Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RealPlayer problem, nemogu startovati Pesmu sa njim-nemogu ga ni deinstaliratii  (Pročitano 1832 puta)
14. Dec 2009, 21:06:00
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
Imam jedan Problem.

Kad sam upalio Computer ovo mi je doslo:
Staje ovo ? hmm...


Hteo sam jednu Pesmu startovati (.mp3) i doslo mi je ovo, nikad dosad nisam imao ovako nesto normalno su radile Pesme.




Nakon sto precnem OK, dode ovo.

« Poslednja izmena: 14. Dec 2009, 23:27:46 od madridjemadrid »
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
pa kad bi bilo na engleskom, mozda bi nam bilo lakse da ti pomognemo. ali koliko mogu da provalim, da ti neki fajl fali, probaj da reinstaliras real player.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
Ma sta mi vredi, kad odem na System=>Program i Funkcije, i sad ocu da Deinstaliram Real Player pise mi:


Uninstaller component missing

A jbga sad, kako da ga deinstaliram, kad pise da mi fali to ......
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
probaj sa nekim programom za brisanje tipa unlocker, revounistaller, itd. ili sacekaj da neko preporuci jos neki. ili jednostavno nadjes u program files-u ili gde ti je vec instaliran realplayer i izbrises ceo folder, skeniras sistem sa tuneup-om da pobrise neke ostatke i instaliras ponovo.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Probacu ovako:

Citat
snimi sebi ovaj file msvcp71.dll

1.) kopiraj taj msvcp71.dll u folder C:\WINDOWS\SYSTEM32\

2.) idi onda na "Start" -> "Ausführen"

3.) Tu ces sad napisati cmd i pritisnuti ok

4.) sad ti se otvorio crni prozorcic, tu ces napisati ovo i onda pritisnuti tipku enter: regsrv32 C:\WINDOWS\system32\msvcp71.dll

IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia C5-00
tako to obicno biva, kad uninstaliras aplikacije inace, pa moze da se desi da vise programa deli neke .dll datoteke, pa kad jedan skidas sa kompa, on te pita da li da brise te .dll fajlove koji mu vise ne trebaju, a ti kazes recimo da... moze tako da se desi...

u svakom slucaju, to sto si citirao ce pomoci.. samo treba prekopirati originalan .dll fajl na pravu lokaciju i odraditi to Wink
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
tako to obicno biva, kad uninstaliras aplikacije inace, pa moze da se desi da vise programa deli neke .dll datoteke, pa kad jedan skidas sa kompa, on te pita da li da brise te .dll fajlove koji mu vise ne trebaju, a ti kazes recimo da... moze tako da se desi...

u svakom slucaju, to sto si citirao ce pomoci.. samo treba prekopirati originalan .dll fajl na pravu lokaciju i odraditi to Wink

da , kad sam bio real player sko deinstalirao, pitalo me dal zelim obrisati, ja na DA  Smile
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.