Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 01:33:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Koju grupu vise gotivite?
Red Hot Chilli Peppers
52%  (170)
Guns n' Roses
48%  (157)
Ukupno glasova: 327
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51 53 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RHCP ili Guns n' Roses  (Pročitano 36709 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
@Velja Slash...

Pod jedan... Otkud tebi to da sam ih ja zavolela nedelju dana pre Indjije? Nisam ja jedan od onih "fanova" koji su se juce primili na Pepperse i znaju 3 pesme, a misle da su neki fanov. Taj koncet sam cekala dugo, patila, molila Boga da dodju i dosli su.

Pod dva... Sve pesme koje sam navela su I TE KAKO poznate i bend ih STALNO svira. Od navedenih jedino "Breaking the girl" nisu skorije svirali, tj. posledji put do sad su je svirali 5. 6. 2003., ali to ne iskljucuje mogucnost da je sviraju na sledecoj turneji ili u pauzi izmedju ove i sledece turneje, kada budu imali svirke, posto su na ovoj turneji svirali cak i pesme koje nisu po svirali 20 godina. Cak su na novoj Stadium Arcadium turneji svirali i neke vrlo stare pesme prvi put u zivotu, nikada ih pre nisu svirali. Tako da nemoj vise da se blamiras i pokusavas da prosipas znanje o bendu u kom, ocito, pojma nemas.

Pod tri... Zasto mislis da moram da budem glupa da bi mi se svidele sve te pesme? Zasto mislis da nekoj normalnoj osobi ne mogu da se svide sve pesme njenog omiljenog benda? Boze, svasta... Jedan on mnogobrojih i vaznih razloga zasto toliko obozavam Pepperse je naravno, to sto mi se sve pesme svidaju. Apsolutno sve.

I da, za kraj... Nije mi jasno zasto tako reagujes? Da li sam mozda kojom prilikom uvredila Gunse ili rekla da su los bend? Da li sam uvredila tebe ili bilo kog fana ovde? Ne? E, pa onda bih te lepo zamolila da i ti uradis isto, posto ti nista lose, a i nikome ovde, nisam uradila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N70
@Velja Slash...

Pod jedan... Otkud tebi to da sam ih ja zavolela nedelju dana pre Indjije? Nisam ja jedan od onih "fanova" koji su se juce primili na Pepperse i znaju 3 pesme, a misle da su neki fanov. Taj koncet sam cekala dugo, patila, molila Boga da dodju i dosli su.

Pod dva... Sve pesme koje sam navela su I TE KAKO poznate i bend ih STALNO svira. Od navedenih jedino "Breaking the girl" nisu skorije svirali, tj. posledji put do sad su je svirali 5. 6. 2003., ali to ne iskljucuje mogucnost da je sviraju na sledecoj turneji ili u pauzi izmedju ove i sledece turneje, kada budu imali svirke, posto su na ovoj turneji svirali cak i pesme koje nisu po svirali 20 godina. Cak su na novoj Stadium Arcadium turneji svirali i neke vrlo stare pesme prvi put u zivotu, nikada ih pre nisu svirali. Tako da nemoj vise da se blamiras i pokusavas da prosipas znanje o bendu u kom, ocito, pojma nemas.

Pod tri... Zasto mislis da moram da budem glupa da bi mi se svidele sve te pesme? Zasto mislis da nekoj normalnoj osobi ne mogu da se svide sve pesme njenog omiljenog benda? Boze, svasta... Jedan on mnogobrojih i vaznih razloga zasto toliko obozavam Pepperse je naravno, to sto mi se sve pesme svidaju. Apsolutno sve.

I da, za kraj... Nije mi jasno zasto tako reagujes? Da li sam mozda kojom prilikom uvredila Gunse ili rekla da su los bend? Da li sam uvredila tebe ili bilo kog fana ovde? Ne? E, pa onda bih te lepo zamolila da i ti uradis isto, posto ti nista lose, a i nikome ovde, nisam uradila.


Kome se ti pravdas... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
@Velja Slash...

Pod jedan... Otkud tebi to da sam ih ja zavolela nedelju dana pre Indjije? Nisam ja jedan od onih "fanova" koji su se juce primili na Pepperse i znaju 3 pesme, a misle da su neki fanov. Taj koncet sam cekala dugo, patila, molila Boga da dodju i dosli su.

Pod dva... Sve pesme koje sam navela su I TE KAKO poznate i bend ih STALNO svira. Od navedenih jedino "Breaking the girl" nisu skorije svirali, tj. posledji put do sad su je svirali 5. 6. 2003., ali to ne iskljucuje mogucnost da je sviraju na sledecoj turneji ili u pauzi izmedju ove i sledece turneje, kada budu imali svirke, posto su na ovoj turneji svirali cak i pesme koje nisu po svirali 20 godina. Cak su na novoj Stadium Arcadium turneji svirali i neke vrlo stare pesme prvi put u zivotu, nikada ih pre nisu svirali. Tako da nemoj vise da se blamiras i pokusavas da prosipas znanje o bendu u kom, ocito, pojma nemas.

