Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 02:51:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rezultati referenduma  (Pročitano 17045 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Sokobanja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Nama treba sistem kao u grckoj gde je glasanje obavezno i neizlazak se kaznjava. Pa nek onda glasa ko kako hoce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
Dobro da sad ne preterujemo, nisu rekli da ce biti produzeno vec da ce oni koji se zateknu na glas mestu u 20 h, ce moci da glasaju, da nece biti vraceni.

Sto se tice citanja, bilo je u novinama, tako da ko je hteo mogao je da Procita.

Ja se nadam i vise od 10 %, da nismo bas toliki ....
A sto bih ja Ustav morao u novinama da citam... ej... pa to su lepo ljudima trebali na kucne adrese da posalju i to jedno 3-4 meseca ranije, da ljudi imaju vremena da procitaju, pa da razmisle o tome i onda kazu, da ovo je dobro za mene i moju zemlju ili da kazu, ne ovo nista ne valja... a ne ovako, izadjite, glasajte, bice super... a otkud ja znam da nisam zaokruzio DA a u Ustavu pise da ce me obesiti za primer...

Smesno...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia ?
Slazem se 100%! za Grcku! ustav je mogao da vidi svako koga zanima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
Slazem se 100%! za Grcku! ustav je mogao da vidi svako koga zanima!
Nema sta mene tu da zanima, ja taj Ustav na ruke dobio nisam, a da idem da kupujem novine i da ga iz njih citam... pa ne pada mi na pamet da to radim... dovoljno mi je sto mi EPS urucuje racun za RTS i to bez kasnjenja koji moram da platim, a ne placam ga (normalno)... to im nije problem da isporuce na kucnu adresu...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Dobro da sad ne preterujemo, nisu rekli da ce biti produzeno vec da ce oni koji se zateknu na glas mestu u 20 h, ce moci da glasaju, da nece biti vraceni.

Sto se tice citanja, bilo je u novinama, tako da ko je hteo mogao je da Procita.

Ja se nadam i vise od 10 %, da nismo bas toliki ....

na glasackom mestu i ispred njega... sto je velika razlika... ja sam recimo oko 11 km ispred svog birackog mesta, u pravcu istok-jugoistok... i bicu ovde u 20h i onda recimo odem na glasanje, i ko moze da mi zabrani... to pravilo i jeste tako sastavljeno da bi moglo da se tumaci po potrebi... Uostalom, kad mogu Danci da glasaju do ponoci, mi cemo verovatno moci i do srede...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Sokobanja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
I da su poslali na kucne adrese  mali broj ljudi bi ga citao a jos manji broj razumeo to sto pise
Inace clanstvo DS-a bojkotujre referendum Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6120c
Slazem se 100%! za Grcku! ustav je mogao da vidi svako koga zanima!
Nema sta mene tu da zanima, ja taj Ustav na ruke dobio nisam, a da idem da kupujem novine i da ga iz njih citam... pa ne pada mi na pamet da to radim... dovoljno mi je sto mi EPS urucuje racun za RTS i to bez kasnjenja koji moram da platim, a ne placam ga (normalno)... to im nije problem da isporuce na kucnu adresu...

upravo tako... nemam ja para za novine...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Takodje se slazem za Grcku. Odlicna fora, nisam znao.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia ?
????????????????????? Smile Covece preduzmi onda nesto!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Mogao je, imalo je nacina da ako hoces da ga vidis mozes da ga vidis... sa druge strane... ustav nije nesto sto treba na taj nacin da funkcionise.. 30% ljudi ni ne razumeju sta tu pise.. tj koja bi razlika bila izmedju toga i onoga.. ljudi kopaju zemlju ne zanima ih to, ne razumeju se u to.. njima to isto zvuci.. 20% ljudi nema vremena da spava a kamoli da juri novine i dodatke ili da juri po internetu (na kompjuteru koji nema) kako to izgleda...
Ako treba nekom da predstavis zasto treba da glasa.. ne zoves Cecu, Seku i ostale da pozovu ljude na izbore.. kazes im konkretno.. i to im ne govori njihov stranacki lider.. treba da im kaze neko nezavisan kome veruju... nisam siguran da takav neko postoji.. ali ako svi redom zovu da se na to izadje.. to sigurno nije dobro.. jer oni se nikad ni oko cega nisu slozili...

Citat
Takodje se slazem za Grcku. Odlicna fora, nisam znao.
Koga zanima vise informacija:

Electorate

All Greek citizens who are 18 or over on the date of the election are eligible to vote, provided they are on the electoral register, unless:
- they are imprisoned for a criminal offence and they have been expressly deprived of the right to vote with a judicial decision,
- they are mentally incapable of making a reasoned judgement, according to a judicial decision.

The Constitution provides after the amendment of 2001 for the right of Greek citizens living abroad to vote for the legislative elections. Nevertheless, no law implementing the constitutional provision has yet been passed.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 02:51:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.