Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:30:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rock i Heavy metal muzika i sekte?!  (Pročitano 14483 puta)
Ucesnik diskusija


Goth

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3220
Pa,aj i ja da kazem koju rec,iako mi je metal hobi  Smile

Dakle te knjige sto je fairy ili ko vec citala citao sam i ja pre 4 godine i to su obicne gluposti.Naime,problem je u tome sto cete cuti svakakve gluposti od stane popova i same crkve kako muzika sa zapada ne valja nishta i donosi zlo.Kako smo svi mi u crnom satanisti,kako zelimo da naudimo onima koji daju popovima 500 evra za krstenje i slicna sranje.Samim tim zele i teraju ljude da ne slushaju to jer uglavnom u metalu bendovi opisuju zivot onakav kakav jeste.Surov i bez tih sranja,Neki tekstovi govore da boga zaista i nema i sl.Dok drugi govore o Sotoni i tim sranjima.Zapravo ja metal slusham jer mi prija,takodje ne granichim sebe samo ka toj muzici,ali uglavnom.Znaci crkva zeli samo da vam skrene misli i vid sa istine,govoreci kako to ne valja.

Znaci zbog nekoliko razloga :
1.ako shvatite da bog ne postoji,necete vishe odlaziti u crkvu -a to njima bash i ne odgovara jer uglavnom tamo peru novac Smile
2.ako se opredelite za neku drugu religiju popovi nece voziti skupa kola nego ce morati da idu peshaka.to im takodje ne odgovara.

Ako cemo iskreno,ja sam Gotski Hrishcanin,verujem da Bog postoji ali crkva kenja.Kao na nama je da odlucimo koju cemo veru ispovedati,ku*ac.Zbog cega onda kenjaju u vezi ovoga,kako su kiss bili satanisti i sl.Daj bre nek olade malo.Ta crkva od pocetka  coveku donosi samo bol,patnju i nesrecu.koliko je ljudi samo ubijeno zbog religija...ma gubljenje vremena.Zivot imamo samo jedan,treba ziveti za sutra i zezati se u zivotu,a ne da slusham budale..

Eto dugackog posta...  Smile  koga ne mrzi neka cita....

Slava !
IP sačuvana
social share
...Nothing Left...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Neki shit
*ebala vas slava vise  Smile...poludecu od toga izraza..

Nisu svi popovi takvi...ja znam par veoma dobrih ljudi kojima stvarno nije do novca...takodje znam par popova koji ce da te ojade do poslednje pare...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


rock-blues girl forever

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1112
ma u p
Pa,aj i ja da kazem koju rec,iako mi je metal hobi Smile

Dakle te knjige sto je fairy ili ko vec citala citao sam i ja pre 4 godine i to su obicne gluposti.Naime,problem je u tome sto cete cuti svakakve gluposti od stane popova i same crkve kako muzika sa zapada ne valja nishta i donosi zlo.Kako smo svi mi u crnom satanisti,kako zelimo da naudimo onima koji daju popovima 500 evra za krstenje i slicna sranje.Samim tim zele i teraju ljude da ne slushaju to jer uglavnom u metalu bendovi opisuju zivot onakav kakav jeste.Surov i bez tih sranja,Neki tekstovi govore da boga zaista i nema i sl.Dok drugi govore o Sotoni i tim sranjima.Zapravo ja metal slusham jer mi prija,takodje ne granichim sebe samo ka toj muzici,ali uglavnom.Znaci crkva zeli samo da vam skrene misli i vid sa istine,govoreci kako to ne valja.

Znaci zbog nekoliko razloga :
1.ako shvatite da bog ne postoji,necete vishe odlaziti u crkvu -a to njima bash i ne odgovara jer uglavnom tamo peru novac Smile
2.ako se opredelite za neku drugu religiju popovi nece voziti skupa kola nego ce morati da idu peshaka.to im takodje ne odgovara.

