Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Restartovanje racunara (Ljudi pomagajte!!!)  (Pročitano 2954 puta)
17. Okt 2007, 14:36:04
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Racunar mi radi perfektno dok ne ukljucim USB kabal od wireless adaptera (WA) odnosno dok se ne poveze na net, mislim, i tada radi normalno, ali sve dok ima protok podataka (sto sam primjetio), ali cim se ne radi nikakav download ili se ne osvjezavaju ili otvaraju nove stranice (znaci download podataka u racunar) racunar se restartuje nakon nekoliko sekundi, sto kaze da nemogu da ga ostavim ni minute samog, nemogu da odem do WC-a ili da radim nesto drugo na racunaru nevezano za net :S
Kada ostavim racunar da se restartuje i kada nista ne radim, on nakon sto se poveze na mrezu, nakon 20-tak sekundi restartuje i tako stalno dok ne iskljucim kabal od WA. Takodje normalno radi kada nije povezan na mrezu sa ukljucenim WA.
Tvrdi disk sam zbog ovog problema 5 puta formatirao i svaki put stavljao novi windows, svaki put se ponavljalo isto.
Bili su mi instalirani Kaspersky 6. 0. 1. 411 i Zone Alarm zajedno na pocetku, ali ih nisam kasnije instalirao jer sam procitao na forumu da to moze biti razlog. Poslednji put sam instalirao KAV ali sam ga deinstalirao i instalirao BitDefender.
Racunar je poceo da manifestuje ove simptome odprilike u vrijeme kada sam instalirao program za prebacivanje podataka sa mobilnog telefona na racunar i kada sam prikljucio telefon na racunar, mislim da se tada prvi put iskljucio na taj nacin a mozda se varam pa trazim razlog :) Nakon deinstaliranja programa i svega problem se nastavio.

Ponovo sam izbrisao sve sa racunara, instalirao samo wireless adapter i pokusao da se spojim, isto se ponovilo.
Posto je problem isti i bez nekih programa, navodim i svoju konfiguraciju jer je mozda problem i u hardweru.

Windows XP Professional, verison 2002 SP 2
AMD Sempron 2600+ 1. 6 GHz
768 MB DDR memorije
Skystar 2 Satelitska kartica
HDs: Maxtor 80 GB, WD 40 GB
Nvidia GeForce 6200 128 MB
DVD pisac
DVD citac
ASUS USB Wireless network adapter
MB Asus K8V-MX
Napajanje MS industrial KY-400ATX (znam da napajanje nije neko, ali radilo je sve normalno do skoro)

Hvala svim zainteresovanim da pomognu koji citaju ovo.
Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
vidi mozda ti ne lezi graficka ,memorija ili procesor na svom mestu ,izvadi sve i stavi ponovo nista te ne kosta
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mogao bi da pogledash i da li nisi sluchajno u nekom programu postavio da restartuje rachunar kad zavrshi download .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
ako ti je napajanje slabo a masina jaka ,verovatno je napajanje ,jednostavno to moras da kupis inace jedan problem vuce drugi  Smile imao sam slican problem
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
iudex... pogledaj sta ti pise u Event viewer-u u administrative tools. Mozda tamo nadjes korisnu informaciju
zbog cega ti se resetuje komp. Mozda ti je u services namesteno da ti DHCP Client restartuje komp.. ko zna...

Bilo kako bilo, zemunca nemoj da slusas Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Hehehe jbga pakiman, moram zemunca malo poslusati, i ja sam posumnjao na to, tako da cu to da sredim.
Probacu sve ovo, javljam sta sam uradio i kako je je proslo.
Mislim . . .  mnogo je cudan problem jer kada nije net ukljucen racunar radi perfektno, to mi je mnogo cudno a oko podesavanja programa nisam nista dirao jer je windows "svjeze" instaliran, pa bi sve na "default" trebalo da radi normalno.
Hvala vam ekipa, trebaju mi ideje, posto mi ih je stvarno nestalo.   Smile
« Poslednja izmena: 18. Okt 2007, 07:56:25 od iudex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Zamjenio napajanje, problem ostao.Stvarno je cudno, ponekad sjednem i samo ga gledam, moram da je neki djavo u njemu, hehe.Dajte jos ideja ljudi molim vas Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


One Door Away From Heaven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia N70
hm. izmeri temperaturu procesora. speedfan program.
moguce je da ti se komp sam preventivno restartuje zbog velike temperature

koje si napajanje uzeo?
IP sačuvana
social share
I never loose, I just choose not to win. <Mandy>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ma posudio sam od poznanika koji prodaje to, novo je, jace ... 550tka, isti proizvodjac kao prethodno ali mislim da nije do napajanja bez obzira ko je proizvodjac, jer problem je potpuno ponovio.Provjericu za procesor, i ja sam poceo sumnjati u sve komponente redom, hvala za interesovanje.Javljam sta se desilo Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.