Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji pretukli profesora zbog svoje glupe dece  (Pročitano 6141 puta)
22. Jun 2006, 21:03:15
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Roditelji pretukli profesora      
Sombor -- Roditelji dva đaka Osnovne škole "Dositej Obradović" u Somboru pretukli profesora hemije u prostorijama škole.


Incident se, prema rečima direktora škole Simeona Milanova, dogodio u ponedeljak kada su dva roditelja, Miroslav Bajčeta i Predrag Mudrinić upali u učionicu na završni ispit iz hemije i pretukli nastavnika zbog loših ocena svoje dece. Oni su ga oborili na pod i pretukli naočigled dece, kaže za B92 direktor Milanov i dodaje da je profesor "u veoma lošem stanju i da ima mnogo povreda sa unutrašnjim krvarenjem".

"Dečko se branio, pobegao u zbornicu, oni su krenuli za njim, zatvorili zbornicu, tamo nastavili. Njihova deca su vrištala, skakala, od tog Bajčeta kćerka. Naš psiholog je zvao miliciju, mene. Došli smo brzo, milicija pa ja, pa onda izjave, pokretanje prekršajnog postupka i ta već procedura koja ide kod milicije. Ja sam bio prisutan prilikom uzimanja izjava od obojice, oni su se posle izvinjavali, meni su se izvinjavali za taj vandalski čin", kaže Milanov.       

O incidentu u osnovnoj školi "Dositej Obradović“ SUP Sombor se nije zvanično oglasio, a nastavnici su razmatrali mogućnost da predlože školskom odboru da se deci na kraju godine ne podele đačke knjižice.

Pošto je to jedini dokaz da su učenici išli u školu, Milanov ne isključuje mogućnost da deca te škole ponavljaju razred: "Ja lično sam protiv toga ali to je u onom momentu afekta, ljutnje u trenutku nemoći... To je možda sada trenutno jedini adut da se svi oni koji mogu da brinu kvalitetnije o nama prisile, da se pravosuđe aktivira, da se takvi činovi osude, da se kazne, da se nikad više ne dogodi da se milicija aktivira... To nije prvi put, bilo je i potezanja oružja, a ovi roditelji su stalno pričali o oružju, sili, tuči, ubistvu... To je bio razlog predloga da se ne podele knjižice. Nije lepo, ali eto, to je jedini od mehanizama koji bi možda izazvao neko razmišljanje.“     

Predlog prefosora trebalo bi da ozvaniči školski odbor, najverovatnije u ponedeljak iduće nedelje, kaže Milanov.

Načelnik Školske uprave Zapadnobačkog i Severnobačkog okruga Gradimir Marković nije želeo da komentariše mogućnost da se deci ne podeli đačka knjižica jer ne veruje da će školski odbor takvu odluku usvojiti. Marković je samo rekao da bi tako radikalna mera dovela do poremećaja rada škole.


Izvor: B92

[edit by Anea: Clanak izdvojen i promenjen naslov]
« Poslednja izmena: 23. Jun 2006, 12:36:58 od Anea »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Skandal u somborskoj Osnovnoj školi „Dositej Obradović“
Roditelji pretukli nastavnika zbog ocena

SOMBOR - Dvojica roditelja napala su i pretukla u ponedeljak nastavnika hemije Dragana S. u školskom kabinetu OŠ „Dositej Obradović“ u Somboru. Nastavnik je, prema nezvaničnim informacijama, teško povrđen i, prema tvrdnji direktora škole Simeona Milanova, ima unutrašnje krvarenje.

Napada je usledio iznenada tokom razgovora nastavnika hemije i školskog psihologa sa jednim od napadača koji je bio nezadovoljan ocenom njegovog deteta na kraju školske godine.

- Tokom razgovora sa roditeljem Predragom M., javila se psiholog Meira Milankov i rekla mi: „Direktore, dođite brzo, ovde kod mene je tuča!“ U prostoriju je, kako sam saznao, uleteo drugi roditelj, Miroslav B., koji je bez reči počeo da tuče našeg profesora. Odmah mu se u tuči pridružio i drugi roditelj. Naš nastavnik je nekako uspeo da se izmigolji i da pobegne u zbornicu, ali ovi su ga sustigli i nastavili da ga biju iza zatvorenih vrata, sve dok naši nastavnici nisu nekako otvorili vrata. Psiholog Meira Milankov je zvala policiju, mene, svi smo se tu stvorili… Devojčica iz VII/2 je plakala i vikala: „Tata, nemoj da tučeš nastavnika.“ - priča za „Blic“ Simeon Milanov, direktor škole, koji je juče jedini iz kolektiva bio spreman da govori za novinare.

