Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska nema pravo na otcepljenje?  (Pročitano 12153 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Citat: mohaba
Davno u Dejtonu je dogovoreno i zapisano da samo ako se sva tri naroda sloze moze doci do promijene granica u BiH

Isto tako dejtonskim sporazumom je dogovoreno da se svi potezi bilo na politickoj pravnoj ili nekoj drugoj osnovi rade u dogvoru sva tri konstitutivna naroda. A po kom pravilu dejtonskog sporazuma su muslimani tuzili Srbiju na nivou BiH bez saglasnosti Srba???? Smile

To su dvostruki standardi, kojima je cilj da otezaju Srbima zivot. Dzaba vam Bosna, Bosna nikad nece biti jedinstvena ni po kojoj tacki. Dok god ste separatiscki nastrojeni, dok god u sebi gajite duh Al-Kaide, uvek ce se u gradovima Srpske slaviti sportski uspesi Srbije, velika vecina Srba iz BiH nece Bosnu dozivljavati kao svoju zemlju.

I ako skreces sa teme zbog tuzbe ,odgovorit cu ti ovako.Nema tu nikakvih dvostrukih standarda.Tuzba je podnesena(sto bi morao znati)prije Dejtona.!

Dalje,tvoj tekst je kontradiktornost sam po sebi.

--"..Dok god ste separatiscki nastrojeni..."
Pa ko hoce da se odvoji bez pristanka svih naroda koji zive u BiH.???


" dok god u sebi gajite duh Al-Kaide"
-U proslom ratu se najbolje pokazalo,da za Srpski nacional-fasizam,Al-Kaida dodje ko Soros fondacija
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 


igorxxx
A rat je poceo onog trenutka kad je pucano na srpske svatove, samo zato Å¡to je vjencaanje bilo u srpskoj crkvi i Å¡to Srpska Pravoslavna Crkva je otvoreno pocela pozivati narod da koriste istorijsku zastavu srpskog naroda! Trobojka sa 4C! Smile Smile Smile Smile

naravno Smile Smile i onda se srpski narod "spontano"okupio i opkolio za 2 dana gradove sa vecinskim muslimanskim zivljem,sve "spontano" Smiley 1
Usli i poceli klati po Bijeljini u koju su "spontano"dosli Arkani i njegovi idioti,
"spontano" poceli granatirati Sarajevo i ostale gradove. Smile
Sve "spontano" bez ukopavanja i priprema za 2-3 dana Smile
Daj bolan okani se djecije price u koju vise ni Srbi ne vjeruju.



Tralalalala
Prvo: odcepiti Republiku Srpsku legalnim metodom civiliziovanog sveta: referendumom.

A ja bih rekao.Prvo :ukinuti RS legalnim metodom civiliziovanog sveta: referendumom

costa
"Bas u tome je iluzija sto se drzite toboze nekih visih sila, Njemacke, Holandije...U tome je vasa slabost i kukavicluk, u tome je iluzija."


"...ali vi nemate istoriju vi ste nepostojeci,"" prema tome i vi nepostojite i pomirite se s tim."
Imamo je dovoljno,da odlucujemo o sudbini RS iako vi imate "istoriju" :[115]:i ako ne postojimo,sto se onda odmah ne odvojite

 Smile Smile



@mohaba  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
PS. I meni je se popela prica na k... toboze srpski svatovi izazvali rat u Bosni

Ovaj Referendum nista drugo nije vec kao kad utopljenjik kada tone i za slamku se hvata
Tako i RS gubi gubi...i izgubit ce (jer utopljenika slamka spasit nece)
Dodik povio rep na vrijeme i dobro je prosao.. Smile

A jos nesto sto sam cuo a nemora da bude daj je gosp Dodik spiun i da radi u interesu unitarne BiH Smile
Pa kad bolje razmislis.... hm.
Viva Dodik

Jako smo spontani Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Ti si Lafcino ,pravi LAF  Smile

