Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rekreativna nastava(k) pljacke roditelja!  (Pročitano 9954 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Raspitala se danas popodne sa mama na treningu : Nose se knjige, nista od sportova nece biti, samo razgledanje i bice neke decije igraonice tamo...sto sam samo potvrdila ono sto sam vec znala, ali rekoh da proverim.
Lopte se ne smeju nositi.

@Orfanelin
@sandra80

Nije tu stvar u 150 evra vec o tome da mi smeta da me neko jebe u zdrav mozak. Ako nesto kosta 13000 necu da platim 15000. Od price da nesto dobijas na rate takodje nema nista, ustvari ti njima placas unapred jer si, dok dodje vreme da deca krenu, ceo iznos odavno platio. Isto tako nije tacno ni da pare odu na dnevnice vozaca i nastavnika - to je pokriveno stavkama prevoza i sa druge dve stavke po 2100 dinara. Sustina je da neko za nedelju dana bukvalno ukrade 3500 evra samo na osnovu jedne male skole.

Pazi sad ovo:
Put do Sokobanje me kolima kosta 50 evra, smestaj za sedam dana za dvoje dece, zenu i mene maksimum 100 evra, neka isto toliko pojedemo i popijemo pa je to 250 evra za cetvoro a ja cu sledece godine (kad mi mladja cerkica krene u prvi razred) morati da spremim trista evrica.
Da ne pominjem da smo od besplatnih udzbenika dobili samo bukvar i matematiku (koju deca nece smeti ni da otvaraju jer su nas odmah obavestili da te knjige treba da koristi sledeca generacija) a sve ostalo uredno platili (ukljucujuci i neko osiguranje - kao da deca nisu vec osigurana - i ako nisu gde je ta polisa koju smo platili i kod kog osiguranja).
Toliko o besplatnom skolovanju.

Pa ti onda vodi dete sama sta da ti kazem  Smile
I nije tacno da ispaltis pre polaska, mi sada dajemo prvu ratu a oni krecu sada 8. oktobra  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Citat
Raspitala se danas popodne sa mama na treningu : Nose se knjige, nista od sportova nece biti, samo razgledanje i bice neke decije igraonice tamo...sto sam samo potvrdila ono sto sam vec znala, ali rekoh da proverim.
Lopte se ne smeju nositi.

Prave od dece bogalje jbt Smile Fizicko imas 2 puta sedmicno i to ga pola odeljenja ne radi, na rekreativnim je samo razgledanje. Strasne stvari se desavaju ;s

Deca su sve vise i vise zakrzljala.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Nasi nece imati fizicko uopste, dodaljnjeg , jer se pravi sprat na skoli, tako da sigurno do proleca - nista  Smile
Umesto fizickog radice domaci na tom casu.
Nijedna se uciteljica nije setila da proseta decu oko skole.  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Necemo hibride, necemo americki nacin zivota!!!
Samo rekreacija! Smile

To sto se fizicko zesce depopularizuje medju decom to je sramota, posle kada pola odeljenja u srednoj bude sa 10-20 viska kilograma i kada budemo perspektivna nacija da budemo u top 5 najgojaznijih nacija e onda cu da pitam roditelje koji se nisu bunili i koji nisu digli kuku i motiku da dete u skoli makar napolju imalo fizicko ako sala nije u normalnom stanju da tu moze da se radi. Samo cu reci ne pravite od dece gojazne ljude, samo sport i zdrav zivot, pustite Amere i ostalu mekdonalds bagru !

Sto se teme i odnosno ekskurzije, od Tita pa na ovamo je tako, vadi se najvise koliko moze da se izvadi od roditelja, pola ode na profesorske dnevnice a pola na neki dz smestaj, ali dobro najbitnije je druzenje koje ce dete tamo da uspostavi, nema tih para koje moze da zameni lepo druzenje u osnovnoj i fudbal sa drugim gradovima, i kada pevas Ćićevac na k....  Smile , kada se pobijes zbog nepostojeceg penala ili te neko cepi laktom, kasnije naravno u srednjoj pored dobrog druzenja dolazi i kvalitetan alkohol i tako. Smile Ja npr sad u trecoj idem za Italiju, Spaniju, Francusku, 10 dana, 400 jevreja kosta, provod ce da bude kao Bog. Smile
« Poslednja izmena: 22. Sep 2011, 21:19:28 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Paaa...nije bas tako prijatelju  Smile
Evo recimo ...danas sam bilasa jos 4 mame na treningu ..znaci 5decaka iz razreda 3 puta nedeljno ide na fudbal.
Onda u skoli ima besplatna : odbojka, kosarka i karate - idu deca masovno.
I od pre neki dan - dzez balet za devojcice - opsta pomama  Smile

Tako da, mi jos kako tako imamo zdrave navike  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Paaa...nije bas tako prijatelju  Smile
Evo recimo ...danas sam bilasa jos 4 mame na treningu ..znaci 5decaka iz razreda 3 puta nedeljno ide na fudbal.
Onda u skoli ima besplatna : odbojka, kosarka i karate - idu deca masovno.
I od pre neki dan - dzez balet za devojcice - opsta pomama  Smile

Tako da, mi jos kako tako imamo zdrave navike  Smile
Jebiga onda, kod mene malo drugacija situacija, kod mene preko 10-ak osnovnih skola i vecina sredniih nije imalo fizicko oko godinu dana, zbog zemljotresa ali moglo je da se nesto uradi povodom toga neki dan na nekim terenima pored Ibra da se odradi po koji cas.
Naravno da se forsira sport, fala Bogu da je tako, ali mislim da to mora jos vise i jos bolje!
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
To vec jeste tako, mora se raditi na tome da bude jos bolje, apsolutno se slazem.
Samo mi nikako nece biti jasno,kako ih uciteljica ne izvede makar u setnju oko skole , 2 kruga da naprave pa neka bude to- to  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
To vec jeste tako, mora se raditi na tome da bude jos bolje, apsolutno se slazem.
Samo mi nikako nece biti jasno,kako ih uciteljica ne izvede makar u setnju oko skole , 2 kruga da naprave pa neka bude to- to  Smile
Pa gledaj, to zavisi od uciteljice, ali vecina je takva, a to je od toga sto ona je negde u svojoj glavi zacrtala nesto da uradi, po planu i propisima sad da izvede decu u setnju to bi joj bilo van toga, znaci to mu dodje neka mehanizacija posla, znam x profesora i nastavnika koji bi radije blebetali 10 sati o nekim glupostima, teoremama i ostalim zajebancijama a na neku rekreaciju ne bi izasli niti bi pustili ucenike, e to mu dodje to, mehanizacija posle, bez srca i duse, vec radi ono sto je zamislio i sve van toga sto mu neko kaze da uradi on ne usvaja.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Istina.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
@zille, nije ti to mnogo. Neko se uvek "ugradi" ali cena ti je dosta dobra za nedelju dana rekreativne. Igrom slucaja sam ja bio bas u Sokobanji na rekreativnoj u osnovnoj skoli. Nisu im losi uslovi a fino smo se zabavili.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.