Dragan S. ima povišenu temperaturu i unutrašnje krvarenje, kod kuće je, trenutno ide na preglede.

Posle napada na nastavnika, Nastavničko veće je odlučilo da se u znak protesta ne podele đačke knjižice.

- Protest će trajati sve dok ne reaguje naš ministar, pravosuđe, policija, svi nadležni organi, da se zaštite nastavnici - kaže Milanov i dodaje da je Slobodana Vuksanovića o svemu već obavestio načelnik somborske prosvete Gradimir Marković.

Nastavnik Dragan S. je u školu došao zimus, kada je otišao u penziju prethodni hemičar, i, kako tvrdi direktor, kontrola je utvrdila da savršeno radi.

- Postupak protiv napadača je još u proceduri, prikuplja se lekarska dokumentacija. Koliko znam, policija najpre piše prekršajnu prijavu, a posle toga ide krivična prijava, koju bi trebalo da podnese oštećeni nastavnik - kaže Milanov.

Pretučeni nastavnik hemije Dragan S., koji živi u Bačkom Brestovcu, dvadesetak kilometara od Sombora, juče nije želeo da daje izjave za novinare, kao ni ostali nastavnici koje smo zatekli u školi.

OŠ „Dositej Obradović“ je ranije imala školskog policajca, ali ga sada nema.



Izvor: Blic \ I. Basarić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Roditelji pretukli profesora!

Dragana Stepića, nastavnika hemije iz Sombora, pretukla dva roditelja jer su bila nezadovoljna ocenama koje je dao njihovoj deci

SOMBOR - Predrag Mudrinić i Miroslav Bajčeta, roditelji đaka Osnovne škole "Dositej Obradović" u Somboru, pretukli su nastavnika hemije Dragana Stepića (30), jer su bili nezadovoljni ocenama koje je dao njihovoj deci! Profesor je juče pušten na kućno lečenje, ali je i dalje u teškom stanju usled brojnih povreda.
Direktor škole Simeon Milanov potvrdio je za Press da se incident dogodio u ponedeljak u pripremnoj prostoriji škole, gde se odvijala završna provera znanja iz hemije.
- Oko 13 sati u moju kancelariju je ušao Predrag Mudrinić, čiji sin pohađa sedmi razred i požalio se da njegov sin ima jedinicu iz hemije. Tvrdio je da njegovo dete zaslužuje dvojku i da je oštećen. Pozvao sam nastavnika Stepića i dogovorili smo se da dete ispita pred komisijom. Pošto su Mudrinić i Stepić ostali da razgovaraju, ja sam ih napustio ne sluteći šta će se desiti - kaže direktor.
Inače, Mudrinićev sin je problematičan u školi. Imao je nekoliko ukora. Kako Press saznaje, Predrag Mudrinić je imao psihičkih problema od kada se vratio s ratišta.
- Posle razgovora sa Mudrinićem u zbornicu je, kako sam čuo, ušao Miroslav Bajčeta sa ćerkom, inače karatista iz Sombora. On je bio nezadovoljan što je njegova ćerka dobila trojku iz hemije. U mojoj kancelariji je sreo Predraga Mudrinića sa sinom, i tada je nastao haos. Kako sam saznao, Bajčeta je odmah počeo da udara nastavnika Stepića, a kasnije mu se pridružio i Mudrinić - kaže direktor.
Profesor je nekako uspeo pobegne do zbornice. Kolege su mu pomogle i zaključale vrata zbornice, a potom pozvale policiju. Policija je podnela krivičnu prijavu protiv Mudrinića i Bajčete.
Poznanica pretučenog profesora, koja je želela da ostane anonimna, kaže da je Dragan uvek bio primer u svemu:
- Nije hteo da popusti bahatim ljudima i pokloni ocenu njihovoj deci. Obišla sam ga juče. On još ima visoku temperaturu i sav je u podlivima. Njegova majka samo plače i ne može da veruje šta se dogodilo.


Izvor: Press \ A. Pavlović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Osuda napada na profesora
Beograd -- Ministar prosvete i sporta Slobodan Vuksanović oštro osudio napad roditelja na nastavnika u somborskoj osnovnoj školi.


Ministarstvo prosvete i sporta traži od policije i pravosudnih organa najbržu reakciju i najstrože kažnjavanje dva roditelja i saopštava da će nadležne inspekcije Ministarstva svim nadležnima dostaviti svoje zapisnike radi bržeg utvrđivanja svih činjenica.

Ministarstvo će pretučenom profesoru, kao znak solidarnosti, uputiti materijalnu pomoć.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
U SOMBORSKOJ ŠKOLI RODITELJI PRETUKLI PROFESORA HEMIJE
DRUŠTVO - HRONIKA - Četvrtak, Jun 22, 2006 11:09  RTS
Rroditelji dva djaka osnovne škole 'Dositej Obradović' u Somboru pretukli su profesora hemije u prostoriji škole, rekao je direktor te škole Simeon Milanov.

