Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rodila mrtvu bebu posle šest dana agonije u bolnici  (Pročitano 11321 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 
ако жена повраћа крв, носи мртав плод и неће да је породе, и малтретирају је у породилишту, шта је тај муж чекао?



Malo medijskog prostora i ulogu zrtve. Mada, ni ona mi nije jasna. Nosila je mrtav plod i niko nije hteo da je porodi.
Nije mogla na svoju odgovornost da napusti bolnicu i ode u drugu. Nema ni roditelje, ni rodbinu, ni prijatelje, pa nije mogla da se posavetuje u vezi porodjaja. Da, da, sve vise verujem u ovu pricu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Jos uvek nisam upoznala nekog ko je slomio nogu i nije ga bolela (ako ti znas ok)
ali znam zene koje su se poradjale bez urlika. Ako joj lekari i babice peze i samo sto joj ne duvaju u guzu, daju joj instrukcije sta da radi, a ona urlice iz sveg klasa onda je kravetina.

Stvar je u tome sto se slika o porodjaju kod muskaraca i zena stvara preko filmova u kojima svi kukaju i zapomazu kao da ih na zivo rezu...

Eto, meni je drugarica fino objasnila da su nju sili na zivo... i ja sam je pogledala... onako... u hororu...
Objasnjenje koje je ona kao bivsa trudinica, porodilja i sada majka iznela je sledece - toliko si pun svega i svacega, sto lekova, sto prirodnog endorfina, tako da tu iglu ne osetis bas... vise dodje kao malo veca neprijatnost...

A zene su se nekada poradajale u senu... bez icije pomoci... i nisu smele glasa da puste... sto ne znaci da danas treba tako da se postupa i da je to "normlano", ali ne mora ni svaki porodjaj da izgleda kao ubrzani snimak neke medicinske serije gde krv lipti na sve strane, lekari se kupaju u plodovnoj vodi, a  porodilja kida kozu sa ledja svom muzu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Citat
Eto, meni je drugarica fino objasnila da su nju sili na zivo... i ja sam je pogledala... onako... u hororu...
Objasnjenje koje je ona kao bivsa trudinica, porodilja i sada majka iznela je sledece - toliko si pun svega i svacega, sto lekova, sto prirodnog endorfina, tako da tu iglu ne osetis bas... vise dodje kao malo veca neprijatnost...

Moja drugarica je rekla upravo suprotno, Da su promasili mesto za anesteziju , da uopste nije "proradila" i da je to na zivo sivenje bolelo vise nego porodjaj, Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Vidis... svaka zena drugacije reaguje... Smiley)

Nismo sve TV roboti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Nekad se nije davala nikakva anesezija za usivanje, vec je porodilja usivana ubrzo posle porodjaja i tada to ne boli ne znam koliko.
Kao sto su se nekada  zene poradjala na njivi i nista im nije falilo.
Tema Smiley
Da su dali novac, verovatno bi sve bilo ok, ovako nazalost ne.
No, fala Bogu, oporavice se i rodice  drugu bebu,a trauma ce ostati nazalost.
Neverujem da ce lekari biti krivi, jer kao sto neko napisa "nesrecna okolnost" itd...
Tesko je izacii na kraj sa lekarskim "lobijem"


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 
Mene su sili bez anestezije, i tacno je da je jako neprijatno. Ja imam fobiju od igle, cak mislim da me je najvise zabolela iglica za indukciju. Naravno da boli porodjaj, ali ni priblizno kao u filmu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Jos uvek nisam upoznala nekog ko je slomio nogu i nije ga bolela (ako ti znas ok)
ali znam zene koje su se poradjale bez urlika. Ako joj lekari i babice peze i samo sto joj ne duvaju u guzu, daju joj instrukcije sta da radi, a ona urlice iz sveg klasa onda je kravetina.

A muz joj je bas super lik. Saopste mu da zena nosi mrtvo dete i on ne reaguje, ma ok, izvadice ga jednog dana. Daaaaaj, majke ti, da li ti stvarno verujes u tu pricu???

Па шта сам ја реко? Рекох да има жена које једноставно не могу да поднесу болове и онда јаучу. Дај ти некоме инструкције кад га нешто боли...
Такође, можда жена има страх од порођаја па се из тог страха дере. Схвати да нисмо сви исти.
Да, знам доста њих који лом ноге нису осетили.

А откуд ти знаш да он није реаговао? Јел то мора да се прочује у новинама уколико реагује, онако, да ти све то лепо прочиташ и кажеш себи "е, реаговао је!"? Леле.

А за оно "зашто је није водио негде другде"... то је тек бесмислено питање. Жена умире од болова, повраћа, пиша у гаће... и онда ће да дође супруг и да јој каже "диж се жено, дидемо негде другде!". Кадар невера.

Да, верујем у ту причу.

Citat
No, fala Bogu, oporavice se i rodice  drugu bebu,a trauma ce ostati nazalost.

Родиће другу док је прва изгубила живот у нултој години.

...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Vec ima jedno dete.  Smile


Mene su sili bez anestezije, i tacno je da je jako neprijatno. Ja imam fobiju od igle, cak mislim da me je najvise zabolela iglica za indukciju. Naravno da boli porodjaj, ali ni priblizno kao u filmu  Smile

Naravno. Nisam ni rekla da ne boli, vec samo da bas uvek nema potrebe da se dere dok ne padne u nesvest.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 
Pa Tep, te instrukcije koje ti daju i jesu da ti olaksaju. Urlikanjem do besvesti nista nece postici. Savet za one koje se plase porodjaja: pocnite da se plasite sexa bez zastite Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Vec ima jedno dete.  Smile


Шта ти значи ово?

IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.