Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Recovery disc za vistu?  (Pročitano 3790 puta)
19. Sep 2009, 14:57:36
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Instalirao sam win 7,a pre toga sam imao vistu.Win 7 je ok,al  kod mene ne radi kako treba.amd jos uvek nije izbacio drajvere za moj procesor i maticnu plocu,isto tako i za mis..i jos odosta stvari.Nece da ucita cd/dvd..i jos svasta.Pa bi da se vratim na vistu.A posto za nju nema instalacionog diska ves samo recovery disk,kojeg sam ja skinuo sa neta..i narezao po nacinu koji je dat u uputstvu.I kada krene instalacija i kada ukucam prodctkey izbaci mi prozor u kome pise:

"Windovs cannot open the required file E:/Soutces/Install.win.The file does not exist.Make sure all files required for instalation are available,and restart the installation.
Error code : 0x8007002"

Recovery disk je za 64 bitnu vistu posto mora biti u compabiliti modu zbog win 7,dok mi je vist,koju sam dobio legalno na laptopu,32 bitna.
Nemam poima sta da radim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kako ti bre ne radi Win 7? Ja sam ga instalirao na ploci sa 4 godine starim ATI-evim chipsetom i Athlonom 64 X2. Sve radi ko podmazano. Sve drajvere sam nasao, a sto nisam instalirao sam one od Viste u compatibility modu. Jel' si radio upgrade Viste na Win 7 ili svezu instalaciju? Nisam siguran da sa Recovery diskom uopste mozes da se vratis na Vistu sa Windowsa 7. I nije mi jasno, odakle ti recovery disk za 64-bit Vistu ako imas 32-bit original? Jel' to hoces da vratis 32-bit ili 64-bit verziju?
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Nisam radio upgrade Viste.Imam recovery disc za 32 bitnu i za 64 bitnu vistu.No,kada pokusam sa 32 bitnim diskom,komp kaze da nije kompatibilan sa win 7 koje je 64 bitni i prekine mi instalaciju.Ajd pomozi mi i kazi gde da nadjem drajvere za procesor amd athlon x2 QL-60 i maticnu plocu amd athlon (tm) x2 dual core ql-60.I kako,ako su za vistu da ih instaliram u compability modu?Bio bi ti zahvalan!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Drajveri za procesor ti nisu potrebni. Za razliku od XP-a sve to radi kako treba. Sto se ploce tice to sto si napisao nije njena oznaka. Nadji kako se zove proizvodjac i koji je tacno model pa da potrazim. Sto se compatibility moda tice, klikni desnim tasterom na ikonicu setup.exe fajl drajvera koji hoces da instaliras. Idi na properties i u novootvorenom prozoru idi na karticu compatibility. Tu odaberi u padajucoj listi Vistu SP1 i sve promene potvrdi sa OK. Posle toga normalno pokreni instalaciju dvoklikom na setup.exe i teraj dalje.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
A zasto ne bi napravio clean instal, formatiras lepo particiju sa vistom i instaliras win 7. Da li ti je procesor 64 -bitni, ako nije, uzalud pokusavas 64-bitni OS da instaliras. Inace, meni je sve drajvere instalirao sam windows, jedino sam za TV karticu morao da skinem odgovarajuci. Instalirao sam kasnije drajvere proizvodjaca i sve radi i sa vistinim 64, tamo gde jos uvek nema za windows 7.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Instalirao sam neki program za informacije o hardveru,i nasao sam ovo za matičnu.U pitnju je laptop acer emashines g620

matnerbord model   Padus
matherbord vendor  emashines,Inc
matherbord serial number  LXN220Y0378410DF452500

Imam jos jedno pitanje koje sam vec ranije postavio na forum,al nisam dobio nikakav odgovor,mozda ti znas.
Koji god disk da ubacim nece da ga učita.U my computeru mi pise da je e-draiv dvd-rw,a u davace manegeru drajveri su ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Mislim da bi bilo najbolje da pocnes sa postovanjem screenshotova jer te nista ne razumem. Sta je to e-draiv? Cisto sumnjam da je tako pisalo. Sto se maticne tice, reci mi tacan naziv laptopa, ali ceo i potpun jer obicno gomila alfanumerickih znakova na kraju oznacava konfiguraciju.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Bio sam odsutan pa kasnim sa odgovorom.Tacan naziv laotipa ja acer emachines g620.Sto se tice screenshota,moram da pogedam uputstvo kako se postavlja,jer ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Citat
Sto se tice screenshota,moram da pogedam uputstvo kako se postavlja,jer ne znam.
Na tvoje pitanje je odgovoreno u temi Najcesce postavljana pitanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
hvala na obavestenju!!Nadam se da ce ti ovo pomoci da mi kazes sta nije u redu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
System Report.rar (0.37 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.