Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:24:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska za Kosovo i Metohiju  (Pročitano 13485 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
aj bosnjaci, makedonci, crnogorci, slovencii hrvati, navedite mi jednog vaseg naucnika veceg ili bitnijeg od Nikole Tesle.
ko od vas ima vise medalja u sportu??????
ko je proglasen najvise puta za najlepsu devojku na balkanu????
tako da...da,najpametniji smo, najbolji, i najlepsi! Smile
(ovo je mala provokacija, ali ipak nije daleko od istine)
zeljko@8 to sto kazes da niko ne treba da nam pomogne u obracunu sa komsijama je najveca srpska glupost zbog koje smo i izgubili sve ove ratove i zbog cega je sloba najveci kreten od svih politicara u srpskoj istoriji.

čuj najlepša djevojka na balkanu??? zamisli ljepote
eto naša je bila prva pratilja miss svijeta a vaša???
koje to medalje? košarka, vaterpolo, odbojka-mi imamo nogomet, rukomet, skijanje, tenis
što se naučnika tiče mi imamo više umjetnika nekako smo umjetnička nacija
mani se umorni, idi leci komplexe.
npr. pretuci nekog srpskog turistu  Smile(ne daj se isprvocirat' sala je ovo)
nema benda iz sveta koji je dosao ovde i koji nij konstatovao da dugo nije video toliko lepotica na jednom mestu.
znas sta su finci rekli kad su ih pitali za najsnazniji utisak koji su doneli iz srbije? da imaju najlepse devojke. eeej, politicari, ni o slobi ni kosovu ni manjinama....o natprirodno lepim devojkama.
za sport smo jos i poredivi, al ste ipak jos uvek iza... jbg.
a za nauku...pfs!!!
JEBENI THE NIKOLA TESLA!!!
PA CEO SVET GA SLAVI BRE!! najveci mozak u istoriji covecanstva! 
a umetnost vam je toliko jaka da pojedini vasi knjizevnici(najveci vasi) tvrde da pisu srpsku knjizevnost. pfs.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
nogomet? kakav ste vi to uspeh postigli u "nogometu"? pa Srbija hara svetom u grupnim sportovima i osvaja zlatne medalje  Smile
pa vi nesretnici ni drzavu ne bi imali nikad da vam je amerikanci nisu napravili  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Ех...колико би још коментара требало приложити и да се схати да се на овакав нечин ни један проблем не може решити, чак се удаљавамо од компромиса и деструкцијом идемо ка самоуништењу...да самоуништењу, јер кога год нападамо и тежимо његовом уништењу на овакав нечин ( са епилогом који се током историје није много променио) тиме само уништавамо сами себе, потомке једног корена: Словенског!!! А коме то иде као добит на руке и ко се сити нашим бесмисленим побудама, то је више него очигледно: оном коме сатана инструкције даје и коме и симбол пирамиде на поенту његовог живота лежи...манимо се људи да тежимо међусобном израбљивању, оканимо се интернационализације, глобализације и тобоже неке квазиевропеизације на овакав начин и која нас шатро ка неком бољитку води. Оваквим континуираним кошкањем само и даље пунимо резервоар зла које баш због тога не нестаје.

Навешћу само један пример: Међу Албанцима има припадника свих вероисповести (у Албанији чак 30% је хришћана од којих близу 20% православаца)...али за њих и даље постоји само Велика Албанија и ништа друго...сами Албанци православци долазе из Тиране у Дечане и учествују на литургији али то не значи да као реално решење за решавање овог проблема не види независно Косово...јер шиптар је њему најпре Албанац па онда муслиман...Свако има право на своју вероисповест ако мисли да је његов пут баш онај прави коме ће Богу на иситину доћи са већом вероватноћом за одлазак у Вечном царству

Ја сам свом православљу веома посвећен, за неке сам чак и фанатик када је сама вера у питању....али сам смисао православља и јесте у томе да ти даш слободу свима и не покушаваш да га убеђујеш речима у правилност свог ходочаћа и духовног живота, већ делима и доброчинством...

