Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 14:25:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razumevanje  (Pročitano 2728 puta)
11. Apr 2014, 14:47:25
Zodijak
Pol
Poruke 4
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Molio bi da mi neko kaze kakva je to osoba jer ja ne mogu da je shvatim,radi se o devojci opisacu vam je
Fizicki izglde savrsen
Voli da se druzi sa svima i voli da upoznaje nove ljude,najbolji drug joj je uobrazeni decak,koji se vrlo bahato ponasa prema njoj.
Kada je zezaju za "izgled" ili je hvataju za sta stignu ona se nekad iznervira i pocne da ih "bije" tad se bas iznervira. Nekad kad je zezaju ona se smeje i "kao" ih udara. Kad je neko iznervira toliko da pocne da place,ona se posle vrati ko da nista nije bilo,a to se desavalo mnogo puta i uvek je oprostila ovom sto je zeza. Oprasta drugima vrlo brzo. Nekad dok je drugi "zezaju" za izgleda ona se samo smeje.
Pametna je,ali nekad se ponasa bas glupo u smislu sve im dozvoljava. Ne zna da izabere drustvo. Ima 16 godina.

Pokusavam da razumem ovu devojku zato sto mi se svidja,nekad ume da bude veoma ozbiljna,a nekad potpuno je opustena i drugacije se zeza dok ovih sto je "vataju" i zezaju nema. Nekako mi se taj deo najvise svideo kod nje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung GT-S7580
Поред тог друга, дружи ли се са још неким? Обично када је неко усамљен дозволиће другим људима да га јашу, па ће прећи преко тога, само зато што је усамљен.

Јеси ти сигуран да она неће да израсте у фуксицу?  Smile Девојке које не желе да их неко вата, неће их нико ни ватати, све зависи од њиховог понашања, после тога глумити жртву је смешно.
« Poslednja izmena: 11. Apr 2014, 16:08:15 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Kao sto kazem druzi se sa mnogo njih vecinom vrsnjaka,inace nisam siguran nije da ona zeli,nego oni nju stalno napadaju,zavisi od njenog raspolozenja nekad se bas razbesni,pa kasnije sve opet isto to nikako ne razumem.
Nekad kad je zezaju i ona pocne da se zeza sa njima nije to zezanje ali ne reaguje kako ume da reaguje vec se smeje. Nekad se stvarno ponasa kao fuksa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
bolje pitanje je zasto ti se uopste svidja takva osoba bez karaktera i identiteta ..

osim sto zelis jelte.. odnos sa njom.. mozda ne bi bilo lose da pogledas jedan korak napred i videces sebe u semi sa nekim cije reakcije ne mozes da pretpostavis, ko dozvoljava da ga ponizavaju i ko ce ti samo doneti nepotrebnu dramu u zivot .. ne daj boze pa se jos i ozbiljno zaljubis u nju.. ti si onda puko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
To je pravo pitanje,stalno se pitam zasto sam u nju nikako da shvatim nekad ima trenutaka gde uopste nema tih zajebancija nznm mozda je to,probao sam par puta da se udubim da razmislim ali nista ko da sam prirodno glup  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pametna je,ali nekad se ponasa bas glupo u smislu sve im dozvoljava. Ne zna da izabere drustvo. Ima 16 godina.

Branis je zato sto ti se svidja i zelis da bude za toliko pametna da ne dozvoljava svakome sve ono sto joj upravo rade, ali sa druge strane je relativno mlada i zeljna paznje u tim godinama cime joj takvo ponasanje ostalih "zezatora" verovatno prija i imponuje a tebe nervira upravo zato sto ti se, jelte, svidja.

Tako da, ne verujem da nije pametna, ali nije ni glupa, verujem da se je zapravo vrlo promisljena. Ona naprotiv tvom verovanju zna da izabere drustvo i izabrala je ono koje joj dize samopouzdanje zadirkivanjem i "vatanjem" jer se time oseca pozeljno i u centru paznje. A ta ciljna grupa joj je upravo ciljna zbog njenih godina.

