Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji učenika koji se ubio: Niko nije odgovarao zbog nasilja nad našim sinom  (Pročitano 3634 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Trebao je neki profesor da reaguje i istuce te klince pa makar prutom po dupetu. O wait, popio bi otkaz da je to uradio.  Smile

А отац би завршио у затвору ејј јеботе, рођеном оцу је забрањено да буде ОТАЦ!

 А некада су такве папане мушке главе породице изувале из ципела!
 Када им нанесу породичну срамоту тако би их испрепуцали да би ови чак добили оправдане а лекари су окретали главу правећи се да се ништа није догодило. Довољно је било да цео крај/насеље сазнају што га је ћале разбио и никакав проблем. Полиција је још честитала оцу.
  Малолетни су били поштеђени кривичног гоњења и тако је било правично јер су глупи клинци јбг, поводљиви, напаљени, незрели..Али нико, понављам: НИКО није могао да их избави од осрамоћеног оца који би онда учио памети свог безобразног сина. И све се на томе завршавало. Малом су избијене бубице, породица би ступила у контакт са породицом оштећених, сели би и сложили би се око свега, изгладили ствар а мали мајмуни са масницама на дупету од каиша би размишљали о следећем мангупирању над слабијима.

 -----------------------
 
 Чини ми се како је закон о заштити деце у породици ту да би заправо од њих правио малу криминалну гамад.
  Касније ће се изгласати закон о спуштању границе за одлазак у затвор(u USA је то чини ми се 14 година).
 
-Видите ли колико је то перфидна игра? А ми смо дозволили западу да нам урнише државу.
« Poslednja izmena: 02. Okt 2013, 11:48:05 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia 
Taxtex ti imas strategiju kao moj muz, tako je i on meni pricao da se branio u srednjoj, udari prvi pa sta mu Bog da Smile
Kasnije je nosio kasikaru...al jbg ...Vukovar Smile

Otac i sada moze da pretuce papane, pitanje je kada se umesati, do koje granice tolerisati i cekati da se sin osili i pokaze zube.
Zao mi je deteta, nismo svi defanzivni.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
 Ја сам растао на улици, по цео дан сам лутао свуда и ишли смо на трешње и орахе и било је главно имати што лепше кликере и први се запљунути на шуги...Данас је клинце срамота да играју шуге, мисле да су изнад тогас или су прерано одрасли, немам појма.
-Ми смо те срећне генерације цртаног филма у 7 и 15 које Smile

Ми смо васпитавани да устајемо старијима у превозу, да будемо поштени, учили су нас да се не служимо лажима и штитимо слабије од нас. То су невероватне ствари какав је систем био, комплетно другачији него сада а онда се десило то да су старији престали да дају пример и онда имамо децу која су потпуно ван контроле.

Ја сам против тога да се деца криве. Оно што је права трагедија и што се мора укинути је закон о породици. Ту је држава направила страшну грешко јер се умешала у неписане породичне законе. Такође и феминизам, једна накарада која се масивно промовише је звер која уништава нуклеус породице и треба јој стати на реп.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia 
Samo neka se spomenuo feminizam  Smile

Nisu te roditelji vaspitali da se tuces, nego su te vaspitali da se branis, sto reko moj cale :"Kad te udari decak sutni ga tamo gde ga svrbi"
Danas se roditelji obracaju policiji i skoli zato sto je zakonom zabranjeno fizicko nasilje nad decom. Kako svojom tako i tudjom.
A sta raditi ako nema dovoljno policije, kao sto ih nema?
Na potezu Detelinara -Rumenka postoje 2 policajca.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Nokia krntija
Не знам... да сам ја отац овог мученог детета, не знам како бих могао да живим са собом.

Чим су га први пут претукли, он је требао да интервенише.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Alcatel 
Taxtex ti imas strategiju kao moj muz, tako je i on meni pricao da se branio u srednjoj, udari prvi pa sta mu Bog da Smile
Kasnije je nosio kasikaru...al jbg ...Vukovar Smile

Otac i sada moze da pretuce papane, pitanje je kada se umesati, do koje granice tolerisati i cekati da se sin osili i pokaze zube.
Zao mi je deteta, nismo svi defanzivni.

Hahaha imas crni humor razvijen kasnije je nosio kasikaru,a jel nosio samo ono tri meseca?

Sto se tice samoubistva pa ni ne cudi me puno u Srbiji kada nikog prakticno nije ni briga za mlade,a ovo sto imamo drzavne psihijatrijske sluzbe,tu pitanje koliko im pomognu,jer obicno bude puno pacijenata,ceka se po nekoliko sati,doktori tj.sefovi su uglavnom nadmeni,drcni i bahati,ne znam kako je u  inostranstvu da li tamo imaju privatne psihijatrijske klinike,ali mislim da bi kod nas pod hitno trebalo da se uvede da se stane na kraj bahatosti ovih drzavnih psihijatara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.