Ja i ti se vrlo dobro razumijemo  Smile
Puno pozdrava  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Citat: mohaba
Davno u Dejtonu je dogovoreno i zapisano da samo ako se sva tri naroda sloze moze doci do promijene granica u BiH

Isto tako dejtonskim sporazumom je dogovoreno da se svi potezi bilo na politickoj pravnoj ili nekoj drugoj osnovi rade u dogvoru sva tri konstitutivna naroda. A po kom pravilu dejtonskog sporazuma su muslimani tuzili Srbiju na nivou BiH bez saglasnosti Srba???? Smile

To su dvostruki standardi, kojima je cilj da otezaju Srbima zivot. Dzaba vam Bosna, Bosna nikad nece biti jedinstvena ni po kojoj tacki. Dok god ste separatiscki nastrojeni, dok god u sebi gajite duh Al-Kaide, uvek ce se u gradovima Srpske slaviti sportski uspesi Srbije, velika vecina Srba iz BiH nece Bosnu dozivljavati kao svoju zemlju.

I ako skreces sa teme zbog tuzbe ,odgovorit cu ti ovako.Nema tu nikakvih dvostrukih standarda.Tuzba je podnesena(sto bi morao znati)prije Dejtona.!

Dalje,tvoj tekst je kontradiktornost sam po sebi.

--"..Dok god ste separatiscki nastrojeni..."
Pa ko hoce da se odvoji bez pristanka svih naroda koji zive u BiH.???


" dok god u sebi gajite duh Al-Kaide"
-U proslom ratu se najbolje pokazalo,da za Srpski nacional-fasizam,Al-Kaida dodje ko Soros fondacija
 Smile

Bas zato sto je dejtonski sporazum garant jednakosti sva tri konstitutivna naroda, bilo je normalno da povucete tu tuzbu.

Ko hoce da ukine RS bez pristanka sva tri naroda? Svest o referendumu je normalna pojava nakon pokusaja zatiranja RS. Separatizam ravan nacizmu je pokusaj ukidanja i smicanja iz javnosti svega sto je srpsko. Prestanite da pokusavate da ukinete RS i Srbi ce prestati da govore o otcepljenju. Jel tebi jasno da multietnicka drzava nigdje u svetu nepostoji osim Bosne i Hercegovine. Ti vasi divni saveznici koje vi tako ljubite, a koji vas stite samo zbog svoji interesa, pocev od SAD, Britanije, Francuske, Nemacke, Spanije...su nacionalne zemlje, a nama ovde seju neke price o multietnicnosti i gradjanstvu. Multietnicnost je ravno utopiji, kojom nas testiraju mangupi iz medjunarodne zajednice. Osvesti te se i shvatite da je BiH i multietnicost samo prazan san, koji ce se rasprsiti kao bivsa SFRJ u paramparcad kada za to dodje vreme.


« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 16:04:52 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
costa
"Bas zato sto je dejtonski sporazum garant jednakosti sva tri konstitutivna naroda, bilo je normalno da povucete tu tuzbu. "
Ne vidim nikakvu vezu izmedju tuzbe i naroda u RS.To se odnosi na tadasnju SRJ.A to sto je politicarima iz RS-e naredjeno iz tadasnje SCG da pokusavaju da ospore tuzbu,je njihov problem.Nista lose se nece desiti narodu u RS ako se ta tuzba rijesi u korist BiH.

"Ko hoce da ukine RS bez pristanka sva tri naroda?"
Da i ja se to pitam.A pitam se i da li to iko moze.A znam odgovor.To je ista politicka taktika kao i ovih iz RS.Skupljanje bodova.Samo sto nema vise levata.

"Separatizam ravan nacizmu je pokusaj ukidanja i smicanja iz javnosti svega sto je srpsko"
--Ovo se ne slaze sa istinom.Ako si mislio na nazive gradova,kojima je poslije rata dodan prefiks SRPSKI (npr.Srpsko Sarajevo,Srpski Brod....)onda grijesis.Takvo nesto je ucinjeno bas zbog stabilizacije u BiH.

