Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji nasilnih učenika će plaćati kazne ili obavljati društveno koristan rad  (Pročitano 7141 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Zasto roditelji, zasto ne djaci licno?


Onaj deo sa drustveno korsinim radom treba da se odnosi na djake.

Posaljes ga da sakuplja smece ili nesto slicno, tako da ga svi vide sta radi.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Sankcionisaće se neprimereno odevanje u školama


Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević najavio je danas da će se u školama sankcionisati neprimereno odevanje učenika i učenica, kao i nastavnika i nastavnica.

"Sankcionisaće se ono što treba, škola mora da bude dosledna", rekao je Šarčević za RTS odgovarajući na pitanje o tome kako će biti rešen problem neprimerenog odevanja u školama.

On je rekao da škole imaju vaspitnu ulogu i da djacima treba da daju dobre primere.

"Škole će biti ocenjivane i po spoljašnjem izgledu da li je uredjena zgrada, da li su deca disciplinovana, da li su čestito obučena", kazao je Šarčević.

On je rekao i da se ispituje slučaj Visoke medicinske škole u Ćupriji, u kojoj je direktor škole šefovima studijskih programa uputio zahtev da kod kolega utiču na smanjenje prolaznosti studenata u januarskom ispitnom roku.

"Mi to već ispitujemo, preduzeli smo mere koje možemo. Niko nije postavio pitanje otkud takva prolaznost" rekao je Šarčević.

  Kao što mi reče moj prijatelj i budući advokat S.Spasojević, zašto roditelji da odgovaraju.  Smile

  Nastaće haos kada deca počnu da ucenjuju i divljaju.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
uvedu uniforme...i resen problem...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Ali svi da inaju iste uniforme. Od Beograda pa do Lebana i šire.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Roditelji u Rusiji mogu da premlate svoje dete jednom godišnje


Ruski parlament je na putu da usvoji zakon prema kojem porodično nasilje više neće biti krivično, već prekršajno delo.


Zakon je u sredu prošao prvo čitanje u Dumi, donjem domu ruskog parlamenta. Ukupno 368 poslanika je glasalo za, jedna osoba je bila protiv, a jedna uzdržana.
 
Prema predloženom zakonu, optužba za "nasilje u porodici", koja je trenutno krivično delo postaće prekršajno delo za koje će kazna biti manja nego do sada. Prekršilac će biti kažnjen novčano, društveno korisnim radom ili kraćim periodom provedenim u zatvoru.
 
Nasilje u porodici će ipak moći da bude okarakterisano kao krivično delo ukoliko se ponovi dva ili više puta u toku jedne godine. Konzervativna političarka Jelena Mizulina je rekla da su u Rusiji "odnosi roditelja i dece zasnovani na autoritetu roditeljske moći". "Zakoni treba da podržavaju porodičnu tradiciju", izjavila je Mizulina, koja je prethodno progurala zakon protiv "gej propagande".
 
Ona kaže da je neophodno promeniti ovaj zakon u skladu sa ostalim optužbama za napad. Rusija je ranije već dekriminalizovala fizičke napade koji ne dovode do teže telesne povrede.
 
"Ukoliko udarite svoje neposlušno dete, biće vam zaprećena kazna do dve godine (u zatvoru). Ali ukoliko vaš sused udari vaše dete, sve će se završiti prekršajnom kaznom. Koliko će još porodica trošiti policisjke resurse dok Duma raspravlja o izmenama. Ima oko 20 miliona porodica sa decom u Ruskoj federaciji. Svi su oni u opasnosti", napisala je ona na Tviteru.
 
Kritičari zakona su pokrenuli peticiju koju je već potpisalo više od 174.000 hiljade ljudi. "Svakih 12 minuta u Rusiji neko prebije člana svoje porodice", rekla je Alena Popova, koja je pokrenula peticiju protiv zakona.


  Naslov nema veze sa sadržajem koji mi se dopada jer nije rusoovski. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
policija se u obracune unutar porodice ne mesa...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Ovo što tkz. zapad radi je direktno mešanje i samim tim razaranje porodice. U stvari, ovo je atlantistička priča.

  Da pojednostavim prostim primerom. Socijalni radnik (predstavnik države) može da pita roditelje da li kad kupaju decu deci diraju genitalije. Za potvrdan odgovor može da bude proglašen za pedofila a za negativan da zanemaru8je dete. U oba slučaja je monstrum kome treba oduzeti decu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
apsolutna sloboda ne moze da postoji...

ti mozes samo da imas privid slobode...u okviru nekog ponasanja koje je vec zadato unapred...

priroda je dala jasan primer za tako nesto...slobodna volja...

da ne pominjemo da nema nikave razlike izmedju svesnog postupka i nesvesnog...

davanje tzv slobode i tzv prada je jos jedan element dehumanizovanja ...

recimo i psihoanaliza je deo te price...

svaka optimizacija pririode je osudjena na propast...

mozemo samo da se nedamo da ce to shvatiti pre nego sto se samouniste...

« Poslednja izmena: 16. Jan 2017, 00:45:37 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602




https://www.youtube.com/watch?v=IlwdTa47esE

  Apsolutno. Njegoš je napisao da je ovaj svet tirjan tirjaninu.

  Entropija je ideal a zna se kako se to završava. Uostalom ovo nije ništa novo o već je viđeno u Rimskom carstvu. Verovatno je bilo i ranije ali samo Rimljani su imali tu naviku da sve uredno zapisuju. Latinski kao mrtav jezi9k je itekako živ Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sve je to vec bilo...apsolutno...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.