Pod tri... Zasto mislis da moram da budem glupa da bi mi se svidele sve te pesme? Zasto mislis da nekoj normalnoj osobi ne mogu da se svide sve pesme njenog omiljenog benda? Boze, svasta... Jedan on mnogobrojih i vaznih razloga zasto toliko obozavam Pepperse je naravno, to sto mi se sve pesme svidaju. Apsolutno sve.

I da, za kraj... Nije mi jasno zasto tako reagujes? Da li sam mozda kojom prilikom uvredila Gunse ili rekla da su los bend? Da li sam uvredila tebe ili bilo kog fana ovde? Ne? E, pa onda bih te lepo zamolila da i ti uradis isto, posto ti nista lose, a i nikome ovde, nisam uradila.


Kome se ti pravdas... Smile

Ne pravdam se ja nikome, samo iznosim cinjenice koje Velja Slash, ocigledno, ne zna. Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 21:32:46 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D520
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji :)
IP sačuvana
social share

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje". Ivo Andrić

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji :)
Tema je zapoceta ovom recenicom.
Zanima me koja je grupa na forumu popularnija
Prema tome mozemo da raspravljamo samo o tome ko vise voli Gunse, a ko Pepperse. Nema potrebe raspravljati o tome ko je bolji, jer su to (bez ikakve dileme) Gunsi...
Ovo nije samo moj licni stav, vec stav ljudi koji se mnogo bolje razumeju u muziku od svih nas zajedno!!!!!!
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 23:15:39 od Voodoo chile »
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
^Nisi u pravu i kraj. Necu nikada da se slozim. To nije cinjenica, makar ti pricao da jeste koliko hoces. Mene ne mozes ubediti u suprotno. Pogledaj malo liste i ankete bassista, na nasim ili stranim sajtovima, Flea je prvi... Chad je usao u Ginisovu knjigu rekoda, Johna smatraju Hendrixovim naslednikom jer je kao dete znao da svira sve njegove pesme... Nema nekih listi pevaca, ali Anthony ima fenomenalnu boju glasa i moze i da peva i da repuje toliko brzo da niko ne moze da ga prati...  Necu da se svadjam, stvarno, da ne bih pukla. Samo ne vidim zasto bismo ponavljali ono sto smo rekli vec milijardu puta, smoricemo.

A sto se tice toga koliko se ko razume u muziku... Nemojte da shvatite pogresno i necu da ispadne da se hvalim, ali... Idem u Muzicku Gimnaziju, a to je jaaaako teska skola, jedva se prolazi, a ja sam Vukovac. Sviram gitaru, imam mnoooogo, mnogo nagrada i pre par godina sam bila prva na Balkanu. Tako da se u muziku i te kako razumem.

Kakogod, nemoj da mi odgovaras na ovaj post, jer cemo onda samo nastaviti sa raspravom. Wink
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 23:40:42 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji :)
Tema je zapoceta ovom recenicom.
Zanima me koja je grupa na forumu popularnija
Prema tome mozemo da raspravljamo samo o tome ko vise voli Gunse, a ko Pepperse. Nema potrebe raspravljati o tome ko je bolji, jer su to (bez ikakve dileme) Gunsi...
Ovo nije samo moj licni stav, vec stav ljudi koji se mnogo bolje razumeju u muziku od svih nas zajedno!!!!!!


 Smile Smile Smile

Citat
Idem u Muzicku Gimnaziju, a to je jaaaako teska skola, jedva se prolazi, a ja sam Vukovac. Sviram gitaru, imam mnoooogo, mnogo nagrada i pre par godina sam bila prva na Balkanu. Tako da se u muziku i te kako razumem.

Šta li vas uče u toj školi kad tako razmišljaš? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S3
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji :)
Tema je zapoceta ovom recenicom.
Zanima me koja je grupa na forumu popularnija
Prema tome mozemo da raspravljamo samo o tome ko vise voli Gunse, a ko Pepperse. Nema potrebe raspravljati o tome ko je bolji, jer su to (bez ikakve dileme) Gunsi...
Ovo nije samo moj licni stav, vec stav ljudi koji se mnogo bolje razumeju u muziku od svih nas zajedno!!!!!!



e posle ove rečenice je tema zrela da ode pod ključ,jer je čovek u jednoj rečenici rekao sve!!
a još jedan razlog za ključ je neprestano smaranje devojčice koja čini mi se da ima mozga,ali ga ne koristi nikako,a to je RHCP girl!
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S3
  Necu da se svadjam, stvarno, da ne bih pukla.



rekao bih da si odavno pukla
izvinjavam se  na duplom postu!
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Otkud ti pravo da me vredjas? Ne verujem da je to dozvoljeno.

Uce nas isto sto i u pravoj Gimnaziji plus imamo i strucne, muzicke predmete...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51 53 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 01:33:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.