Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:32:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska + Srbija  (Pročitano 16409 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da, izvesno je kao sto je izvesno pripajanje kazahstana srbiji

da li ce se ljudi opametiti u srbiji i poceti da ne razmishljaju kao Kalimero
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
e, kakvih debila ima na politickim forumima, pa to je najstrasnije!!! Ovde tacno izadje na videlo ko ima IQ iznad a ko ispod 90. "najdrazi" su mi oni sa izjavama:" pa evo vam vas kostunica i tadic izgubili su crnu goru"  Smile Smile Smile Smile. pa koliko se ja secam, crnogorci su narod koji su ziveli u savezu sa srbima, a i srbi i crnogorci su imali pravo da izadju iz tog saveza. e sad, to sto su to bas sada uradili, to je samo zato sto su imali priliku prvi put u istoriji da to pravo iskoriste bez mogucnosti ratovanja.
 pa vi ljudi podrzavate izjave da" kad mi Vadikali dodjemo na vuast oteracemo i istrebiti okupatova sa kosoua" pa ce posle "osloboditi" hrvatsku verovatno, zatim bosnu pa rumuniju i makedoniju  Smile Smile Smile pa to je pretuzno. covek tvrdi kako ce pobiti bar milijon ljudi, i jos se tripuje da ce mu to biti dozvoljeno od strane velikih. jebote, a najstrasnije je to sto 50% naseg idiotskog naroda podrzava te i slicne izjave coveka koji se bacio na sred poda u skupstini kao svinja i dozvolio da ga panduri iznose. eeeeeeeej i on je nas "srpski junak" p samo zamislite situaciju da nam junacina ode na pregovore sa EU, i ne svide mu se uslovi koje nam nude i on se lepo baci na patos. i onda vam je cudno sto se u svetu vise ne govori : jbt al si cigan, vec jbt al si srbin. mene je blaaaam. hvala bogu te mi se prezime zavrsava na ski pa stranci misle da sam makedonac.
informacija za neupucene: Pokojni nam slobodan milosevic je potpisao kapitulaciju kosova i zatim proglasio pobedu nad okupatorom. pa koliko retardiran moras da budes da bi takvog coveka podrzavao.
taj isti(uz vojvodinu podrsku) je izgubio krajnu u hrvatskoj i za vreme njihove vladavine se bivsa juga rascepala, ali aj da smo se lepo i civilizovano razisli , nego je bilo sta je bilo, hteli su sve od jednom. pa ne moze to tako! nikada, nikada, nikada i nikada necete postici nista inatom i stavom " sta ? pa ja imam prava, ko moze da mi zabrani?!?!" neka mi neko navede jednu silu na planeti kojoj se isplati ostvarivanje ideje " Velika srbija" ili mislite da nam ne treba nicija podrska(ovi koji to misle bolje da ne izlaze u javnost)???
dodik     covek zna posao. ne moze to tako preko noci. e sad ocu ja u srbiju. moramo objasniti svetu da tezimo da miroljubivim putem dodjemo do cilja. kosovo ce nam uzeti.  e kad se to desi , tada treba pritegnuti malo i insistirati na nezavisnosti, ali ako do toga ne dodje odmah, nije jedino resenje ajmo svi mi srbi na oruzje. a ja licno znam 20ak ljudi koji su dovoljno zatucani, inferiorni, glupi,tvrdoglavi i nepromisljeni koji podrzavaju tu ideju. ja smatram da covek mora da ispunjava sve gornje uslove da  bi dobrovoljno krenuo u takav pohod. srbija nam nece biti ni velika ni stabilna ni bogata sa takvim "intelektualcima" na celu. samo nemojte sad one price da je seki zavrsio 2 faxa za 5 godina. pa sta?! ej, zavrsiti politicke nauke i prava. pa tu se vise od pola ispita podudara. moj ujak je zavrsio automatiku i racunarstvo(isto 2 faxa) za 5 godina pa ne mislim da je bolji od nekog ko je zavrsio visu.ali zato seki. uuu pa on je genije.
odo ja u offtopic  Smile
poenta: sloba i vojvoda su nam omogucili da izgubimo kosovo i RS, niko nece tim istim da ih vrati(dobo sad jedan je "nazalost" crka)
ja smatram da bi pridruzivanje RS srbiji ekonomski i intelektualno usporilo nas napredak, ali takodje mislim da je to potrebno(iako je malo verovatno u narednih par godina) da bi ljudi prestali vise da kukaju kako smo mi jadni osteceni i svi nas mrze i kako bi mi bili super samo da to nije tako, i da bi shvatili da
"sve sto ljubimo, stvorili smo sami"
(za neinteligentne: ovo ljubimo ne treba shvatiti bukvalno vec u preesenom znacenju-da  sve sto nas okruzuje, nasih je ruku delo(mi smo krivi/zasluzni))
kako ono kaze cika balasevic: KRIVI SMO MI!!! to za domaci napamet(u nazad)  Smile
ps. sve smo ti mi za kraljevinu Smiley)))) pa bili bi najbednija kraljevina u istoriji covecanstva. Smiley))
« Poslednja izmena: 30. Maj 2006, 14:41:58 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile

