Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:26:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47 49 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Red Hot Chili Peppers  (Pročitano 181418 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
^Muka mi je od ponavljanja, da je to bio festival (pa i na njihovom zvanicnom sajtu je pisalo da je to festival, cak i mesecima pre koncerta), a ne koncert. Samo ljud koji imaju problema sa inteligencijom su poverovali u lazi nase organizacije da ce Peppersi svirati najmanje dva i po sata. Ako si medju tim ljudima, zao mi je. Kao sto rekoh, to je bio festval i nisu svirali 3 pesme, vec 17, sto je opet mnoooogo, mnoooogo vise nego sto su placeni. A da je Johnu bilo dobro, svirali bi i "Under the bridge" i "C'mon girl", gledala sam original setlistu, koju je pisao Anthony Kiedis licno. Ispali vise nego fer i, kao sto rekoh, svirali mnoooooooogo, mnooooooogo, mnooooooogo duze nego sto su placeni. CAK i uz Johna kome nije bilo dobro, dali su nam fenomenalnu svirku. Zaista niko nema prava da krivi Pepperse ni za sta. Svaka njima cast, bili su fenomenalni. Neki ljudi kao da ne zele ili zaista ne mogu to da ukapiraju.

A to sto si ti bio umoran, pokisao, izmazan od blata, prljav od svega i svacega, to zaista nije njihova krivica.
« Poslednja izmena: 23. Jul 2008, 02:01:38 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia onaj veliki
Posle onog ''koncerta'' u Indjiji,moje misljenje o njima se totalno promenilo.Pokisao sam,bio izmazan sav od blata,prljav od svega i svacega,umoran,da bi oni otpevali tri pesme i otisli kuci.
Jbg matori, moras razumeti da je to njima posao... Oni su odavno prestali da uzivaju u svirci. Njima mozda u citavoj turneji uleti jedna svirka, ili cak bolje bi bilo koji moment tokom svirke kada oni bash odlepe i uzivaju. A sve sto je u prethodnom postu rhcp girl napisala stoji. Festival, koliko para toliko muzike. A nevreme, blato i te gluposti... samo su stavile veci i jachi utisak na mene (valjda je to onaj Woodstock sindrom prljavih kosijanera i hipika koji mi cesto lezi)... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Onaj ko kaze da oni ne uzivaju u svirci apsolutno nema pojma o Peppersima, bez uvrede. Sta vise, toliko uzivaju u tome da je to neopisivo. Ne morate da verujete, ne morate da se slozite. Samo govorim istinu. Tako da, sto se sviranja tice, Rick Rubin je lepo rekao: "It's not their job, it's them".
« Poslednja izmena: 09. Avg 2008, 16:33:17 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia onaj veliki
Uzivaju ali kao sto sam rekao, na momente. Ne postoji normalan covek koji sa istim uzivanjem moze da svira istu pesmu 20 godina...
Ne mozes neki put sa uzivanjem da spavas, ili ustanes ujutru, a ne da sviras... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Veruj mi, uzivaju oni. Wink OK, razumela bih cak i da si rekao da na momente ne uzivaju, jer svakoga u nekom trenutku smori sviranje nekih pesama mnogo godina zaredom (sto opet, ponavljam, nije istina, jer oni uvek uzivaju), ali isuvise je surovo reci da su prestali da uzivaju odavno i da im na celoj turneji mozda uleti samo jedan momenat kada uzivaju, jer to apsolutno nije istina, posto oni stalno uzivaju i svirci. Uostalom, da nije tako, zar mislis da bi jos svirali? Zasto? Njima vise novca ne treba, ionako daju mnogo u dobrotvorne svrhe. Jednostavno ljudi obozavaju muziku i obozavaju svoj posao. Smile Sta vise, nikada nisam videla da neko toliko voli svoj posao. Stalno pricaju kako se osecaju kao na pocetku karijere i kako im ljubav prema muzici i sviranju nimalo nije nestala i niti ce i kako su i dalje pred svaki nastup uzbudjeni i srecni kao sto su bili na samom pocetku karijere. To se i vidi. Smile

Jao, ljudi, jedva cekam Septembar da se opet okupe i pocnu da pisu nove pesmeeee!!! Smile Ne mogu da docekam!
« Poslednja izmena: 10. Avg 2008, 10:49:20 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
“John Frusciante, Flea, Josh Klinghoffer and the drummer Stella Mozgawa of Milk will have an all-star improvisation on 04th September in Gibson Amphitheatre at Universal City, Hollywood [venue info]. That improvisation is set to be the highlight of The Rock4Change Benefit Concert 2008; and 100% of net proceeds from ticket sales will go to benefit initiatives in Darfur and Uganda. The event is sponsored by Gibson guitars.”

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Vise informacija na invisible-movement.net
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Iako na ovu temu vise niko sem mene ne dolazi... U slucaju da neko nekada ipak svrati... Bila sam UBEDJENA da sam ovaj clanak vec postavila, ne mogu da se pohvatam, jer sam na svim mogucim forumima Peppersa...

"As stated on the event’s official website, Rock4Change Fall ‘08 concert is POSTPONED for the period between late October and late November, due to low ticket sales.

The festival goal of fully funding the Reforestation Project in Darfur (through Aid Still Required) and the Clean Springs Campaign in Uganda (through Hands Across Nations) was not reached with the number of tickets sold and therefore they’re starting a new campaign, which will result in even more big names performing and a possible TV broadcast to millions of people all around the world."

Izvor:
http://www.invisible-movement.net/

^Tu mozete procitati ceo clanak.   

Neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2008, 19:33:19 od RHCP 4ever »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
"John, Flea, Josh and Stella AT TROUBADOUR, TONIGHT!
11:43:29 CET | Viewed 57 times | 2 comments

Many thanks to ezion retaw for this heads-up, with hopes that people who had Rock4Change tickets WILL see this.

As tonight they are obviously NOT playing at Rock4Change (it was postponed); it appears that John, Flea, Josh and Stella are not postponing their gig otherwise. They will play at Troubadour in LA at 10:30 tonight, after Weave at 08:30 and Warpaint at 09:30. The event is called An evening of musical improv with Flea, John Frusciante, Josh Klinghoffer and Stella Mozgawa.

The doors open at 8:00. Tickets are available at the door only for 15$ or via fax in advance (you can find the fax pdf template here). No Ticketmaster and no other way to get them in advance.

I hope someone's going and that we can see some photos or media from this. Thanks everyone in advance, fingers crossed that people meant to go to Rock4Change WILL have a good time after all!"

Source:
http://www.invisible-movement.net/

Jaaaoj, kako bih isla!!! Smile

Btw, Septembar je! Mozda su se vec okupili da pisu nove pesme... Skakala sam kao manijak 1.9. u 00:00 od srece.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Posto niko ovde ne dolazi, dugo sam razmisljala da li da pravim budalu od sebe i nastavim da postavljam vesti i slike ili jednostavno da nista vise ne postavljam... Ali evo...


http://www.flickr.com/photos/19516048@N07/2831474466/
http://www.flickr.com/photos/19516048@N07/
http://www.invisible-movement.net/v/live/2008/0904-luis

Svracacu ovde ali necu da pisem dok ne vidim da jos neko dolazi ovde. Onda cu opet poceti da postavljam novosti i slike. Ako nekome trebaju vesti, slike ili bilo koja informacija o Peppersima, mozete me naci na forumima Peppersa, domacim i stranim. Wink

Pozz Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47 49 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:26:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.