Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:07:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Recite mi sta da radim...  (Pročitano 14112 puta)
16. Jun 2012, 17:16:44
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Imam nameru da rascistim sa jednim deckom.   .   To mi je bivsi momak ali nikako da "stavimo tacku",vec od 2008.   god.   .   .   Bili smo u vezi ,jedino je samnom izlazio u grad,posle mene nikada ga nisam videla sa nekom devojkom za ruku ,imao je kombinacije -kako to sada zovu.   .   .   Za to vreme dok se on zezao ja nisam imala momke.   .   .   Uvek kada mi je neko prilazio ili muvao,neko se stvorio od njegovih drugara ,kolega ,sestre.   .   itd.   .   .   Kada je meni sva ta igra dosadila nasla sam bila decka i on tada mi je svaki dan slao poruke i zvao.   .   Tacno kada sam stizala kuci sa sastanka sa deckom ,meni je stizala poruka od njega.   .   Nista posle nekog vremena ja se razidjem sa tim deckom,odselio se iz grada,,,Ponovo bila srela u gradu tog bivseg i opet smo uspostavili neki kontakt,posto je stao do mog stola u gradu.   .   .   Bili smo neko vreme opet zajedno,pa smo prestali ,pa ponovo.   .   Njegov kolega je meni rodjak,i stalno su mi i od njega stizale poruke .   .   .   Pre 2 nedelje su pocele da mi stizu por.   sa nepoznatih brojeva.   .   .   Tvrdi kako nije taj moj bivsi ,i ja da "proverim"napisem da sam videla bivseg kako je prosao pored moje kuce.   .   .   A taj nep br je napisao.   .   "Ne voli je vise".   Nije mi bilo jasno ko koga ne voli.   .   I onda je on rekao "Ja ne volim bivsu jer nece da se vidi samnom".   .   Onda sam ga pitala ,zbog cega ne nadje drugu,onda je on rekao kako ce nekad sa tom bivsom da se pomiri.   .   .   Da li po ovome mislite da je on?Ili bi ja mozda htela da je on pa umisljam?Videli smo se opet pre 3 dana,on je bio super samnom i videlo se da sam mu nedostajala.   .   .   Ali opet smo se nesto bili raspravljali u autu ,nije mi pisao posle toga,zvala sam ga -javio se na telefon.   .   Da napomenem da mnogo radi.   .   Ali ja zelim nekako da resim sve to me jako muci,jer mi je stalo do njega ,a nismo zajedno.   .   Izvinjavam se zbog duzeg posta.   .   .    :flower:.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2012, 17:17:34 od Gusarkam »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Otvoris karte lepo i pitas u cemu je caka, sta zeli, zbog cega to zeli...naravno pre toga preispitas sebe sta ti sama zelis u svoj toj prici.
Ja licno mislim da bi sa nekim pomirenjem samo sebi nanela vise stete nego koristi, ali opet to je moje misljenje jer sam bio u slicnoj situaciji, kada sam raskidao pa se mirio nakon par meseci...nista pametno ne mozes dobiti.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2012, 17:28:55 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Pitala sam ga otvoreno sta zeli. . . Nije hteo da mi odgovori na tu poruku. . . Ali sam jos zbunjenija zbog nepoznatog broja. . Da li po ovome sto sam napisala postoji mogucnost da je on?Zelim bas da resim to ,jer niko od nas dvoje ne ide dalje. . A nismo ni zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Pa s obzirom da je sklon slanju poruka sa tudjih brojeva vrlo moguce da je on...mada ko bi to znao.
Malko mu pripretis krivicnom prijavom za uznemiravanje pa mozda kaze ko je i sta je  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Ne pomaze ni to ,spomenula sam kada je poceo taj broj da mi pise..Jos pita sto pretim time..i rekla sam da je pogresio jer sam ja musko,a on je reko da zna da sam zensko da lazem..Rekla sam ako me ne poznaje da cu da promenim br.da me ne uznemirava..Ugasila sam ga bila na 5 dana,kada sam ga upalila 5 propustenih poziva sa tog broja..Mislim kolko da je nekom dosadno i da me nezna licno mislim da ne bi zvao toliko puta ili gresim?A za svoje ime je rekao da se drugacije zove,i da je iz mog mesta..jos mi zakazuje sastanak..Pet puta na dan mi pise i pita "Sta radim"..i sl..Mi ne zivimo u istom mestu udaljeni smo 30 km..Prekjuce sam bila sa sestrom u njegovom gradu,kako sam stigla kuci,pola sata posle opet me je zvao taj br... Smile...Tvrdi da nije "moj bivsi"..da je Sasa...Bas sam zbunjena..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia krntija
И треба да те "збуњује", кад одговараш непознатим бројевима. Колко имаш година? 14?

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Zbog cega me vredjas?Nemam 14 god..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Zar je i bitno ko je?

Ako nije bivsi, vec ste popickarali(koliko shvatam) pa ce tesko da bude nesto a ako jeste zaista mu je glup nacin da ti ponovo privuce paznju. U svakom slucaju je bezveze pa nije ni bitno. Lagano iskuliraj poruke i to je to, ako je bivsi i ako zaista hoce da ti privuce paznju, naci ce taj nacin da ti pridje i kaze sta hoce ako zeli...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia krntija
Nemam 14 god..

Е моја ти...

Ајде стани мало на секунду и размисли о својој причи из које ћемо изузети ову трилер епизоду - дописивање са непознатим бројем...

Укратко:  имала си дечка, па сте раскинули, па сте се поново помирили, па сте поново раскинули, па се сад опет виђате и не знате шта сте.

И шта ти радиш? Долазиш на интернет форум да питаш људе које никад у животу ниси видела, шта ти је чинити.

Ало девојко, ти немаш никакав проблем. Ако желиш да будеш са њим, буди са њим. Ако не желиш, терај га у пичку материну. Шта очекујеш да ти људи кажу?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 3220
Meni nije jasno cemu ta igra toplo-hladno??? To je svojsveno emotivno nezrelim ljudima, da taj tvoj bivsi zna sta hoce od zivota, sigurno te ne bi ovako vukao za nos,  raskidao i mirio se sa tobom 500 puta, zvao sa nepoznatog broja, lazno se predstavljao i ne znam sta sve jos. Meni se cini da ni jedno od vas dvoje ne zna tacno sta hoce ( ti ocigledno zelis vezu ali vam ne ide, on pojma nema ni sam...), a sto je najgore ne mozete ni da se usaglasite po tom pitanju pa stalno raskidate i mirite se. Hmmm neko od vas dvoje ce  morati da "odraste".
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:07:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.