Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: resetovanje racunara prilikom stavljanja nove graficke karte  (Pročitano 2957 puta)
17. Avg 2007, 16:48:31
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Opis problema: ploča sa integrisanom grafičkom se buni kada se stavi neitegrisana. Probali i hrabriji od mene da rese problem, ali svi junaci zemljom... Smile

Konkretno moj komp je mator i moze se smatrati za ratnog vojnog invalida posle torture koju prosao samnom, ali njegovo ponasanje mi ide na zivce (osecanje je verovatno obostrano). Smile

Moja ploca je ASUS A7V8X - MX - EAYZ (a kaze jos i ovo: socket A, Via KM400, DDRAM, VGA integratd. AGP 8X, Sofrteare audio...), i najveci problem je u tome sto mi puca grafika.

Zimus sam poludela na ASUSovu 9250 jer je na svakih dva minuta ''pucala'' grafika, na svu srecu na ploci postoji i integrisana graficka (koja je moguce izvor svih problema) pa sam mogla da iscupam graficku iz kompa i prodam je. Smile

Sada sam kupila novu graficku GIGABYTE R9550 i javlja se isti problem, kada se njoj cefne komp se resetuje,odlepila sam. Znaci stavim grafičku (vise puta su mi pokusali da isključe integrisanu grafiku iz BIOSa ali nisu supeli), instaliram drivere, pogledam u display properties tamo pise da je grafika  9550, i sve bi to bilo uredu da mi neresetuje komp ko blesav. Smiley 1 Sigurna sam da su neka bezvevna podesavanja u pitanju a mene nervira to sto ja ne znam koja. Nemoguce da sa dve razlicite graficke karte imam isti problem i da su one krive, ja radim nesto pogresno pa vas molim da mi kazete sta.

Evo sad nekako i radi samo ne znam koliko dugo...

Molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[Edit by Belgrade: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]
« Poslednja izmena: 17. Avg 2007, 16:54:22 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
promeni napajanje
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6120
Ne verujem da je do napajanja!  Smile
« Poslednja izmena: 17. Avg 2007, 16:56:47 od filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kupila sam juce i novo kuciste, sto nema nikakve veze sa problemom, bar po mojoj pretpostevci, jer da je tako isti problem bi mi se javio i kada predjem na integrisanu graficku, zar ne. Sada sam instalirala samo drivere za graficku i za zvucnu i modem, zar ne bi trebali da se stave driveri i za plocu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Citat
da je tako isti problem bi mi se javio i kada predjem na integrisanu graficku, zar ne.

ne, bilo sta sto je "eksterno" tj sto se ubacuje u plocu crpi dodatno napajanje.

Citat
zar ne bi trebali da se stave driveri i za plocu?

jasta...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ok, mislim znam ja po nesto svasta, ali naravno ne dovoljni. Ovo kuciste ima napajanje od 400, a predhodno od 350. Ipak to nisu neka npr. chiftec - ova napajanja pa da budu zmajevi, slabija su, i toga sam svesna. Pa koliko vuce jedna graficka?
Kada sam sve onako lepo po redu stavljala drivere onda nisam mogla ni da upalim komp, tj. upali se on, pokaze sliku par minuta i onda kaze zdravo, ja odo, a ti vidi sta ces... A sada za divno cudo radi jos uvek, ali je pitanje dokle.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
moze ovde da se nagadja stosta zasto to radi, dok neko ne dodje u fizicki kontakt sa kompom mlatimo praznu slamu, te savet, daj nekome da to propusti kroz sake...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Drajveri za plocu bi trebali ici prije drajvera za graficku..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
LG Nexus 5
Mora da mozes da je u biosu iskljucis negde...Ako nema bas nigde, mislim da moze to i u windows XP-u. Idi u device manager, nadji integrisanu i tu je ubij.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 848
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
isto se i meni desavalo kad sam igrao nfs carbon sam se restartovao, moras da pricekas svaki dan ce ti duze raditi Smile Smile
meni je  posle 5 dana prestao da se restartuje i sad vec godinu dana radi normalno kao zmaj.  i ako imas opciju vpu recover stavi disable.
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.