197
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roger Federer-Fan club  (Pročitano 251718 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Po meni jeste najaci svih vremena vec sada
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Po meni jeste najaci svih vremena vec sada
U tome se skoro svi svi slazemo jer @Orfenelin govori da je Sampras najbolji do sada,ali svako ima pravo na svoje misljenje.
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Roger Federer (IPA pronunciation: [ˈɹɑ.dʒər ˈfɛ.dər.ər][1]) (born August 8, 1981) is a Swiss tennis professional, currently ranked World No. 1. Many experts and many of his own tennis peers believe Federer may be the best player in the history of the game.[2][3][4][5][6] [7]

Federer has won eleven Grand Slam men's singles titles in 33 appearances (all eleven coming in a record 17 consecutive appearances), three Tennis Masters Cup titles, and 13 ATP Masters Series titles. In 2004, the Swiss became the first man since 1988 to win three of four Grand Slam singles tournaments in the same year: the Australian Open, Wimbledon and U.S. Open. In 2006, he became the first and only male player to repeat this feat in the Open Era and also the first man in the Open Era to win at least ten singles tournaments in three consecutive years (2004 to 2006).[8] He is also the only player to have won both the Wimbledon and U.S. Open singles titles in three consecutive years. In 2007, when Federer won his third Australian Open title, he became the only male player to have won three separate Grand Slam tournaments at least three times.

Federer has been ranked No. 1 in the world since February 2, 2004, and holds the all-time record for most consecutive weeks as the top-ranked male player.[9] On April 2, 2007, he was named Laureus World Sportsman of the Year for a record third consecutive time. On July 8, 2007, Federer equaled Björn Borg's open era record of five consecutive wins at Wimbledon.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Peter “Pete” Sampras (born 12 August 1971, in Washington, D.C.), is a former World No. 1 tennis player from the United States. During his 15 year career he won a record 14 Grand Slam men's singles titles in 52 appearances. For six consecutive years Sampras finished as No. 1 on the ATP rankings, a record for the open era and tying him for third all-time. Sampras won the singles title at Wimbledon seven times, a record shared with William Renshaw. He also won five singles titles at the US Open, an open-era record shared with Jimmy Connors. Bud Collins has named Sampras as one of the top five men's tennis players of all-time,[1] and TENNIS Magazine has named him the greatest player from 1965 through 2005.[2] On January 17, 2007, Sampras was inducted into the 2007 class of the International Tennis Hall of Fame.[3]

procitajte i sve ce vam biti jasno
« Poslednja izmena: 16. Jul 2007, 11:34:30 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
nemoj da postujes dve poruke za redom  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Vivent les pétasses!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Ma Nadal rula  Smile
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ma Nadal rula  Smile
sine ako ti se svidja Nadal Smile ti trazi novu temu jer ovde(kaoi u svetu) "rula" Federer Smile Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Z-400
ala ''rula''...  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Vivent les pétasses!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Ima Nadal da ga  Smile Smile i smesno je reci da je Federer bolji od Samprasa ...
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kompletniji jeste sigurno,a i pobedjivao ga je,mada je Sampras bio najveci kralj trave
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 197
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.