gospoda sa inatom i mudima ce deliti pravdu po okolini  Smile
tja
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
E moj monkey,BiH nije mijesto gdje se namiruju kafanski dugovi.Nije mijesto gdje bolesni kockari vracaju izgubljeno.Pokusali ste jednom,niste uspijeli,na vasu zalost dugo,dugo cete cekati drugu priliku da rasparcate BiH.Jasne su vase zelje,ali realnost je nesto drugo.
A sto se tice rata,hm,ko o cemu Srbin o ratovanju,a svaki rat ste izgubili,to vec treba da vas zabrine.
Sto se tice Dejtona i kritike da ima duple arsine,to i sami znate da nije tacno.Ista stvar su zelje za ukidanjem RS kao i samostalnost RS.To su samo ZELJE.One su narocito izrazene pred izbore.Ali niti jedan od tih sanjalica na njihovu zalost nema Aladinovu lampu.
Zato su mi smijesni vasi komentari i predjenje Kosova i RS.Kosovo je problem Srbije i to ce tako i ostati.Bolje je vama u srbiji da pazite na Vojvodinu nego da mastate o kradji Bosanske zemlje.
RS je samo manji entitet koji se nalazi u sastavu medjunarodno priznate i suverene BiH i koji kao takav moze samo ostati u BiH ili nestati u smislu da se ukinu entitetske granice.Zao mi je ako sam vas probudio iz sna,ali to je tako,a vi mozete i dalje da sanjate

Otkad je Srba i Srbije postojala je opravdana tendencija ka ujedinjenju svih teritorija gde zivi srpski zivalj.Dodikova izjava je ohrabrujuci poziv za pocetak velikog ujedinjenja.Dalje treba da se utvrdi drzavno-pravni status republike srpske Krajne a zatim i osporavanje Siptarima prava na Kosovo i na kraju ponovno ujedinjenje sa Crnom Gorom.Zivela Srbija
Jos jedan sa Aladinovom lampom Smile
Могао бих ти ја помоћи и осветлити пут аладиновом лампом.. до Бањалуке да коначно пробаш окачити заставу своје земље том граду Smile Да видимо били ти пошло за руком.
Таман да јесмо изгубили све ратове, национални идентитет и веру никада нисмо Smile
Ко зна, сигурно су и твоји преци били у нашем губитничком тиму Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2006, 14:56:42 od bokiPFC »
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
E moj monkey,BiH nije mijesto gdje se namiruju kafanski dugovi.Nije mijesto gdje bolesni kockari vracaju izgubljeno.Pokusali ste jednom,niste uspijeli,na vasu zalost dugo,dugo cete cekati drugu priliku da rasparcate BiH.Jasne su vase zelje,ali realnost je nesto drugo.
A sto se tice rata,hm,ko o cemu Srbin o ratovanju,a svaki rat ste izgubili,to vec treba da vas zabrine.
Sto se tice Dejtona i kritike da ima duple arsine,to i sami znate da nije tacno.Ista stvar su zelje za ukidanjem RS kao i samostalnost RS.To su samo ZELJE.One su narocito izrazene pred izbore.Ali niti jedan od tih sanjalica na njihovu zalost nema Aladinovu lampu.
Zato su mi smijesni vasi komentari i predjenje Kosova i RS.Kosovo je problem Srbije i to ce tako i ostati.Bolje je vama u srbiji da pazite na Vojvodinu nego da mastate o kradji Bosanske zemlje.
RS je samo manji entitet koji se nalazi u sastavu medjunarodno priznate i suverene BiH i koji kao takav moze samo ostati u BiH ili nestati u smislu da se ukinu entitetske granice.Zao mi je ako sam vas probudio iz sna,ali to je tako,a vi mozete i dalje da sanjate Smile
E, moj Balija... Koji su Srbi rat izgubili? koliko se secam BiH je podeljena na dva entiteta - Federaciju koja zauzima 51% Bosne  i RS koja zauzima 49% Bosne , znaci ajde svojom zastavicom prosetaj kroz Pale ili Banja Luku, ili skokni do Mostara... Hrvati imaju oko 40% od 51% teritorije Federacije, dok balije imaju 60%, pa kad se sabere i oduzme Srbi imaju najvecu teritoriju u Bosni, a zajedno sa Hrvatima cine Hriscansku vecinu. hmmm verovatno zaklinjanje Srpskih vojnika RS i Hrvatskih Hrvatskoj uz himne doticnih nacija najbolje govori o svemu. a i ono da su se Hrvati i Balije potukle na proekciji Grbavice, i ono da ste unistili spomenik Brus lija (e, tek tu ste pokazali ko ste i sta ste)... Pa, nesto mi ta pobeda nezvuci "pobednicki", zato ti lepo uzmi svoju aladinovu lampu, sedni na leteci cilim i odleti u Tursku, Iran, ili koju god vkjbnu iz koje si ti i takvi ispuzali.

Hvala na paznji
« Poslednja izmena: 30. Maj 2006, 15:01:14 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
e tek ovaj iznad je "simpa".
jeli gusteru, kako ti se pradeda zvao i prezivao, da nije nesto Dragoljub Jovanovic ili slicno.
shvatas li koliko su mizerne sanse da nije imao cisto srpsko prezime? Smile
i sad se on kao kurci da voli (od nedavno) svog alaha i majku bosnu i hercegovnu  Smile
stvarno...sta ovde sve necu videti. strasno
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ljudi
zajebite medjunacionalne uvrede  Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
ko koga ovde vredja???
uvreda je ako neko nekom kaze da je konj, a on je ocito covek i sl. a kad kazes plavusi da ima plavu kosu, da li je to uvreda???
problem je sto "oni"u 95% slucajeva ignorisu tuznu istinu
« Poslednja izmena: 30. Maj 2006, 15:10:43 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Jel, se obr
e tek ovaj iznad je "simpa".
jeli gusteru, kako ti se pradeda zvao i prezivao, da nije nesto Dragoljub Jovanovic ili slicno.
shvatas li koliko su mizerne sanse da nije imao cisto srpsko prezime? Smile
i sad se on kao kurci da voli (od nedavno) svog alaha i majku bosnu i hercegovnu  Smile
stvarno...sta ovde sve necu videti. strasno

Jel se obracas meni? (sta ces moj IQ je 0.0065)
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:32:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.