Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rođeno dete sa četiri promila alkohola u krvi!  (Pročitano 4748 puta)
06. Avg 2010, 23:46:49
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung S7
Novorođenče koje je imalo više od četiri promila alkohola u krvi, rođeno je u poljskoj baltičkoj metropoli Gdanjsku, javila je poljska televizija TVP.

Tolika količina alkohola u krvi još nije zabeležena kod novorođene dece u Poljskoj, a verovatno i u čitavoj Europi. Četiri promila alkohola kod odraslih osoba znače teško pijanstvo, odnosno stanje koje ugrožava čak i životne funkcije.


Upravo toliko je promila imala u krvi i majka koja je danima pre porođaja samo pila, a lekari ističu da je pravo čudo što se dete rodilo živo. Kako se doznaje na ginekološkom odeljenju gdanjske bolnice, porođaj je bio prevremen i dete je odmah smešteno u inkubator. Životno je ugroženo, a težilo samo 900 grama.


Novorođenče ima teško oštećenu jetru i centralni nervni sistem. Prema mišljenju lekara, malo je, ipak, šansi da će preživeti, a ako i preživi, dete će verovatno biti teški invalid, prenosi splitski dnevnik "Slobodna Dalmacija".


Majka je iz jednog sela u blizini Mazurskih jezera i već je rodila troje dece, koje je napustila, i o njima se brine njezin suprug, odnosno njihov otac. Porodilju nakon izlaska iz bolnice čeka, kako je najavio tužilac iz Gdanjska, krivična prijava zbog ugrožavanja zdravlja deteta. Za to krivično delo preti joj kazna od dve godine zatvora.


Lekari kažu da su imali razne slučajeve da je novorođenče već zavisnik, ali ovako drastičan slučaj još nije zabeležen.






Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 06. Avg 2010, 23:47:38 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Upravo toliko je promila imala u krvi i majka koja je danima pre porođaja samo pila, a lekari ističu da je pravo čudo što se dete rodilo živo. Kako se doznaje na ginekološkom odeljenju gdanjske bolnice, porođaj je bio prevremen i dete je odmah smešteno u inkubator. Životno je ugroženo, a težilo samo 900 grama.


Novorođenče ima teško oštećenu jetru i centralni nervni sistem. Prema mišljenju lekara, malo je, ipak, šansi da će preživeti, a ako i preživi, dete će verovatno biti teški invalid, prenosi splitski dnevnik "Slobodna Dalmacija".

idiot!!!!!!!!


ako te vec briga za dete,onda se makar strpi s prokletim nalivanjem dok se ne rodi,pa ga daj nekome.
daj jadnom stvorenju makar neku sansu da zivi.

kakav idiot!!!  Smile Smile Smile Smile Smile jadno dete.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2010, 23:54:00 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
idiot!!!!!!!!
Posteno. 4 promila JBT  Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Porodilju nakon izlaska iz bolnice čeka, kako je najavio tužilac iz Gdanjska, krivična prijava zbog ugrožavanja zdravlja deteta. Za to krivično delo preti joj kazna od dve godine zatvora.

Ovo nije za zatvor, ovo je za streljački vod.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1054
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Slazem se. Strasno!!!
IP sačuvana
social share
I'm not what I was last summer, not who I was in the spring.
Tell me, tell me, tell me when will we learn
we love it and we leave it and we watch it burn
Damn these wild young hearts, damn these wild young hearts...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6300
Aлкохол може да остави огромне последице на нервни систем бебе. Који морони од родитеља, човек се понекад запита да ли сви треба да имају могућност да буду родитељи Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung 
Дебил
« Poslednja izmena: 07. Avg 2010, 03:27:40 od khadafi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kako se uopste rodilo zivo???Pa ja sam za Novu Godinu imao 3.2 promila alkohola u krvi,da me nisu na vreme odneli u bolnicu za pola sata bi bio mrtav!Kako je ovo dete uopste zivo jebote?
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Kako se uopste rodilo zivo???Pa ja sam za Novu Godinu imao 3.2 promila alkohola u krvi,da me nisu na vreme odneli u bolnicu za pola sata bi bio mrtav!Kako je ovo dete uopste zivo jebote?
eh!  Smile i ti ga pretera,covece.  Smile
nadam se da je to bio jedini put da se to desilo.nemoj da se zezas s tim,druze,ako krene jetra da zeza.a da ne pricam tek o pankreasu,od kojeg nema goreg (nezgodnijeg) organa sa gorim bolestima.mislim,kazem ti to kao savet.


nego,
mene vise od njene inertnosti razjari to sto je zbog skota sada dete rodjeno zivotno ugrozeno,sa cirozom jetre,koja je opasna cak i za odraslog muskarca,a kamoli jedno bepce,i ostecenim nervnim sistemom,sto znaci da ce verovatno imati neke poremecaje,ili neuroloske probleme.

skotina sebicna!kao sto rekoh-ako te ne zanima dete(mislim,kad je vec toliki idiot da je ne zanima),onda makar budi covek,pusti ga da se rodi kako treba,pa ga daj nekome,ili sta vec.to jadno dete bi vece sanse za zivot imalo da ga je rodila zdravog i ostavila na ulici,nego ovako.makar bi ga pokupio neko,uzeo,i nasao mu neophodnu brigu i stvari.
a zbog ove skotine ce provesti ostatak zivota vukuci se po bolnicama,operacijama i ziveci nikako.ako uopste i prezivi ovo.
i sve to zbog jednog sebicnog skota!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Citat
već je rodila troje dece, koje je napustila, i o njima se brine njezin suprug

Svi su odmah osuli paljbu po njij, i ovaj majmun je kriv što ga ne vadi na vreme. Kada zna kakva je žena. Napustila troje dece, a on joj pravi četvrto. Ovo je jedan on onih slučajeva gde bi ja naredio da se ona lepo podveže, ma koliko ona branila "svoja prava da bude roditelj", pa me zovite i nacistom i fašistom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.