Incident se, prema rečima Milanova, dogodio u ponedeljak u pripremnoj prostoriji škole gde su dva roditelja upavši u pripremnu prostoriju gde se odvijala završna provera znanja iz hemije, oborila na pod profesora hemije i pretukli ga na očigled prisutne dece.

Milanov kaže da ne želi da pominje ime profesora hemije jer se on 'nalazi u veoma lošem stanju, ima mnogo povreda sa unutrašnjim krvarenjem'. Radi se, kaže Milanov, o mladom čoveku, koji je u toj školi od polugodišta i koji je bio spreman da pomogne djacima koji su imali loše ocene iz hemije. O ovom incidentu SUP Sombor se nije zvanično oglasio.


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Uhapšeni za napad na nastavnika
Beograd, Sombor -- Milisav B. (50) i Predrag M.(40) uhapšeni su zbog sumnje da su napali i naneli telesne povrede profesoru osnovne škole u Somboru.


Portparolka SUP-a Sombor Mirjana Cvijanović istakla je da su osumnjičeni prošlog ponedeljka u prostorijama škole "napali i fizički se obračunali sa nastavnikom hemije te škole, nanevši mu pri tom telesne povrede".

Direktor somborske škole "Dositej Obradović" Simeon Milanov, rekao je juče agenciji Beta da su roditelji dva đaka upali u pripremnu prostoriju gde se odvijala završna provera znanja iz hemije, oborili na pod nastavnika i pretukli ga na očigled prisutne dece. Milanov nije želeo da kaže ime profesora hemije jer se on "nalazi u veoma lošem stanju, ima mnogo povreda sa unutrašnjim krvarenjem".

Ministarstvo prosvete i sporta ranije je zatražilo od policije i pravosudnih organa najbržu reakciju i najstrože kažnjavanje dva roditelja i saopštava da će nadležne inspekcije Ministarstva svim nadležnima dostaviti svoje zapisnike radi bržeg utvrđivanja svih činjenica.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Posle incidenta u OŠ „Dositej Obradović“ u Somboru

Uhapšeni napadači na nastavnika


SOMBOR - Predrag M. (40) i Milosav B. (50), obojica iz Sombora, uhapšeni su zbog sumnje da su 19. juna u prostorijama somborske OŠ „Dositej Obradović“ pretukli nastavnika hemije Dragana S. (30), saopštio je juče SUP Sombor.


Povređeni nastavnik rekao je da još oseća jake bolove u predelu stomaka i da povremeno ima povišenu temperaturu. On je najavio da će, nakon prikupljanja potrebne medicinske dokumentacije, lično podneti krivične prijave protiv Predraga M. i Milosava B.

- Na kraju časa u kabinet je ušao Predrag M. i nasrnuo na mene, zbog toga što sam njegovom sinu zaključio jedinicu. Predložio sam da učenik odgovara pred roditeljem, ali je on to odbio - rekao je pretučeni nastavnik.

Nakon toga, prema njegovim rečima, usledili su udarci nogama u stomak, a Predragu M. u batinanju profesora pridružio se i drugi roditelj Milosav B.

- Nisam mogao da očekujem da će, praktično, na početku karijere da doživim ovako nešto i to na samom kraju školske godine - priča Dragan S. koji živi u Banatskom Brestovcu.

Somborska škola juče je bila opsednuta novinarskim ekipama, kamermanima, snimateljima, a policija je celo pre podne obavljala uviđaj.

- Digli smo sve na noge, javno mnjenje, ministra prosvete, policiju, lokalno sudstvo, SUP Sombor, sve moguće institucije, jer je vreme da se stane na kraj nasilničkom ponašanju prema našim prosvetnim radnicima. Profesor Dragan S. pije antibiotike, ima povišenu temperaturu, na lakoj je hrani zbog untutrašnjih povreda. Konačnu dijagnozu daće lekarski stručnjaci u ponedeljak - rekao je juče za „Blic“ Simeon Milanov, direktor OŠ „Dositej Obradović“.

Povodom najavljenog protesta Nastavno-naučnog veća škole koje je saopštilo da neće deliti knjižice učenicima sve dok se vinovnici ne privedu pravdi, Milanov kaže da je taj gest učinjen u velikom afektu, „pod jakim emocijama“.

- Nijedan svršeni učenik neće biti uskraćen za svoju knjižicu, posebno sada, kad se stvari odvijaju kako treba i po zakonu - rekao je Milanov.

