Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:27:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Road to Oscar 2010  (Pročitano 12413 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Zamalo da ceo Oskar opet bude sveden samo na politiku.

Americka propaganda o njihovim trupama (Hurt Locker) i prekomerno podgojene crnkinje u teskim zivotnim problemima sa svetlom na kraju tunela. Da se covek ispovraca.

Jos sam ocekivao da ce u kategoriji dokumentarnog filma pobediti ona propaganda o Kini, to bi bio yaokruyen dogadjaj.

Jedina dva Oskara koja su bas zasluzena su Sandra Bulok i Kristof Valc.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Jedina dva Oskara koja su bas zasluzena su Sandra Bulok i Kristof Valc.

Smile

Po mom misljenju uz Waltz-a, Up je apslutno zasluzio 2 oskara koja je dobio.
Najveca konkurencija je, ubedljivo, bila u izboru za najbolji strani film. Drago mi je sto su Argentinci uzeli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Uvek sam bio a i nadalje cu biti misljenja da se igrani i crtani filmovi ne mogu stavljati u istu kategoriju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
Apple iNat
Zamalo da ceo Oskar opet bude sveden samo na politiku.
Sta je tu cudno. Politika je sastavni deo Oscara od samog pocetka; malo je falilo da Hearst unisti Citizen Kane-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020


 Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
E, da, zaboravih to da pomenem... Secret In Their Eyes je zasluzio oskara za najbolji strani film i drago mi je sto ga je dobio. Ponovo je konkurencija za najbolji strani film bila jaca nego za najbolji na engleskom.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Ali pateticne crnkinje i prezvakana klise prica o jadnom zivotu u produkcije Opre Vinprolivfri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Crnacki lobi. To je jedan od onih ljigavih filmova koji su snimljeni za oskara samo... Kao Milk prosle godine... Price o diskriminaciji uvek pokupe bar 1 oskara.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zasto lako, kada moze tesko

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia n73
U odnosu na proslogodisnju dodelu  Oskara, ova godina je mnogo bolja i ceremonija i nominovani. Sto se tice Glumaca nagrade koje su dobili mislim da su skoro svi zasluzili. Jeff Bridges definitivno jer je covek glumacki mag, Sandra Bullock takodje, mada mi se tip filma nimalo ne svidja (klasicna Americka debilna prica gde uspesna osoba kao pomaze i trudi se da od apsolutnog idiota napravi nesto...... vrlo glupo i vec vidjeno). Christoph Waltz je do samog pocetka dodele bio jedini moj favorit i jedini za koga sam znao unapred da ce debitovati....bravo za najveceg cara ove godine. za Mo'Nique  ne mogu nista da kazem lepo, nit je znam nit mi se svidja  pogotovo sto glumi u filmu koji oslikava demente debele svilnje  koje ih imaju Ameri ko mi mrave.
Takodje mi se svidjao izbor animiranih filmova kao i pobenik medju njima(Up), cak i vise nego ovi glavni konkurenti. A sto se tice glavnih konkurenata nadao sam se da ce Avatar mnogo bolje proci od The Hurt Locker-a iako to mozda nije bilo tako predvidjeno od strane drugih.Naime The Hurt Locker je takodje prica za debilne amerikance koji se pale na rat, vojsku  kurceve heroje njihove (koje redovno vracaju kuci u 4 nerendisane daske iz Iraka) oruzije i sva ta sranja. i naravno nadje se neka budala napise pricu i dodje dobar reziser i sve te gluposti spakuje u jednu kvazi antiratnu dramu koja je verovatno do boga glupa i smornai svi se saosecaju kobajagi sa njom. Dodju lobisti(koje nadju vrlo lako jer ovu temu podrzavaa mnogo) i srede  6 komada nizasta. Ali ok, konkurencija je spala na dva slova pa je prica, koja je bila bliza njima, pobedila. Mozda bi AVATAR bolje prosao da se u nekom trenutku pojavio Na'vi"i lobi iliti Lobisti sa Pandore.  Smile       
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ajde ako neko nadje ceo show neka okaci ovde link za skidanje.
Hvala!
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:27:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.