Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razmena igara (PC, konzole, emulatori)  (Pročitano 99631 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.01
Meni se dopada neka igra koju ti imaš, tebi se dopada neka igra koju ja imam, dogovorimo se gde ćemo da se nađemo, nađemo se, razmenimo igre, možemo i da popričamo malo, rastanemo se i obojica smo zadovoljni jer imamo nove zanimacije..  Smile Smiley
To je jedna od prednosti bureka - mnogo članova koji su raspoloženi za saradnju Smiley

Ja i Bokac smo se, recimo, već nekoliko puta nalazili i menjali stvari Wink

znaci mi koji nismo iz bga otpadamo? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 3120
euuuuuuw  Smile

Salim se, ukoliko nekome trebaju patchevi ili instalacioni diskovi za wow bicu drage olje da pomognem. Osim toga nazalost moja skromna kolekcija igrica je dosta zastarela Smiley
« Poslednja izmena: 05. Avg 2007, 22:43:49 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung Galaxy S2
@ Summertime Killer

Ko ti to kaže..  Smile
Pa nisu svi iz bgd-a čoveče.. samo treba da se raspitaš. Ovde ima ljudi iz celog sveta, ne samo iz Srbije, treba samo da potražiš Smile
A ako se sa nekim dogovoriš, može da se šalje i poštom - sve zavisi od vrste dogovora koju napraviš sa čovekom koji ima ono što ti treba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.01
@ Summertime Killer

Ko ti to kaže..  Smile
Pa nisu svi iz bgd-a čoveče.. samo treba da se raspitaš. Ovde ima ljudi iz celog sveta, ne samo iz Srbije, treba samo da potražiš Smile
A ako se sa nekim dogovoriš, može da se šalje i poštom - sve zavisi od vrste dogovora koju napraviš sa čovekom koji ima ono što ti treba

pih, cisto sumnjam da ce da se pogodi da bas neko iz zajecara ima nesto sto mi treba, a da jos i vidi ovu temu... anyway, nije mi ovde spisak, sutra cu da vam ga uploadujem, pa ako neko oce, mozemo preko poste da se razmenimo Smiley ili ako je neko iz zajecara, nek se javi.
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia N70
Mozda ne bi bilo lose da svi uz spisak napisu odakle su.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung Galaxy S2
@ summertime killer
"Zabaci" spisak pa se možda neko upeca Smiley Smile

@ nikolavasic
Mislim da nema potrebe.. tu su vam privatne poruke. Ali, kako hoćete.. Slažem se sa svim što može da pomogne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.01
slazem se... uz spisak da se napise i grad i da li je voljan da salje to postom. moze i bez, al je malo glupo da jurim ljude po pm, da bi se ispostavilo da i nece da salju...
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung Galaxy S2
Ako hoćete, stavite ovaj baner u potpis da bi više ljudi videlo temu, pa se možda tu nađu vaši gradovi.. Smile


Kod:
[url=http://forum.burek.com/index.php/topic,250858.0.html][IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb320/Dhorian/Razmenaigara_resize-1.png[/IMG][/url]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Koja god igra da vam treba samo pp i 98,7% je imam  Smile
Nemoj da si partibrejker, napravi spisak i postavi Smiley Smile
Ja samo da osvežim svoj i stavljam.. Smile
joj bre pravite mi zescu frku stvarno ni na umu mi nikad nije bilo da pravim ikakav spisak jer se broj igara koje imam i koje sam imao konstantno vlikom brzinom povecavao tako da ljudi:

Koja god igra da vam treba samo pp i 98,7% je imam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.01
@samurai:
napisi da l' to hoces da saljes postom, molim te... btw, ako je stvarno 98,7%  Smile
da ne bude zabune, ovo ne pitam na pm jer bi moglo i drugima da bude korisno.
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.