Predrag M. i Milosav M. uz krivičnu prijavu sprovedeni su istražnom sudiji Opštinskog suda u Somboru.




Izvor: Blic \ Iso S. Basarić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson t610
Geaci Smile
IP sačuvana
social share
I didn't do it!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
RODITELJI PRETUKLI PROFESORA
Miroslav Bajčeta i Predrag Mudrinić nasrnuli na profesora hemije i pretukli ga jer nije hteo da prepravi ocene njihovoj deci

SOMBOR - Dvojica očeva pretukli su Dragana Stepića, profesora hemije u OŠ "Dositej Obradović" u Somboru, nezadovoljni završnim ocenama svoje dece. Tridesetogodišnji profesor, koji je u ovu školi došao pre šest meseci, zadobio je teške povrede i unutrašnje krvarenje, a nakon par dana provedenih u bolnici pušten je na kućno lečenje. Prema rečima direktora škole Simeona Milanova, incident se dogodio u ponedeljak, oko dva sata po podne, kad je prepodnevna nastava već bila završena. U školu je prvo došao Predrag Mudrinić, čiji sin pohađa sedmi razred i koji je ovu školsku godinu završio s jedinicom iz hemije.

- Primio sam ga u svoju kancelariju i zajedno s profesorom hemije razgovarao s njim. S obzirom na to da je bio nezadovoljan ocenom i smatrao da je njegov sin oštećen, predloženo mu je da učenik bude saslušan pred komisijom - izjavio je direktor Milanov, napominjući da je Mudrinićev sin inače loš đak čije su ocene iz većine predmeta jedinice i dvojke.

- U tom momentu, u kancelariju, koju sam ja neposredno pre toga napustio, uleteo je drugi roditelj, Miroslav Bajčeta, koji je bukvalno nogom otvorio vrata. Nezadovoljan što je njegova ćerka, takođe sedmak, dobila trojku iz hemije, nasrnuo je na profesora i počeo da ga batina - rekao je direktor.

Premlaćivanju nesrećnog profesora pridružio se i Mudrinić. Dok su im očevi tukli i šutirali profesora, njihova deca su histerično vrištala. U jednom momentu, hemičar je uspeo da se istrgne iz ruku razjarenih roditelja i da pobegne u zbornicu. Jedan od očeva je krenuo za njim, dok je drugi ostao da smiruje unezverenu decu, koja su histerično plakala zbog brutalnosti svojih roditelja.

Kolege su uspele da zatvore vrata od zbornice i pozovu policiju, koja je ubrzo stigla na lice mesta. Nakon što je policija uzela izjave od svih učesnika ovog nesvakidašnjeg divljaštva, profesor je odvezen u bolnicu, gde je zadržan tri dana zbog teških povreda. Prema rečima direktora, unutrašnja krvarenja su sanirana i on je juče pušten kući, ali još uvek ima visoku temperaturu i lice u podlivima.

- Kolega je od skora u našoj školi, ali je već postao omiljen profesor među učenicima - izjavio je Milanov, napominjući da će škola dati maksimalnu podršku svom pretučenom kolegi. On je, takođe, istakao da je školski odbor odlučio da ne podeli učenicima knjižice dokle god se o ovom siledžijskom postupku ne oglasi i ministar prosvete Slobodan Vuksanović, koji je obavešten o celom slučaju.

Obeleženi

Kako Kurir saznaje, Miroslav Bajčeta je poznati somborski biznismen, koji je na brzinu stekao veliki novac. Inače je i bivši karatista, koji je, prema tvrdnjama njegovih sugrađana, i ranije osuđivan. Četrdesetogodišnji Mudrinić penzionisan je zbog posledica ratovanja na vukovarskom ratištu.


Izvor: Kurir / A. LALIĆ
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                             -Pravda je spora,ali i dostižna,nažalost u Srbiji važi drugo pravilo pravda je spora ali  i nedostižna.
                            -Kako god da se ovaj slučaj okonča na sudu (iako prateći mnoga pompezno najavljivana suđenja u ovoj zemlji,već svako može da nasluti ishod ove tuče profesora hemije),stoposto sam ubeđen da će i ono malo profesora koje je  držalo do sebe,posle ovoga incidenta pokleći i na prvi mig "roditelja siledžija" povećavati  ocene njihovoj deci, a mi koji imamo samo obične roditelje,moraćemo i dalje da učimo! :chainsaw:

            -Ustvari kada malo bolje razmislim,  veliku krivicu imaju i same kolege pretučenog profesora,jer su verovatno ona dva "biznismena" navikla da "ladno podmićuju"   profesore  iz te škole,radi boljeg uspeha njihove dece,nažalost oni koji su navikli da parama rešavaju sve probleme,prvi put kada omanu,dohvate se "pesnica".
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.