Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:44:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Restartuje se  (Pročitano 1046 puta)
01. Sep 2008, 13:08:25
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple k750i
Formatirao sam C misleci da ce mi to pomoci,medjutim isto se desava s tim sto se pre formata pojavljivao plavi ekran,a sad ne.Znaci restartuje se kad pustim Utorrent i kliknem dole misem na normal kao na slici sto sam oznacio,to je prvi slucaj restarta,a drugi kada sa programom Driver Genius Pro krenem da radim backup drivera,krene i samo se restartuje,eto to su ta dva slucaja,ovako nema drugih problema i posle restarta u startupu se pojavi ovo kao na slici kao posledica istog

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ScreenHunter_02 Sep. 01 13.02.gif
(42.84 KB, 960x722)
ScreenHunter_01 Sep. 01 13.01.gif
(324.05 KB, 960x722)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
A da uradis jedan scan celog hard-a programom Malwarebytes Link...
A plavi ekran bi ti se pojavio sigurno kada bi iskljucio ovu opciju...Desni klik na My computer->properties->advanced->pod StartUp and Recovery klikni Settings i iskljuci opciju Automatically restart!!!

Onda mozes da nam posaljes koji je plavi ekran pa da vidimo sta cemo dalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple k750i
Odradjen je format C,tako da cemo taj scan preskociti za sada,evo ga plavi ekran

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

01092008029.jpg
(812.6 KB, 2048x1536)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Uradi kao sto ovde pise....Ako znas engleski lako ces se snaci i mozda i resis problem...Takodje pogledaj i ovo!!!

ukratko na srpskom:Proveri temperature u BIOS-u..Znaci kada se pojavi plavi ekran uradi brzo reset kompa i udju u bios i ocitaj temperature...Ako su temperature u redu onda je mozda memorija...Izvadis RAM (ako imas jedan modul) pa ubacis u drugi slot...Ako nije ni do toga onda udji u BIOS i idi na opciju LoadSafeDefaults Options...Tako nesto...Ili mozda jos bolje,izvadi bateriju koja se nalazi na maticnoj i vrati je posle 5 min..Time ces da resetujes CMOS...Pokusaj sve ovo pa se javi sta si uradio!!!!
« Poslednja izmena: 01. Sep 2008, 15:02:50 od goran988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple k750i
Izvadio bateriju,temp normalne i opet isto.Kad sam formatirao,ako ti to nesto znaci,ja sam proveravao posle instaliranja svih drivera hoce li se to desiti i nista,sve proslo kako treba i mislio sam da ce biti ok,pa vise nisam proveravao i onda skinuo sav windows update i programe koje sam pre imao i da proverim i restartovao se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Ram memorija jel vadjena???
Ako nisi obavezno je izvadi pa vrati...
Istestiraj komp pa ako opet zakove onda...

Iskljuci racunar,izvadi sve komponente koje imas i ostavi samo osnovne ...Znaci neka ostane graficka,hdd,maticna,ram,...
A izvadi sve tipa modem,tv-kartica,....
Onda pokreni komp i istestiraj da li radi normalno...
Ako radi onda vracaj jednu po jednu komponentu i tako ces naci do koje je problem!!!

A to za update win-a  Smile ???
Mislim da nije do njega ali za svaki slucaj iskljuci update...Odi u start->run->services.msc -> Nadju Automatic Updates i idi na stop pa na disabled...Takodje iskljuci tu i Background Intelligent Transfer Service,Indexing Service,Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS),...Onda reset win-a pa pokusaj!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple k750i
Resio sam problem,a da ne poverujes sta mu je smetalo,juce mi blokira i Burek sajt,stalno mi stajalo ono jucerasnje vreme kad si odgovorio,kad sam hteo da odgovorim izbaci mi odjavu,odjavim se kao i kad krenem da udjem na Burek ja vec prijavljen i sve mi stoji isto,nema novih odgovora,sve zakucalo.Jutros upalim racunar i opet isto stoji,iznerviram se i opet format i resim jedno po jedno da instaliram,i pocne da me izbacuje kad sam instalirao My lockbox,onaj folder sa sifrom i ponovo pocne da se restartuje,obrisem i nemam vise problema,eto,glupa sitnica,a zeza,hvala jos jednom Gorane Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Nema na cemu!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ja imam sada isti problem i palvi ekran mi se pojavljuje uvek kada ulazim u bilo koji disk bez obzira da li je sistemski ili ne, a to mi se pocelo desavati od kada mi se poceo sam od sebe ukljucivati AntiSpyware 2009 Alert, prvo sam mislio da je virus ali sada kada sam ovo procitao interesuje me sta je to lockboy i kako da ga obrisem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:44:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.196 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.