I tu se vracamo na pocetak mog komentara i tvog posta gde ti se zapravo ona svidja ali je mlada i zeljna paznje siroke mase a ne jednog jedinog mladica i to te zapravo tishti jer bi voleo da je to "lako izleciv" problem a ne generalno stanje vecine mladih u tom zivotnom dobu. Koje ja ne opravdavam jer se to "tesko leci" kasnije. (reputacija, ne polne bolesti nadam se...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Sve je tacno sto si rekao,nego jel ima neko neki savet sta da radim ?

« Poslednja izmena: 12. Apr 2014, 18:24:30 od cikakuree029 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
jedan od nacina suzivota sa ljudima je taj da ih prihvatis takvim kakvi jesu... ili da ih ne prihvatis..i to je to...

pubertet i doba adolescencije su cudna doba zivota... Smile
tada klinci rade svasta...i ponasanje i pogledi na zivot... sve im se to mjenja  iz dana u dan....
pa ponekad i iz sata u sat... Smile

u svoje neko vrijeme kad sam bio klinac poznavao sam poprilican broj takvih malih cura....
sa identicnim ponasanjem...
posle su bile sasvim normalne djevojke...sada su i majke  i supruge...

u tom dobu  u kojem ste vi...traziti nesto...karakterno u klincima..to je smijesno...

stvar i nije toliko u njoj..koliko je u klincima  oko nje..tj njenoj raji..oni su takvi pa je i ona takva...
siguran  sam da joj se to "javno" 'vatanje ne svidja....bas toliko....

ali to su takve godine..i  klincima tog uzrasta je to sve  sasvim normalno.. Smile

bilo je normalno i desavalo se i pre x godina kad sam i ja bio kinac...(da se ponovim)

cak smo imali i svoje stekove za pusenje cigara i 'nako za medjusobno  'vatanje...
svako je od nas imao svoju tu neku drugaricu...s kojima smo se vatali...
i radili te sve  djecije budalastine..pa i isli jedni kod drugih..i igrali i pokera u skidanje
i svakakvih jos budalastina radili... Smile Smile Smile Smile

i mislim da smo imali i godinu dve manje od vas...7  razred...tako nesto...najgore i najludje  doba... Smile  Smile

i cure su i tada u to vrijeme vise voljele takve ...kao taj njen drug sto si ga ti opisao  Smile
nego neke nekakve ...mirne i tihe..i sta ja znam bezveznjakovice... Smile

ne kazem da je to lose...sto si ti takav i vidis takve stvari i vodis takve brige... Smile
ali mislim da trebas da se opustis...i ponasas se noormalno kao i tvoja ta raja...oko tebe...
i da smuvas nesto i pohvatas..a ne da im glumis oca...  Smile

i da ti kazem ...ako se ona "vuca" sa tim nekim popularnim drustvom i sa momcicima takvim,...
tu ti ako nisi takav.... nemas nikakve sanse... Smile

samo u americkim rom.komedijama... nepopularni klinci se ljube sa atraktivnim malim curama.. Smile
toga i u "odraslom svetu" a i u zivotu uospte...i nema puno..
nije nikad bilo ...niti ce biti...

zaljubi se u neku curu iz svog ranga..jbg.... Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2014, 20:24:38 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
  može katanac.


Nego kao i uvek, premalo informacija za bilo kakvu iole ozbiljniju analizu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Marko sve objasnio... Smile
Tru stori. Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung GT-S7580
Nego kao i uvek, premalo informacija za bilo kakvu iole ozbiljniju analizu.

Vidi Vlastimira što se razmazio.

Ako je ovo premalo informacija za analizu, kako ti nazivaš teme sa tekstom: Kako da smuvam devojku?  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Kako da smuvam devojku?
Ne učestvujem u njima
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 14:25:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Razumevanje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.