Ako cemo iskreno,ja sam Gotski Hrishcanin,verujem da Bog postoji ali crkva kenja.Kao na nama je da odlucimo koju cemo veru ispovedati,ku*ac.Zbog cega onda kenjaju u vezi ovoga,kako su kiss bili satanisti i sl.Daj bre nek olade malo.Ta crkva od pocetka coveku donosi samo bol,patnju i nesrecu.koliko je ljudi samo ubijeno zbog religija...ma gubljenje vremena.Zivot imamo samo jedan,treba ziveti za sutra i zezati se u zivotu,a ne da slusham budale..

Eto dugackog posta... Smile koga ne mrzi neka cita....

Slava !

             ma skroz si u pravu skroz  Smile delim slicno misljenje
                         
IP sačuvana
social share
where is Bobby now,where is Bobby McGee ...........[i][/i]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


rock-blues girl forever

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1112
*ebala vas slava vise Smile...poludecu od toga izraza..

Nisu svi popovi takvi...ja znam par veoma dobrih ljudi kojima stvarno nije do novca...takodje znam par popova koji ce da te ojade do poslednje pare...
i sa tobom delim misljenje................ Smile
IP sačuvana
social share
where is Bobby now,where is Bobby McGee ...........[i][/i]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Goth

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3220
@Darthmaul : Ma poznajem i ja par dobrih,naravno uvek ima i okej likova.Tako da ono...  Smile
IP sačuvana
social share
...Nothing Left...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Life is good, but good life is better!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
slusam i ja isto,ne utice ni na mene negativno

ali sam zaista slusao

Led Zeppelin-ovu pemu

Stairway to Heaven

unazad ortak mi je pustio i ladno se cuje dear satan beautiful satani td, i to je ladno refren te pesme,on je unazad bio pusten

nisam mogao verovat,ladno Smile

Imaš tu i još neke pesme puštene unazad na http://www.jeffmilner.com/backmasking.htm
IP sačuvana
social share



Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slusam rok i metal al ipak odlazim u crkvu par puta godisnje, ako se to moze nazvati vernikom.
znam i ja popove koji zele da te ojade sto vise, procitala sam cak u novostima za jednog iz sapca koji otvara kafic. i taj mi je neki protiv alkohola, droge i ostalog.... eto kakvih ima...
svejedno....volim tu muziku zbog zvuka , ma jednostavno je volim i kraj! a ovi sto trabunjaju da oni koji slusaju metal i rok su odmah sektasi mogu da progutaju te reci odmah! i ja slusam neke grupe za koje kazu da su satanisti, al stvarno me nije briga...ja tu muziku volim jer mi prija da je slusam, a u sta oni veruju, i drugo sasvim mi je svejedno. svako ima pravo da veruje u sta god hoce. pozdrav istomisljenicima! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slusam i ja isto,ne utice ni na mene negativno

ali sam zaista slusao

Led Zeppelin-ovu pemu

Stairway to Heaven

unazad ortak mi je pustio i ladno se cuje dear satan beautiful satani td, i to je ladno refren te pesme,on je unazad bio pusten





znam za to , imam taj mikser sto pusta pesme unazad i jesam cula slicno za stairway to heaven, al bez obzira to mi je jedna od omiljenih pesama... inace skoro mi je bila drugarica koja slusa narodnjake, zezale smo se malo i treba da cujete kako zvuce cecine pesme unazad! uzas, moram samo da vidim koja je to pesma bila, trenutno se ne secam naziva. pozz

« Poslednja izmena: 03. Dec 2006, 00:51:46 od bocky13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 6233
Da bi se cuo uzas ne moras ih pustati unazad. :-)

Sto se tice veze satanizma i sekti sa muzikom, kao sto necu slusati sektasa ako me njegova prica ne interesuje, tako necu slusati bend koji promovise satanizam ili neku destruktivnu sektu. A ako mi neko kaze da sam sektas ili satanista zato sto slusam metal ja cu ga kategorisati kao glupog i to cu mu otvoreno reci. I vise nista necu reci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Life is good, but good life is better!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
kako se zove program za puštanje pesama unazad i gde da ga skinem?
IP sačuvana
social share



Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:30:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.