"Jel tebi jasno da multietnicka drzava nigdje u svetu nepostoji osim Bosne i Hercegovine. "
--Ni sa ovim se ne slazem.U Francuskoj npr. ima Muslimana,Katolika,Pravoslavaca,Jevreja,Vanzemaljaca ali svi oni su prvenstveno Francuzi isto kao i u Turskoj i u Njemackoj, SAD-u.

" Osvesti te se i shvatite da je BiH i multietnicost samo prazan san, koji ce se rasprsiti kao bivsa SFRJ u paramparcad kada za to dodje vreme"
-Sta ce se u buducnosti desiti ne znam.Mozda bude kako ti kazes,a mozda i ne bude.Ali sta je sad znam,BiH je prije svega drzava svojih gradjana bilo kako da se zovu,nema tu nametnute multieticnosti.Niko nije u mom Sarajevu prije 10 god.napravio u krugu od 500 met. crkvu,sinagogu i katedralu,to stoji vec godinama.I mozes ti mene ubijedjivati u suprotno ali kako da ti ja povjerujem kada ovog trenutka ja zivim pored Srba i Katolika i slazemo se vrlo dobro.
Kao sto smo zivjeli i prije 20-30 god,i ta multieticnost nije nametnuta ona je u Bosni od kad se za Bosnu zna.Samo zlonamjerni i totalno ne upuceni pricaju o nekakvom nametanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Tuzba je protiv SCG Ne protiv RS opet brkaju se pojmovi (nista izgled moram da crtam)  Smile
Jos jedanput baska je RS ona je sastvani dio BiH i nema nikakve veze.
A baska su optuzene Srbija i CG je druga drzava drugo sve pasos policija vojska itd...
Jedno je skupina A a drugo skupina B

To sto postovani gosp @Costa (inace imate i po koju pametnu) vi tvrdite povlacenje tuzbe zbog cega,
zbog toga samo zato sto to pripada jednoj naciji ili slicno.To nije nista drugo vec silovanje pravde
Pa onda nebi trebala turska ili saudi-arabija da ucestuje u ratu protiv afganistana (terorizma)
samo zato sto su tamo muslimani.
Niti bilo koja druga nacija.
Po vasem gosp @Costa ako sam dobro shvatio vas brat nebi trebao da bude osudjen sto je silovao maloljetnicu
samo zato sto je vas brat.(malo da banaliziramo)

Uostalom ako je nevina SiCG nema cega da se boji (ko je kriv nek odgovara)
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Rat je poceo sa onim metkom na Bascarsiji! I on je presudio sudbinu Srba u Bosni!rs-icty.org

Ej lafcino , spontano ste vi radili na islamizaciji Bosne od Alijine islamsek deklaracije to je uzrok rata u BiH, a povod je bio Bascarsija, jer niko nije vise bio siguran da li smije praviti svadbu , a da je cisto srpska!  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 17:37:29 od igorxxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ja vala nisam spontano Jesi li ti?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa rs city,nađi kakav svijetski site a ne te poluprofesionalne ofirne stvari
mislim,postoji cijei svijet (svijesna civilizovana formacija) i rs
otcijepljenje rsa nije pitanje tamošnjeg naroda već pitanje BiH,to ti je isto ko kad bi ja u svom dvorištu povazdan klao i ubijo pred očima mojih komšija a da oni šute i gledaju
mislim :-kneide to tako
za one koji pričaju o kukavičkom skrivanju iza osmanskog carstva,oni su priznali bosnu
ko je evlija ćelebija
i još nešto,niko nije odgovorio na postavljena pitanja do sad
malo ste oskudni u diskusiji,civilizovanoj nenasilnoj formi riješavanja konflikta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Dosta je bilo lock!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.