Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:17:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Restartovanje racunara  (Pročitano 4830 puta)
24. Dec 2008, 19:00:20
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
Imam jedan meni malo cudan problem sa racunarom ja cu probati da ga sto bolje objasnim u nadi da cu dobiti resenje. Evo ovako imam stariju masinu 1,4 GHz (klokovano), GeForce 4 mx 440, 1 GB ddr1 (sastavljen iz tri memorije 512+256+256), win XP sp3... Ako je jos nesto bitno vezano za ovaj problem pitajtr. Komputer kad upalim ili stane na pocetnom ekranu kod provere memorije ili digne win normalno. Medjutin nakon par minuta, nekad i do pola sara, pocne prvo da izbacuje firefox da je doslo do problema i mora da ga ugasi ili se racunar resetuje. A ako se ne resetuje odma onda u roku od par minuta obavezno. Kad se racunar ponovo upali radi bez ikakvih problema i po par dana (to sam bas ovih dana testirao). Uglavnom do ovog problema sa resetovanjem dolazi svaki put kad ostavim racunar da duze vreme neradi (preko noci). Pazio sam na temperaturu, ne povecava se, skenirao sam komp pomocu nod-a i nekog anti aware-a i nema problema. Ima li neko ideju zbog cega se to desava.

PS: Danas kad se palio izbacio mi je nesto kao win NT ne moze da pronadje low memoriju postoji samo 0 KB a njemu je potrebno 512 KB.
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
ili je virus , ili je nesto do hardware u sta sumnjam ...  Smile
skeniraj komp sa ovim za svaki slucaj
http://www.malwarebytes.org/mbam.php
ako ti on nista neprijavi onda virusi nisu vec je taj XP busan ko svajcarski sir
update windowsa ce najverovatnije resiti problem
a mozes i ovo (ako imas instalacioni CD od XP-a)
Start / Run kucaj
Kod:
sfc /scannow
pa enter
kad ti zatrazi instalacioni XP i ako ti zatrazi ubaci cd u rom
kad se zavrsi restartuj komp
ako nenadje nista,program ce sam zavrsiti
skini i ovaj program...sredi registry..
http://www.ccleaner.com/

...itd

javi sta si uradio  Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 19:22:48 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
Skenirao sam uz pomoc ovoga gore i nasao mi je jednog trojanca. Medjutim on je bio u exe file-u koji nisam pokretao i koji sam ubacio mnogo kasnije nego sto se ovaj problem pojavio. Sumnjam i ja na XP tj na ovaj SP3 jer odprilike kad sam njega instalirao pojavili su se problemi. Medjutim ja sam rusio sistem nedavno ali sam naravno opet instalirao isti SP3. Neradi mi CD-Rom trenutno tako da cu morati da update-ujem kad to odradim javljam se ponovo.  Smile

Edit: Update-ovan, javljam sutra promene kad ga budem ostavio malo da "miruje". Hvala u svakom slucaju na brzom odgovoru. Smile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 01:28:17 od Madnessapa »
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
I dalje isti problemi, jos danas kad mi me prvi put palio skontao je samo 192 B rama pri memory testu, kad sam ga restartovao sve normalno.
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Alcatel ot991
Onda imas problem sa memorijama, izvadi ih, obrisi kontakte na njima suvom krpom, zameni mesta, probaj mozda pomogne, imao sam slicnih problema sa jednim kompom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
Vadio sam ih i stavljao po jednu al i dalje se pojavljuju problemi kad prvi put upalim kopm posle duzeg mirovanja.
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
proveri virtualnu memoriju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
paging file mi je iskljucen ako si mislio na to. Evo i posle jos par dana uvek isti problem se pojavljuje, koji nestaje nakon tog prvog restartovanja. Da nije nesto do napajanja mozda?
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Nokia 6220
Ovaj tvoj SP3 oce da pocne sam defragmentaciju diska kad ne diras kompjuter odredjeno vreme, al izgleda da ta defragmentacija ima neki bug. Meni se desavalo da kad komp nista ne radi odjednom pocne da forsira hard disk kao nenormalan , bas se cuje kako grebe po njemu i onda mi se pojave neke glupe greske. Ostavi ga neko vreme i ako cujes da se muci hard disk , onda stavljaj SP2(to bih ti preporucio bez obzira da li to ima veze sa tvojim konkretnim problemom).
Resetovanje moze da ima veze sa napajanjem ako si nadogradio komp nekom komponentom koja vuce mnogo snage.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
Nisam nadogradio komp u poslednje vreme. Ne ne pokrece defragmentciju, ne cuje se hard nakon duzeg mirovanja. Sumnjam i ja na SP3 jer kao sto sam naveo problemi su poceli odprilike kad sam prvi put stavio taj SP. Evo komp mi radi vec 10-ak sati bez ikakvih gluposti, niti se rusi firefox niti se resetuje. Znaci problem se pojavljuje samo prvi put nakon paljenja racunara posle duzeg ne rada.
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:17:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.