Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:46:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Rebelde" u Beogradu  (Pročitano 26898 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N95
Pa verujem da jesu, jbg od toliko mora da se nadje normalnih, ali ja ne poznajem ni jednu da kazem, pametnu .... a to sto slusam pocela sam da slusam uz brata Smiley)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
pa dobro.. ja ti garantujem da je moja sestra pametna (ne zato sto je moja sestra). da ne nabrajam razloge sad.. ona raste uz mene koji slusam hard rock, grunge, i hair metal, pa nije povukla nikakav uticaj od mene.. ja necu nista da joj namecem.. Smile

a sad dosta off-a  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N95
Nisam nista rekla za tvoju sestru, ok, verujem da je pametna Wink stavrno izvini ako si me pogresno razumeo.... Nije ni meni brat govorio sta je dobro a sta ne, sama sam pored njega pocela da slusam to, cak me je bilo blam da mu kazem da mi se svidja jer sam bas bas mala bila... ok necu vise u OFF Smile
A sad Rebelde, bas ima je dobar fazon, dva puta bili i svaki put rekli da im je poslednji koncert xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Nisam nista rekla za tvoju sestru, ok, verujem da je pametna Wink stavrno izvini ako si me pogresno razumeo.... Nije ni meni brat govorio sta je dobro a sta ne, sama sam pored njega pocela da slusam to, cak me je bilo blam da mu kazem da mi se svidja jer sam bas bas mala bila... ok necu vise u OFF Smile
A sad Rebelde, bas ima je dobar fazon, dva puta bili i svaki put rekli da im je poslednji koncert xD

kao sto rekoh, neodlucni klinci .. pubertet drma.. zelja za slavom  Smile

p.s. nisam se ja nista uvredio  Smile Smile izvini ako sam bio malo grub
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N95
Hehehe, nema veze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:46:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.