Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:52:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Robin Hud (2010)  (Pročitano 15948 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Ispljuvaste film na nevidjeno,kao da je u pitanju"Lipovacka suma gori,a Robin se za ud ceska" u reziji Srdjana Dragojevica,sa,neam pojma, Mimom Karadzicem kao Robinom i u Pink produkciji... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone 7
meni jednostavno nije zanimljiva ta priča Smile uvek me je nešto nervirala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko sam primetila po stranim sajtovima, uglavnom svi polaze od crtaca i filmova sa Erolom Flinom, jel'te Smiley

S druge strane, oni koji se bave istorijom, kazu da ovaj Robin vise odgovara originalu, sto po godinama, sto po brutalnosti... nazivaju ga Robinom Hudom za odrasle...
I nikome nije jasno, ukljucujuci i mene, zasto je Skot insistirao da ima istu frizuru kao Maksimus...  Smile

Nesto slicno je uradjeno i sa novim Serlokom koga je Rici izbacio iz odela i ubacio u bokserski ring...

Videcemo...

Inace, slazem se da je muzika malo preterana, ali posto je ovo prvi trejler, verovatno ce doci i do izmena... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Diznijevog  Robina (lisac) pamtim kao i E.Flina sa matine predstava dok smo još imali bioskop.Zadnja verzija R.Huda koju sam (opet)  odgledao je komedija M.Bruksa Robin Hood: Men in Tights (1993).Šta će od ovog biti zaista ne znam jer nisam ništa osim trejlera video.Samo nja ovo sve gledam sa velikom rezervom iako je R.Skot poznat po tome što se trudi da vizuelno ispoštuje epohu koju snima.Ima tu ponekad dosta preterivanja ali šta se drugo može očekivati od reditelja A produkcije koji je sklon kompromisima.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone 7
Prema trejleru sviđaju mi se uglovi nekih scena, npr kad šibne strelu pa uspori taj detalj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ridley che uvjek imat moje poshtovanje zbog prvog Aliena, ali moram da priznam da je chovjek oslabio kao direktor u zadnjih par godina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Aman, kako, ali kako mogu da stave ovakvu muzicku podlogu na trejler za istorijski film?!!! Jednostavno ne ide. U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata, pogotovo ne ova distorzija gitare. Ali, dobro
Onda, u trejleru se apsolutno nista ne vidi osim bobre. Uopste ne prikazuje kakva ce prica da bude. Jeste da svi znamo Robina Hudu i sta je on radio, ali opet mora da su uveli neke novine.
Mislim da ce film biti razocarenje.
Iznervirao si se  Smile U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Aman, kako, ali kako mogu da stave ovakvu muzicku podlogu na trejler za istorijski film?!!! Jednostavno ne ide. U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata, pogotovo ne ova distorzija gitare. Ali, dobro
Onda, u trejleru se apsolutno nista ne vidi osim bobre. Uopste ne prikazuje kakva ce prica da bude. Jeste da svi znamo Robina Hudu i sta je on radio, ali opet mora da su uveli neke novine.
Mislim da ce film biti razocarenje.
Iznervirao si se  Smile U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata  Smile

Sta ti nije jasno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
najbolji Robin Hud je onaj crtani, sa lisicom Smile

potpisujem

Ispljuvaste film na nevidjeno,kao da je u pitanju"Lipovacka suma gori,a Robin se za ud ceska" u reziji Srdjana Dragojevica,sa,neam pojma, Mimom Karadzicem kao Robinom i u Pink produkciji... Smile

pa, i nije mnogo daleko...

S druge strane, oni koji se bave istorijom, kazu da ovaj Robin vise odgovara originalu, sto po godinama, sto po brutalnosti

pritupi Australijanac u ulozi engleskog plemica... da, verno odgovara originalu

Prema trejleru sviđaju mi se uglovi nekih scena, npr kad šibne strelu pa uspori taj detalj Smile

daaaa, to nikad nije dovoljno korisceno...

Ridley che uvjek imat moje poshtovanje zbog prvog Aliena, ali moram da priznam da je chovjek oslabio kao direktor u zadnjih par godina...

sto se mene tice, u zadnjih deceniju i po...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Aman, kako, ali kako mogu da stave ovakvu muzicku podlogu na trejler za istorijski film?!!! Jednostavno ne ide. U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata, pogotovo ne ova distorzija gitare. Ali, dobro
Onda, u trejleru se apsolutno nista ne vidi osim bobre. Uopste ne prikazuje kakva ce prica da bude. Jeste da svi znamo Robina Hudu i sta je on radio, ali opet mora da su uveli neke novine.
Mislim da ce film biti razocarenje.
Iznervirao si se  Smile U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata  Smile

Sta ti nije jasno?
Samo smo trejler videli.Ili ti mozda nesto vise znas?U muzici ovakvom zanra ne sme bili elektricnih instrumenata  Smile Zasto ? Da li je neko negde zapisao da u Robin Hudu mora da bude luta,flauta i sl.Aj da pogledamo film pa da komentarisemo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:52:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.