Велико зло нас је задесило браћо моја, а то само због тога што изигравамо марионете онима којима најмање значи да нама буде боље, које год да смо вере и националног интегритета..."завади па владај" је стара добра изрека...а код нас Срба не ретко се може видети и да "Два лоша убише милоша"

Али да се овим не удаљава и ја од ове теме која је у начелу постављена али тотално пропраћено чињеницама које на си даље удаљавају а проблему решење у још веће блато бацају...

Не треба дозволити да се икада било који рецепт отуђења детета од мајке своје (ма ко она била) буде оправдаван јер се никад не зна кад и сам можеш доћи на истом месту са истим проблемом

И да не смарам више на крају ћу пренети оно чему сам себе покушавам научити: Да човека не делимо по идеолошком опредељењу, вероисповести или култури него по љубави срца његовог и по делу руку његових... а пут да ли ће се звати по Христу, Мухамеду или неком трећем (небитно) нека буде на нивоу личне одговорности

Не постоји ни време ни место на коме се могу изнети сва недела човечја, од оних најбаналнијих до  оних који воде ка братоубилачком усхичењу. Не постоје хиљаду стране које се међусобно боре...постоје само две: Добро и Зло...сами бирамо којој ћемо се страни предати и бити на услугу

А своје приче о Светом Сави, Св. Стефану Дечанском, Св.Лазару, Св Николају, Св.Ави Јустину ћу оставити за беседу својим потомцима, али и труду да, барем у промиле на основу њихових, буде показано и мојим делима

Косово као и све напред наведено географски је Српско и биће Српско, али најпре духовно па онда географски...више се не треба бавити актуелним стварима које су већ искројене већ оним које ћемо у наставку ми мерити и кројити, не како га задржати него како га вратити...

Не замерите и праштајте
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

zeljko@8 to sto kazes da niko ne treba da nam pomogne u obracunu sa komsijama je najveca srpska glupost zbog koje smo i izgubili sve ove ratove i zbog cega je sloba najveci kreten od svih politicara u srpskoj istoriji.
Rekao sam da nam niko dosad nije pomogao a licno ne bih voleo da nam neko pomaze jer se osecas uvek bolje kada uradis sve sam. Takodje to sam rekao ali nisam dobio odgovor od hrvata i muslimana odnosno na ovako slicna pitanja nemaju odgovor tj. ako su toliki junaci kako navode i kako su navodili njihovi politicari devedesetih kada su "pobedili" 6 najbolju vojsku na svetu zasto nisu smeli sami da se bore protiv nas nego uspomoc pritiskanja NATO-a i samih njihovih jedinica na prostorima SFRJ.

čuj najlepša djevojka na balkanu??? zamisli ljepote
eto naša je bila prva pratilja miss svijeta a vaša???
koje to medalje? košarka, vaterpolo, odbojka-mi imamo nogomet, rukomet, skijanje, tenis
što se naučnika tiče mi imamo više umjetnika nekako smo umjetnička nacija

Pa jebi ga nismo mi krivi sto smo lepsi od vas. Hocete i za to da nas tuzite u Hagu? Hocete da nas pljujete povodom toga?
Za sport mislim ne vredi govoriti jer mnogo sijaju medalje koje je nasa drzava osvojila. U fudbalu ste nadobijali medalja ubilo se. Takodje teniseri vam osvajaju "redovno" turnire. Ni u jednom sportu niste bolji od nas cak ni u sinhrono plivanju.
A za umetnike hrvatske nikad cuo sem jednog vajara a mislim da su vazniji naucni pronalasci nego umetnost. Da je umetnost toliko vazna ti bi umesto postovanja (ne biste imali struje da nije bilo TESLE) pisao na pisacoj masini i slao preko golubova postove na forume.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N78
Zeljko@8
Mi nismo "pobedili"6 najbolju vojsku na"svetu" a ta vojska slabo naoruzanim Bosnjacima i Hrvatima nije mogla nista nego je svoju "Velicinu" iskazivala na civilima Srebrenice,Prijedora,Visegrada,Zvornika,okoline Sarajeva,Foce....
Da smo imali isto sto i vi(ukrali ste naoruzanje JNA ili ste ga samo vi kupovali i proizvodili) sad bi se ti javljo iz majcice Rusije
Kad su vam tako lijepe devojke zasto ste silovali Bosnjakinje.
Oskar,Zlatni medvjed,Olimpijada,Nobelova nagrada 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Dosta je bilo!!!
Lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:24:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.