Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji: Budućnost dece je u inostranstvu  (Pročitano 6498 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ja ako se secam u BG-u prave problem za one koji bi se vratili iz inostranstva, kao im treba 10 godina da provere da li neko ima diplomu u inostranstvu  Smile
Znaci to odbija i one koji bi se vratili.

Iskreno govoreci, ja mislim da ce veoma mali broj onih da uziva u tom zivotu o kojem mastaju.  U inostranstvu ne rastu pare na drvecu, niti je taj narod ma gde god bio isti ovom.  Jeste Srbi su zajebani, i svakakvi, ali bar znas na cemu si, u inostranstvu ti trebaju godine i godine, i nikada nisi opet na nivou.

Biti gastabajter je najbolje, to sam rekao, i to ponavljam.  Svuda podji, svojoj kuci dodji.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Citat
A povrće prodaju i u inostranstvu sa diplomama. Ili još gore, peru klonje ili rade u vešerajima.

Imas neki primer u svojoj okolini  Smile

Pa i imam mogu ti reći. Svašta čujem. Ima ih mnogo koji sa diplomama odu negde i rade najprljavije poslove. Posle jedno desetak godina se prešaltuju na bolji posao i krene im nekakv život, kredit, auto, kucerak ili stan,  bolja bela tehnika i tehnički uredjaji i tako..

Koliko si ti dugo preko?  Smile

Preko dve i po banke

Dovoljno dugo.
Poštujući diskreciju, neću dalje da ti postavljam pitanja. A i tema je o deci i njihovom školovanju preko.


IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Samsung Galaxy S2
Ta prica...otisli preko...pa dosli ovde...to je burazeru smesno....
Dam ti sajt i mail firme, pa im ti objasni sta da rade u zivotu ...

Ne znam kako da ti to drugacije objasnim...ne umem...ali ta prica...kao bio napolju pa se vratio...pa ne znam..otvorio kafanu...ili firmu...ili...bordel...to je mit....to moze da se desi jednom u hiljadu njih...

Ne umem to bolje da objasnim...

Pa to ti je tako i u Srbiji, niti je svako direktor, niti je svako bogat.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
Ta prica...otisli preko...pa dosli ovde...to je burazeru smesno....
Dam ti sajt i mail firme, pa im ti objasni sta da rade u zivotu ...

Ne znam kako da ti to drugacije objasnim...ne umem...ali ta prica...kao bio napolju pa se vratio...pa ne znam..otvorio kafanu...ili firmu...ili...bordel...to je mit....to moze da se desi jednom u hiljadu njih...

Ne umem to bolje da objasnim...

Pa to ti je tako i u Srbiji, niti je svako direktor, niti je svako bogat.


ја сам мислио да су на западу сви богати Smile  мислим,тако се презентује у другосрбијанским медијима,тако говоре другосрбијански службеници...и ти тако станиславе говориш...откуд сад та контрадикторност? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Samsung Galaxy S2
Ta prica...otisli preko...pa dosli ovde...to je burazeru smesno....
Dam ti sajt i mail firme, pa im ti objasni sta da rade u zivotu ...

Ne znam kako da ti to drugacije objasnim...ne umem...ali ta prica...kao bio napolju pa se vratio...pa ne znam..otvorio kafanu...ili firmu...ili...bordel...to je mit....to moze da se desi jednom u hiljadu njih...

Ne umem to bolje da objasnim...

Pa to ti je tako i u Srbiji, niti je svako direktor, niti je svako bogat.


ја сам мислио да су на западу сви богати Smile  мислим,тако се презентује у другосрбијанским медијима,тако говоре другосрбијански службеници...и ти тако станиславе говориш...откуд сад та контрадикторност? Smile

Gde si tacno nasao tu informaciju da su svi bogati ili direktori ?
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Citat
Pa to ti je tako i u Srbiji, niti je svako direktor, niti je svako bogat.

Au kakva konverzacija, na nivou teletabisa  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.